Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Jak zarabiają bukmacherzy? - komentarze

Odpowiedz
 1. Proszę autora tego artykułu o przeczytanie tego jeszcze raz tu jest tak dużo błędów ze aż się nie chce czytać nie chodzi o ortografię czy interpunkcje

  • Link
 2. Jednak lepszy chyba zakład akumulowany ze stawką za 100 zł i wygraną 641 zł niż pięć singli za 500 zł i zarobkiem 225 zł

  • Link
 3. Patrząc na samą kwotę możliwą do wygrania to oczywiście masz rację - i tak widzi to 99% typerów. Problem w tym, że nie bierzesz pod uwagę prawdopodobieństwa zaistnienia sytuacji "wygranej" w obu przypadkach. Gdy weźmiesz pod uwagę, to, że grając akumulator z 5 selekcjami po kursie 6,41 masz 85% szans na przegraną całej stawki a przy 5 singlach po kursie 1,45 masz prawdopodobieństwo przegrania całej stawki mniejsze niż 1% - to chyba inaczej wygląda atrakcyjność obu przypadków?

  Problem większości początkujących i rekreacyjnych typerów jest własnie w tym, że podejście do zakładów bukmacherskich, które podpowiada im intuicja jest błędne. Bukmacherom właśnie o to chodzi aby łudzić graczy wysokimi możliwymi wygranymi z kuponów akumulacyjnych. W rzeczywistości jest im to na rękę, że ludzie stawiają taśmy na chybił trafił "a może się uda" niż single poparte solidną wiedzą i argumentami.

  • Link
 4. Czy lepiej obstawiać single niż akumulatory? Jak postawimy np. 10 meczów (kurs 1.45) to wygraną mamy 14,5 czyli żeby nie być stratnym to minimum 7 singli musi wejść.

  • Link
 5. Tak. Lepiej obstawiać single lub duble niż akumulowane taśmy. Ale to nie jest uniwersalny przepis na ogrywanie bukmachera gdyż najważniejszy jest dobry typ, który daje przewagę nad bukmacherem. Przewaga ta nie zapewni wygranej w tym konkretnym typie ale w dłuższym okresie powinna przynieść zyski.

  To też kwestia podejścia do samej bukmacherki, rekreacyjny typer nie będzie stawiać 10 zł aby wygrać 4,5 zł bo to mija się z jego celem... ryzykować całą stawkę aby wygrać niecałe 50%? Żadne emocje. Ale zawodowiec wiedząc, że uczciwy/realny kurs powinien wynosić 1,32 postawi po atrakcyjnym kursie 1,45 powiedzmy 2000 zł i wygra na czysto 900 zł. Wygląda inaczej.

  Podejście dobre dla jednego może być słabe dla innego.

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.