Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Nietypowe zakłady bukmacherskie

Odpowiedz
  1. Temat, w którym możemy zamieszczać nietypowe propozycje zakładów bukmacherskich dostępnych w legalnie działających firmach na polskim rynku.

• Link
  2. Nie jestem pewien, czy jest to najbardziej niezwykły automat, w którym można wygrać z normalną szansą, ale to Sizzling Hot naprawdę mnie zaskoczył. Tam wygrałem dużo pieniędzy, bardziej niż zwykle, a jak dla mnie jest to naprawdę jeden z najdziwniejszych zakładów dla mnie. W całym Goks Bet i innych nie widziałem tego.

• Link
  3. A czy ma ktoś jakieś większe doświadczenia ze sportami wirtualnymi na betfanie? Ja tam obstawiam konie, i całkiem nieźle mi płaci po małych stawkach. Nie czuje jeszcze, ze ogarniam na tyle by grać na większa kasę, ale jak macie jakieś rady dla początkującej, to może spróbuję :).

• Link
  4. gawedziara:
    A czy ma ktoś jakieś większe doświadczenia ze sportami wirtualnymi na betfanie? Ja tam obstawiam konie, i całkiem nieźle mi płaci po małych stawkach. Nie czuje jeszcze, ze ogarniam na tyle by grać na większa kasę, ale jak macie jakieś rady dla początkującej, to może spróbuję :).

Ja walczę z koszykówką. Fajne, szybkie zakładziki na minutę czy dwie. Nie zastąpi obstawiania u mnie prawdziwych meczów, ale w przerwach między nimi to fajna przekąska.

• Link
  5. AngielskiMarmur:
    Ja walczę z koszykówką. Fajne, szybkie zakładziki na minutę czy dwie. Nie zastąpi obstawiania u mnie prawdziwych meczów, ale w przerwach między nimi to fajna przekąska.

No właśnie, ja w drodze po pracy lubię zagrać, ale nie wiem, jak to bedzie wygladać w dłuższym czasie, czy tez będzie dawac rade

• Link
Lista tematów

aby napisać post.