Hyde Park

O wszystkim i o niczym, luźne tematy niekoniecznie związane z zakładami bukmacherskimi.

Klasyczne gry komputerowe, które wciąż przyciągają

Odpowiedz
  1. Wiele starszych gier pozostaje wciąż popularna. Często po latach wracają w postaciach tzw. remake'w. Jeśli uważacie, ze warto polecić jakiś klasyczny tytuł możecie o tym napisać w tym wątku.

• Link
  2. Jeśli chodzi o odświeżone wersje starych gier (stare to dla mnie te z końca lat 90, bo gier na Pegasusa nie liczę), to gram w Baldursów 1 i 2, do tego Icewind Dale i Planescape: Torment. Za to nigdy nie przekonałem się do Herosków 3 w wersji HD, gram cały czas w klasyczną wersję, ew. z HD modem albo z HotA. A tak apropo... Nie pograłby ktoś w Heroski? Ja jestem mięczakiem, bo praktycznie nigdy nie grałem przeciwko żywemu przeciwnikowi, bo hot seat, to tak trochę niewygodnie nie patrzeć, więc się grało w sojuszu. No ale od jakiegoś czasu mam ochotę skopać jakieś żywe tyłki w słusznej sprawie! ;)

• Link
  3. Ah, tymi Herosami przypomniałeś mi nieprzespane nocki... jak teraz patrzę jakie te 2 wymiarowe grafiki są słabe a wtedy było takie ekstra! Z innych gier to Civilization I no i ulubiony gatunek FPSy Doom 1... na 2 dyskietkach a to było jak odkrycie nowej galaktyki, później bardzo mroczny Quake 1... to było coś.

• Link
  4. No niestety, Herosy mają ten syndrom "jeszcze jeden tydzień i kończę", no i tak mijała noc ;) A FPSy z tamtego okresu mnie okurat ominęły, pewnie nie miałem aż tak wypasionego sprzętu ;) A swoją drogą zapomniałem o jeszcze jednym klasyku do którego wracam co jakiś czas - Fallouty 1 i 2 (zwłaszcza 2), to też świetne gry :)

• Link
  5. Jak dla mnie pierwsze odświeżenie Tomb Raidera (Legend, Anniversary i Underworld), choć było to już daaawno temu, ale warto sobie ogarnąć. Te całkiem nowe edycje jakoś do mnie niezbyt przemawiają (jakoś drażni mnie liniowość przy dość dużym open worldzie), choć mam sentyment do Lary.

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

LV BET baner
LV BET baner