Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

eWinner - opinie

Odpowiedz
  1. Dziś pojawiła się grafika informująca, że prawdopodobnie niedługo wystartują

• Link
  2. Przeglądając oferty pracy widać że intensywnie poszukują pracowników, czyli start niebawem.

• Link
  3. wystartowali ewinner.pl

• Link
  4. Nie polecam nikomu ewinner.pl, oszukują na obrocie bonus, stawiałem po 100-200zł i ciągle stał w miejscu wałek, po drugie postawisz kupon live, wchodzisz w historie kuponów i zmieniają się kursy na mniejsze i nie widzisz co postawiłeś bukmacher scam odradzam !!!!

• Link
  5. Pierwszy kontakt z bukiem i już dramat, wpłata po godzinie nie była jeszcze zaksięgowana na moim koncie, tylko widniała ze statusem „oczekuje”. Co to ma być? Jeśli tak wyglądają wpłaty to nie chce widzieć ile trwa wyplata.

• Link
  6. Zwykle szuje. Informują na czacie ze zakład bez ryzyka się należy a później anulują wypłatę i podają argumenty o użyciu tego samego ip. Tylko po co najpierw twierdza ze bonus się należy? Złodzieje. Uważajcie.

• Link
  7. Jedna wielka ściema z tym że odadza pieniadze za pierwszy zaklad... Postawiłem jeden mecz mi nie wszedl chcialem zwrotu pieniedzy to sciemniali ze nie zaznaczylem opcji z zakladem bez ryzyka a mam screena tego specjalnie zrobionego a oni ze on o niczym nie swiadczy. BANDA ZLODZEJI.
    Sprawe zglaszam na polcje nikomu nie polecam tym oszustow !! uwazajcie

• Link
  8. Postawiłem " zakład bez ryzyka" po przegranej okazało że bonus mi nie przysługuje. NIE POLECAM!!!!

• Link
  9. Firma mocno się promuje np. poprzez żużel - sponsor Torunia i całej pierwszej ligi żużlowej a teraz nie ma do obstawiania na live meczu Lokomotiv z Polonią?!

A w tym samym czasie można obstawiać live piłkarska 3 ligę z Rosji czy 4 ze Szwecji... Mocno dziwne poplątanie z pomieszaniem, ja tu logiki nie widzę.

• Link
Lista tematów

aby napisać post.