Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Nasze kupony [FOTO]

Odpowiedz
  1. Temat, w którym możemy zamieszczać fotki naszych najlepszych kuponów.

• Link
    • Link
  2. Sprawdzony system bukmacherski - ZARABIAJ 47,5% ZAINWESTOWANEGO KAPITAŁU MIESIĘCZNIE

Dzień dobry.

Chciałbym zaoferować Państwu opracowany przeze mnie system pozwalający osiągać wysokie zyski z zainwestowanego kapitału przy jednoczesnym wysokim stopniu bezpieczeństwa. System jest oparty na zakładach bukmacherskich. Pieniądze inwestują Państwo sami mając pełną nad nimi kontrolę. Ode mnie otrzymują Państwo instrukcję stosowania systemu oraz codzienne typy, które należy wyłącznie zagrać w dowolnym zakładzie bukmacherskim (np. STS, Fortuna).

System ten został przeze mnie wymyślony w 2013 roku i przez kolejne lata był udoskonalany aż do obecnego kształtu. Celem było zoptymalizowanie stosunku bezpieczeństwa do wysokości osiąganego zysku. Przez 7 lat, metodą prób i błędów udało się osiągnąć zysk na poziomie 47,5% miesięcznie* przy jednoczesnym bardzo niskim ryzyku przegranej, praktycznie bliskim 0% (ok. 0,0001)*.

Istota systemu polega na tym, rozegranie każdej serii zakładów (trwające od jednego do kilku dni) zakończone jest zyskiem - za wyjątkiem wyżej wymienionej sytuacji, której ryzyko wystąpienia wynosi ok. 0,0001*. Przegrana jak dotąd nigdy się nie wydarzyła. We wszystkich innych sytuacjach seria zakładów zawsze kończy się zyskiem. Ewentualna przegrana oznacza natomiast, iż tracimy cały zainwestowany kapitał. Na ewentualność przegranej można jednak się zabezpieczyć odkładając część (np. 10%) każdej wygranej na fundusz rezerwowy (najlepiej utworzyć go na koncie oszczędnościowym, aby pieniądze dodatkowo zarabiały).

System zapewnia średni dzienny zysk na poziomie 0,5-1,5%*, co daje kilkadziesiąt procent zysku miesięcznie*. Zysk 47,5% miesięcznie to 9600% rocznie. Inwestując 10.000 zł po miesiącu możemy otrzymać 14.750 zł, a po roku 1.060.484 zł czyli ponad milion złotych.

System można dowolnie modyfikować mając na uwadze zależność, iż zwiększenie bezpieczeństwa powoduje zmniejszenie zysków. Każdy może dostosować system do własnym potrzeb. Podany wyżej przeciętny zysk można zwiększyć kosztem bezpieczeństwa lub też zmniejszyć zysk zwiększając tym samym poziom bezpieczeństwa.

Wysokie zyski jakie system pozwala osiągnąć możliwe są jedynie przy użyciu skutecznych typów. Aby takie otrzymywać współpracuję z grupą osób, które typowaniem zajmują się zawodowo, od 15 lat analizują i obstawiają mecze wyłącznie z jednej dyscypliny sportu. Codziennie otrzymuję od nich typy, których kurs jest dostosowany do grania moim systemem.

Zapraszam na mój profil na Instagramie: swag.system

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

STS baner