Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

LSbet - opinie

Odpowiedz
  1. bardzo dobry bukmacher

• Link
  2. Nie polecam. Unieważnili mi zakład po okazaniu się że jest wygrany. Gdy konczycie obracać bonus dają limit do 0 co uniemożłiwia wam odebranie tego bonusu. Oszuści i hłam

• Link
  3. Nie polecam. Owszem można sie skusić dobrymi bonusami, które dodawane są w ciągu kilku minut od depozytu, i nie mają wysokich warunków obrotu, ALE po zleceniu wypłaty nie można dostać bonusu, do momentu aż nie wpłaci się im co najmniej tyle środków ile się wypłaciło ! Nie ważne czy tydzień, czy miesiąc, czasem nie mozna dostać zadnego bonusu po jednorazowym zleceniu wypłaty, mimo iż w regulaminie pisze ze nie będzie mozna dostać bonusu w tylko w ciągu 1 bieżącego tygodnia po wypłacie. Druga sprawa przeciągające się wypłaty ! Na ich stronie widnieje opis, że wypłata neteller ma trwać 1 godzine, natomiast nie raz trwała ona dłużej niż 2 dni, natomiast w tym momencie mam wiszącą wypłatę 5000 pln, od 3 dni i dostaje tylko informację na czacie że środki nie znikną a ja żebym czekał cierpliwie bo dział finansowy ma dużo pracy! PORAŻKA!!!!

• Link
Lista tematów

aby napisać post.