Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

Fortuna - opinie

Odpowiedz
  1. PEWNIAK!!Przeanalizowany mecz z kursem ok 2.50 356% pewny zapraszam!Zniżka dla nowych klientów.@interia.pl

• Link
  2. Skorzystałem z promocji 100 zł. Bez ryzyka u bukmachera fortuna.przegrałem i oddali mi 108.bałem się ze utopił kasę ale bukmacher okazał się uczciwy.

• Link
  3. wielka ściema z tym bonusem! najpierw trzeba zagrac za 1600zł żeby dostać 400zł.....Naciągacze!!!!!

Najpierw przeczytajcie regulamin ewentualnie kontakt z konsultantem!!!
    Wcale nie ma 100zł bonusa do 400zł!!!!!!!! Daja 400zł jak zagra sie za 1600zł.....NIE DAJCIE SIE NACIĄGAĆ!!!!
    BO TO JEST 25%!!!!!!!!!!!!!

• Link
  4. Łukasz, rozwiń temat i opisz swój problem z tym bukmacherem. Anonimowe opinie bez słowa uzasadnienia nie są wiarygodne.

• Link
  5. Na różnych grywałem. Ale tak wadliwego jak Fortuna to nigdy niewidziałem, co weekend mają, jakieś błędy, awarie etc..Naprawdę szkoda waszych nerwów.

• Link
  6. Nie mogę pochwalić Fortuny bo działają na jakiś lipnych serwerach bo między godz 19 a 21 nie idzie się zalogować

• Link
  7. Brednie piszecie. Bonus jest czytamy ze zrozumieniem. Zakład bez ryzyka 100zł jest zwracany całkowicie (trzeba postawić trochę więcej bodajrze 108zł) bo nie oddaja podatku.Bonus startowy też jest trzeba poczytac ( wystarczy zrobić obrót )w przeciwieństwie do konkurencji tu taka firma na S... złodziejska. Wystarczy zrobic obrót i liczą sie wszystkie kupony trafne i nietrafne. kilka razy dostałem zakład pechowiec : 50 zł bez ryzyka. Live działa płynnie w preciwieństwie do zamulonego w T... każdy zna tą firmę.
    Kursy zdarzeń także o wiele wyższe niż u konkurencji.To co się tak spinacie pustaki

Polecam Fortunę

• Link
  8. Nie ma to jak inteligentnie zagaić rozmowę Rafał. :D
    Akurat w firmie na S bonus startowy dostałem bez problemu.
    W fortunie na plus to, że lubię ich interfejs apki, albo już się przyzwyczaiłem po prostu. Natomiast wyraźnie mniej dyscyplin do obstawiania niż w tej firmie na S :P A lubię postawić testowo np. jakieś szachy czy snookera czasami dla rozrywki.

• Link
  9. Nie polecam ,oszukują na wiele sposobów, obsługa klienta amatorska na niskim poziomie. Wstawiają lipne meczyki, których wyników nie da się zweryfikować. Zdarza się też gra z bootami z którymi nie można wygrać.

• Link
  10. Jeden z najgorszych bukmacherów. Obsługa klienta na niskim poziomie. Niskie kursy i jest problem z wypłatą własnych pieniędzy. Wstawiają dużo mało znaczących meczy których nie można zweryfikować i nie da się sprawdzić wyniku końcowego, ponieważ nie ma tych meczy w żadnym serwisie typu FlashScore, SofaScore itp. Wygląda to tak jakby wstawiali wirtualne mecze i gra się z bootami ,i być może tak jest. Zresztą inni bukmacherzy stosują te same praktyki i stąd mają duże pieniądze. To jest hazard i każdy musi sam podjąć decyzję czy warto w to wchodzić i stawiać trudno zarobione pieniądze.

• Link
  11. Ostrzeżenie dla grających, nigdy nie obstawiajcie spotkań, meczy których nie ma w serwisach z wynikami np. Flashscore ,Livescore ,SofaScore itp. Postawiłem sporo pieniędzy na jakieś spotkanie 4-ligowe,oczywiscie przegrałem, ale nie mogłem nawet sprawdzić wyniku po zakończeniu spotkania. Reklamując kupon dowiedziałem się że oni nie są od podawania wyników i została mi tylko wiara w uczciwość rozliczających kupony.

• Link
  12. Zgadzam się z opinią Pawła. Jakiś czas gram przez Internet i jest duży problem ze sprawdzeniem wyników zakończonych spotkań. Na swojej stronie Fortuna ma zakładkę z wynikami ale podają tylko 1/10 wyników spotkań a gdzie reszta. Kontaktując się z BOK dostałem odpowiedz aby sprawdzać wyniki na własną rękę. Tak więc pozostaje tylko wiara w uczciwość i nieomylność osób sprawdzających wyniki.

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

STS baner
STS baner