Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

Betfan - opinie

Odpowiedz
  1. Ponoc w marcu startuja, wyglada na to ze szybciej niz Betclic, ktory dostal licencje miesiac wczesniej

• Link
  2. Nie sprawdziły się wcześniejsze informacje, jednak na stronie widać że zaczęło się coś dziać i ostro rekrutują nowych pracowników czyli start niebawem.

• Link
  3. No i wystartowali, co ciekawe biorą podatek na siebie przy minimum 2 zdarzeniach na kuponie i kursie łącznym 2.0

• Link
  4. Dawno nikt tu nic nie pisał o Betfanie, a warto, bo już trochę czasu minęło od startu.

Moje doświadczenia póki co pozytywne, dużo opcji do stawiania, bonusik spoczko - może trochę zawiły ale czat szybko mi wyjaśnił o co kaman.

Gra bez podatku też fajnie wygląda, dla grających dubelki jak znalazł. Wypłaty szybkie, o dziwo nawet w weekend :)

Szkoda, że nie ma apki ale ponoć ma być za jakiś czas.
    Więc daje 4/5

• Link
  5. Jakie są Wasze opinie o bukmacherze BETFAN? Ma całkiem interesujące warunki bonusu powitalnego i jakoś kupuje mnie ta jego zabawna forma komunikacji z klientem. Z kodem BETFAN otrzymujemy dodatkowe bonusy dla nowego gracza

• Link
  6. pietrekv8:
    Dawno nikt tu nic nie pisał o Betfanie, a warto, bo już trochę czasu minęło od startu.Moje doświadczenia póki co pozytywne, dużo opcji do stawiania, bonusik spoczko - może trochę zawiły ale czat szybko mi wyjaśnił o co kaman. Gra bez podatku też fajnie wygląda, dla grających dubelki jak znalazł. Wypłaty szybkie, o dziwo nawet w weekend :) Szkoda, że nie ma apki ale ponoć ma być za jakiś czas. Więc daje 4/5

Aplikacja na androida już jest !

• Link
  7. Uwaga na ich tracker na zakłady live oszukują podając błędne dane lepiej brać wyniki z www.flashscore.pl/

• Link
  8. Wpłaciłam pieniądze, postawiłam zakład, udało mi się wygrać 100zl i zleciłam wypłatę. Nie dostawałam jakiś dłuższy czas przelewu więc napisałam do biura obsługi klienta, oni zapewnili mnie że nie długo otrzymam. Nie długo potem dostałam telefon z weryfikacją z telefonu zastrzeżonego. Chciał żebym potwierdziła dane i czy wypłacałam pieniądze, mam jeszcze konto gdzie indziej ale odpowiedziałam jednak, że nie jakoś myślałam że chyba z tamtej 2-giej strony dzwonią.

Potem zobaczyłam, że konto zablokowane i nie długo po tym dostałam jedynie swoje wpłaty bez wygranej. Pisałam z nimi a oni twierdzili że weryfikacja była nie poprawna i już jest nie odwracalna decyzja, tłumacząc to że n8e mają pewności czy ktoś inny używa konta. Jakaś paranoja. Mój mąż dzwonił w moim imieniu. Nie dało im się wytłumaczyć jak jest. Obiecali ponowną weryfikację telefoniczną nie było jej, złożyłam reklamację i mam czekać do 3 tygodni. Czuje się oszukana

• Link
  9. Na pewnym forum jest historia dziewczyny, która wpłaciła 100zł i wygrała tam 23 tysiące!!! Nie wypłacili, zadzwonili, pytali ja o różne szczegółowe rzeczy "wraz z datą i godzina założenia konta", zawiesili jej konto, kasy nie dostała. Jeśli to prawda, omijać

• Link
  10. Kubson :
    Na pewnym forum jest historia dziewczyny, która wpłaciła 100zł i wygrała tam 23 tysiące!!! Nie wypłacili, zadzwonili, pytali ja o różne szczegółowe rzeczy "wraz z datą i godzina założenia konta", zawiesili jej konto, kasy nie dostała. Jeśli to prawda, omijać

+++

• Link
Lista tematów

aby napisać post.