Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Martin Schmitt ambasadorem STS! - komentarze

Odpowiedz
 1. Mieć takiego człowieka w swoich szeregach to coś pięknego. STS chwycił Pana Boga za nogi - znaczy się Schmitta. :)

  • Link
 2. Szczerze? Myślę, ze to jest słabe i antyskuteczne. Wiadomo na naszym rynku maja w zasadzie monopol, wiec takie błędy nie maja większego znaczenia dla nich, ale to trochę brak szacunku. Na polakach zatrudnienie kolejnej "zagranicznej gwiazdy" nie zrobi wrażenia. Tym bardziej, że obecna sytuacja prawna (bardzo korzystna dla STS) raczej powinna skłaniać do zatrudniania polskich skoczków (ew. znanych trenerów skoków n.). No chyba, że mają plany ekspansji do innych krajów...

  • Link
 3. W kontekście polskich kibiców też dziwi mnie ten wybór. Wspominając rywalizację Adama Małysza ze Schmittem to raczej negatywnie wspominam Niemca.

  STS w tym roku wszedł na kilka rynków zagranicznych m.in. do Niemiec a na tamtym rynku Martin Schmitt pewnie jest bogiem takim jak dla nas Małysz.

  • Link
 4. Polski bukmacher, które twarzami obecnie są Niemiec i Duńczyk... Swoją drogą ekspansja STS do innych krajów raczej większego sensu niema. W UK, co prawda jest liczna Polonia, ale nie sadze, żeby to gwarantowało im sukces. Zresztą jakby za bardzo tam się rozpychali, to największe miejscowe firmy mogłyby chcieć utrzeć im nosa i wejść do Polski, zaczynając przy tym wojnę prawną, której wynik jest łatwy do przewidzenia.

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.