Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Konkurs na Mistrzostwa Świata, pula nagród 2500 PLN! - komentarze

Odpowiedz
  1. Platforma bardzo przydatne, koniec z wypełnianiem i pilnowaniem exceli.
    Można dodać opcje typowania dodatkowych zdarzeń, np król strzelców, mistrz świata itp. Można rozszerzyć tabelę wyników (klasyfikacje uczestników) o dodatkowe statystyki, np. żeby było widać kto ile miał dokładnych typów, różnicy bramek i zwycięzców

• Link
  2. witam serdecznie mam pytanie gram w konkurs mś ttyperów muszę założyć konto by przelali nagrodę

• Link
  3. Hej, jest zła godzina meczu o 3 miejsce i finału!!! Mecz sie zaczął i można zmieniać wyniki!

• Link
  4. Mecz Belgia - Anglia już się zaczął, a mecz Francja - Chorwacja jest o godz. 17:00

• Link
  5. A czy ten typer będzie na Lige Mistrzów sezon 2018/2019 od fazy grupowej?

• Link
  6. Zle godziny dzisijeszgo i iutrzejszego meczu!!

• Link
  7. W decydujacym momencie, gdy rozstrzygają się losy konkursów serwujecie taką wtopę. Ustawiacie zła godzinę meczu a do tego najwyraźniej admin ma wolne...

• Link
  8. Gratuluję głupoty.

• Link
  9. Ok, błąd w ustawieniu godziny początkowej meczów może się zdarzyć. Zdarzyło się, nie odwrócimy tej sytuacji. Powinno to oczywiście być natychmiast wyprostowane. Ja proponuję natomiast w przypadku, gdy którykolwiek z uczestników zmienił wynik meczu w trakcie jego trwania karać takiego delikwenta ujemnymi 3 punktami. Na pewno możecie to sprawdzić. W ten sposób kara spotka nieuczciwych i sami wyjdziecie w decydującej fazie rozgrywki z tej wtopy z twarzą.

• Link
  10. Chyba źle godziny meczów ustawiliscie i można teraz zmieniać postawione wyniki w trakcie meczow

• Link
  11. Ale wtopa teraz na koniec

• Link
  12. Wstyd!!! Po prostu wstyd, nigdy więcej już nie skorzystamy w tego typera mam nadzieję że wy też.

• Link
  13. Wstyd!!! Po prostu wstyd, nigdy więcej już nie skorzystamy w tego typera mam nadzieję że wy też.

• Link
  14. tylko pamietajcie ze jutro mecz jest o 17

• Link
  15. Janusze pehapu i sikłela

• Link
  16. Czy zamierzacie coś zrobić w temacie meczu Belgia-Anglia? Przypomnę, że można było typować już po zakończeniu meczu w związku z tym, że źle ustawiliście godzinę rozpoczęcia meczu. Pewnie sporo osób wykorzystało tą sytuację. Co zamierzacie zrobić w tej kwestii?

• Link
  17. Niech administracja sprawdzi czy był ktoś ze zmieniał wynik w trakcie spotkania

• Link
  18. Na pewno coś z tym meczem zrobią. W lidze typerow również były sytuacje podobne i anulowali wyniki. Ale tutaj sytuacja jest wyjątkowa bo są 2 ostatnie decydujące mecze. Wg. mnie powinni tym osobom którzy zmienili wynik wpisać 0 pkt.

• Link
  19. Jest oświadczenie administratora. Może najlepiej anulować mecz a dodać wynik meczu 1 połowy Francja - Chorwacja

• Link
  20. hejka komu z adminow podajemy loginy do nagród?

• Link
  21. Dzisiaj na maile z typera będzie przesłana informacja.

• Link
  22. Nagrody pieniężne sponsorowane przez portal Spryciarz.com zostały dzisiaj przesłane zwycięzcom na konto bankowe. Przekazaliśmy też bukmacherowi forBET informacje kontach w celu dopisania nagrody, środków na obstawianie na stronie bukmachera. (czekam jeszcze na dane 2 osób)

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za uczestnictwo w konkursie.

• Link
  23. Dziękuję.

• Link
  24. Dziękuję super konkurs , kasa na koncie i u bukmachera też bonus dopisany teraz obrót i próba wygrania kasiorki :)

• Link
Lista tematów

aby napisać post.