Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

NobleBet - opinie

Odpowiedz
  1. musisz postawic ako ze by odebrac bonus...

• Link
  2. Po obróceniu bonusu - wypłata. I tu zaczynają się schody. Nagle potrzebna dodatkowa weryfikacja. Zdjęcie dowodu trzymając w ręku z widocznym całym tułowiem i kartką z Napisem NOBLEBET z datą. Do tego potwierdzenie wpłaty z banku. Dochodzi do tego wyciąg z konta z 30 dni od daty wpłaty. Dzień za krótko weryfikacja odrzucona. Parę dni więcej na wyciągu weryfikacja odrzucona. Jak ma się pieniądze do wypłacenia trzeba mieć dużo cierpliwości.

• Link
  3. Chcę porozmawiać o tych nowych złodziejach. Aby wszyscy widzieli, że to mistyfikacja. Wziąłem bonus powitalny, wygrałem około 2000 złotych. Następnie natychmiast zablokowali moje konto i poprosili o milion dokumentów. Poszedłem do banku, zrobiłem milion zdjęć. Przez tydzień nic nie odpowiadali, a dziś anulowali wszystkie moje wygrane i anulowali bonus na podstawie

"Noblebet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.".

Oszukiwanie !! Lepiej graj w starych, sprawdzonych bukmacherów!

• Link
  4. Ja tam lubię, wszystko fajnie jeśli czytasz regulamin i wiesz na co się piszesz ;)

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

Fortuna baner
Fortuna baner