Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce - komentarze

Odpowiedz
  1. Ja od jakiegoś czasu gram w Totolotku i jestem zadowolony. Polecam zwłaszcza aplikację mobilną, bo wtedy płacimy tylko połowę podatku.

• Link
  2. A co z Tam masz Damian 12% podatku z głowy bo biorą go na siebie i to nieważne czy grasz przez apkę czy nie ;)

• Link
  3. ja uzywam lvbet albo fortuny. co do bonusów polecam stronke spoko zestawienie moze komus sie przyda ;)

• Link
  4. A co z tymi, którzy obstawiają zakłady u bukmacherów zagranicznych - ominą serwery DNS i korzystają bezpośrednio z Google? Też łamią przepisy? Przecież to tak, jakby grali z poza terytorium Polski.

• Link
  5. Prawo działa na terytorium w jakim realnie znajduje się w danej chwili gracz. Jeżeli znajduje się w Polsce to obowiązuje go prawo polskie bez względu na to czy łączy się poprzez VPN czy DNS google. Sam piszesz "to tak, jakby grali z poza" a w rzeczywistości nie są :-)

Oczywiście zagraniczni bukmacherzy akceptujący polaków nie mają z tym problemu, problem mają polskie władze, które wprowadziły takie a nie inne przepisy.

• Link
Lista tematów

aby napisać post.