Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

forBET - opinie

Odpowiedz
  1. Guzik prawda. Wpłacone 200zeta. Zagrałem kurs 1.45. Zamiast wygranej 290 dostałem 250. Wyplacam i spadam. Już nie mówię że nie dało tego bonusa 20 zl bo nie biorę nigdy żadnych bonusów. 25.07.2017.

• Link
  2. Beznadziejne statystyki. Najgorsze ze wszystkich firm.
    Np klikasz porównanie drużyn hokeja a wyskakuje piłka nożna.
    Nieczytelne. Nie wiem czy oni tak specjalnie czy takich mądrali zatrudniają.

• Link
  3. mocno sie rozwineli, jak na tak mlodego nukmachera inni powinni brac przyklad. ja sie do nich przekonalem a do tego maja najlpesze bonusy, nigdzie nie dostalem tyle co u nich

• Link
  4. oszusci i kretacze. spoznione kilka godzin z obrotem bonusa 30zł . z 30zł wygralem ponad 300zł i kilka godzin potem konto puste. zabrane 300zł - oczywiscie reklamacje maja gdzies- klienta maja w 4 literach. ostrzegam, nie grac u nich bo regulaminy pogmatwane , pisane czcionka 1pkt (potrzeba lupe) .
    na poczatku wszystko pieknie , ladnie - a wyszla kradziez i brak empatii do klientow.

zamknalem konto - nie chce miec z nimi nic do czynienia.

napisalem im ze napisze opinie na ich temat - to zablokowali mozliwosc komentarzy na google.

• Link
  5. Nie polecam tego buka zamykają konto jak się złamie ten ich smieszny regulamin obsługa na czacie nieprzyjemna.

• Link
  6. trzy miesiące bezprawnie zajmowali mój lokal bez umowy najmu. Teraz nie chcą zapłacić.
    Oszusci krętacze

• Link
  7. Jak dla mnie jeden z GORSZYCH na rynku, mam konta u wielu bukmacherów ale po dzisiejszej przygodzie wypłacam środki z ich konta , dosłownie przed chwilą wpłaciłam tam symboliczne 30 zł i zagrałam w ofercie LIVE w 87 minucie w meczu w którym było 2:2 dałam za 10 zł że padnie jeszcze jeden gol po kursie ok. 5.4 ! Nie dość że czekałam aż łaskawie ściągnę ta życie z mojego konta 3 minuty! To 92 minucie oddali mi pieniądze i pojawił się komunikat że buk nie przyjął mojego zakładu!!!!!!! Jak dla mnie to banda złodziei i tyle, jak zakład był by przegrany to pewnie by moje pieniądze zabrali, naprawdę jest wiele lepszych buków na rynku niż forbet i moim zdaniem nie opłaca się u nich inwestować, lepiej zagra z w Ewiner , Total bet lub choćby w STS.

• Link
  8. Alexandra:
    Jak dla mnie jeden z GORSZYCH na rynku, mam konta u wielu bukmacherów ale po dzisiejszej przygodzie wypłacam środki z ich konta , dosłownie przed chwilą wpłaciłam tam symboliczne 30 zł i zagrałam w ofercie LIVE w 87 minucie w meczu w którym było 2:2 dałam za 10 zł że padnie jeszcze jeden gol po kursie ok. 5.4 ! Nie dość że czekałam aż łaskawie ściągnę ta życie z mojego konta 3 minuty! To 92 minucie oddali mi pieniądze i pojawił się komunikat że buk nie przyjął mojego zakładu!!!!!!! Jak dla mnie to banda złodziei i tyle, jak zakład był by przegrany to pewnie by moje pieniądze zabrali, naprawdę jest wiele lepszych buków na rynku niż forbet i moim zdaniem nie opłaca się u nich inwestować, lepiej zagra z w Ewiner , Total bet lub choćby w STS.

jeszcze nie dostałam swoich środków które wplacilam bo forbet napisał ze musi sprawdzić moje konto bankowe i muszę im wysłać 1 zł i do dwóch dni roboczych jeśli będzie wszystko ok to wrócą mi moje pieniądze, OMIJAC ICH SZEROKIM ŁUKIEM.

• Link
  9. statystyki masakra beznadzieje aż szkoda sie wypowiadać na to

• Link
  10. Adam Nowacki :
    Guzik prawda. Wpłacone 200zeta. Zagrałem kurs 1.45. Zamiast wygranej 290 dostałem 250. Wyplacam i spadam. Już nie mówię że nie dało tego bonusa 20 zl bo nie biorę nigdy żadnych bonusów. 25.07.2017.

no własnie poprstu jakaąś sciema to jest

• Link
  11. Najniższa możliwa ocena !

forBET jest spółka "siostrą" Fortuny i zaczyna robić dokładnie takie same rzeczy ja Fortuna, z tym że wydaję mi się że w sposób bardziej wulgarny.

Potrafili mi odmówić wypłaty moich środków z konta depozytowego mimo obrotów, jednak po kilku mailach i chacie okazało się że mam "prawo" do wycowania środków i zaprzestania gry na pewien czas (gram amatorsko -nie jestem hazardzistą).
    ŻENADA

Przegieli jednak gdy grałem na LIVE.
    To że oprogramowanie akurat im pracuje jak na Amidze to zauważyłem wczesniej, zainteresowało mnie to bo podobnie miała Fortuna, dlatego zacząłem drążyć temat i okazało sie że to spółka z kapitałem Fortuny, czyli te same metody "wałka" .

Już przechodzę do metod jakie stosuje forBET.
    "to moja opinia, tylko moja i proszę jej nie brać za pewnik , dowód"

Otóż zauważyłem, że "zawieszanie się" systemu wystepuje przy pewnych stosunkowo ważnych rozgrywkach !!!
    Do tego jak kurs idzie za bardzo w górę to "mecz" potrafi zniknąć :)

Na LIVE miałem kilka kuponów, które postawiłem na faworyta który przegrywał, kupony weszły w ciagu 30 sekund.
    Jak pojawił sie remis i była dostepna opcja cash-out (np. na kuponie za 50 pojawiło sie 58 zł, cash-out) , to przy kliknieciu na wypłać, pojawiał się komunikat cash-out niedostepny.
    Jak niedostepny skoro sie zapalił i po wejściu w kupon mogłem teoretycznie wypłacić, jednak praktycznie nie dało rady !
    Tak z 4 kuponami.
    Do tego wszystkiego system szalał około 2 godziny, moja zapora w komputerze "akurat" wykryła atak, nie mogłem niczego zrobić z Androida z ich aplikacji a jak już wchodziłem w kupon w opcje cash-out, to był niedostępny i tak z pół godziny aż mecz się skończył remisem :)

Nie sądze, aby problemy z "systemem" były przypadkowe.
    ( to moja opinia , niekoniecznie musi byc prawdziwa )
    Wg mnie to stary numer (dobrze przetestowany) aby gracze tracili pieniądze.
    Fakt że pieniądze, nie były za duże, swoje straciłem, nie było sensu tego reklamować.

Na drugi dzień zamknąłem konto, nie mam zamiaru tam wracać.
    Każdemu znajomemu odradzam grę u tego buk'a.

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

Fortuna baner
Fortuna baner