Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Legalne typy bukmacherskie - komentarze

Odpowiedz
 1. Typowo płatne typy odchodzą już do lamusa. Teraz strony takie jak po prostu ogłaszają konkursy dla najlepszych typerów. Wtedy każdy zyskuje, bo jak ktoś ma dobry yeld, to dostaje kasę od wydawcy strony, a właściciel jest zadowlony bo ma na swojej stronie dużo fajnych, pewnych typów :)))

  • Link
 2. Witam
  Czy człowiek który sprzedaje typy gold w postaci abonamentu i jest zobowiązany do przestrzegania ich może je łamać ? Np. jeżeli zobowiązuje się do przesłania 3 lub 4 typów dziennie a trzeba się go prosić parę razy żeby coś wysłał bo ma na to totalna olewkę jest zgodne z prawem. Abonament został zaplacony natomiast po zaksięgowaniu wpłaty prowadzący nie wykazuje żadnej odpowiedzialności i zainteresowania czym nie przestrzega zasad przez siebie ustalonych?

  • Link
 3. Kupując abonament na typy bukmacherskie zawarłeś umowę na jakiś ustalonych warunkach (np. 100 zł za 3-4 typy dziennie) i w świetle prawa sprzedający musi się z tego wywiązać i nie może ich ot tak sobie łamać.

  Miej jednak na uwadze, że typy to dość specyficzny temat - bywają takie dni, w których lepiej aby typer w ogóle odpuścił obstawianie zamiast na siłę znajdować mecze do obstawienia. Powodów może być wiele np. nie widzi nic sensownego lub po prostu ma gorszy dzień bo wczoraj balował do rana na weselu i dla dobra swoich klientów nie chce ryzykować. Powinien jednak sygnalizować taką sytuację. Jeżeli z komunikacji z nim czujesz, że Cię olewa i nie przykłada się do typów o zrezygnuj z abonamentu.

  Moim zdaniem błąd został zrobiony już w samej umowie gdyż stałe zobowiązanie na 3-4 typy dziennie nie jest adekwatne do bukmacherki. Takie wymuszenie codziennego typowania spowoduje typowanie na siłę. Chyba lepiej typować rzadziej a dobrze z value niż często a na chybił trafił.

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.

STS baner
STS baner