Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Najwyższy kurs - porównywarka kursów - komentarze

Odpowiedz
  1. Strona na pewno przyda się :)
    Dodał bym jeszcze, godziny przy zmianie kursów. Może i rzecz zbędna ale czasami mozna po kursie niezłe niespodzianki upolować :)

Edit: przepraszam nie zauważyłem ze jest.

• Link
  2. Na razie jest tylko wykres pokazujący zmiany. Nie jest on dokładny (pokazywany kurs dla całkowitej godziny) gdyż z uwagi, że pokazuje on dane archiwalne super dokładność nie jest potrzebna gdyż typer i tak z tego wstecznie nie skorzysta. Celem wykresu jest pokazanie kierunku kursów i reakcji bukmacherów.

Ale faktycznie, dokładne godziny wykrycia zmiany można by gdzieś pokazywać jak to jest w Oddsportal (po najechaniu myszą).

• Link
  3. Ja tam osobiście czasami korzystam wstecz. Szczególnie jak na live gram.
    Ciężkie ligi (Argentyna Brazylia ogólnie Ameryka PŁ) Ale to sam overy.
    Przykład, zerkam na statystyki między ekipami i wszystko wskazuje na remis, over 2,5 ok 2,4+ i kurs od rana albo dzień do tylu skacze 10-30 w dół i górę. Na 1-2h przed meczem kurs praktycznie nie zmienia się. A na minuty przed mecze i zaraz po rozpoczęciu kurs nagle 40-50 w górę na over 2,5 remis w dół ostro oczywiście. Wtedy wybieram z 5 meczy i 4 przeważnie wchodzą 2,5+ po kursie 2.80 3.00.
    Mój mały system na granie overow na live ;)

• Link
  4. Z uwagi, że wykres ruchów kursu jest poglądowy dodaliśmy historię zmian kursu wraz dokładnym czasem jej wykrycia. Wystarczy najechać na kurs myszką i archiwalne kursy się załadują.

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

LV BET baner
LV BET baner