Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

NobleBet - opinie

Odpowiedz
  1. musisz postawic ako ze by odebrac bonus...

• Link
  2. Po obróceniu bonusu - wypłata. I tu zaczynają się schody. Nagle potrzebna dodatkowa weryfikacja. Zdjęcie dowodu trzymając w ręku z widocznym całym tułowiem i kartką z Napisem NOBLEBET z datą. Do tego potwierdzenie wpłaty z banku. Dochodzi do tego wyciąg z konta z 30 dni od daty wpłaty. Dzień za krótko weryfikacja odrzucona. Parę dni więcej na wyciągu weryfikacja odrzucona. Jak ma się pieniądze do wypłacenia trzeba mieć dużo cierpliwości.

• Link
  3. Chcę porozmawiać o tych nowych złodziejach. Aby wszyscy widzieli, że to mistyfikacja. Wziąłem bonus powitalny, wygrałem około 2000 złotych. Następnie natychmiast zablokowali moje konto i poprosili o milion dokumentów. Poszedłem do banku, zrobiłem milion zdjęć. Przez tydzień nic nie odpowiadali, a dziś anulowali wszystkie moje wygrane i anulowali bonus na podstawie

"Noblebet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.".

Oszukiwanie !! Lepiej graj w starych, sprawdzonych bukmacherów!

• Link
  4. Ja tam lubię, wszystko fajnie jeśli czytasz regulamin i wiesz na co się piszesz ;)

• Link
  5. najgorszy w Polsce

• Link
  6. Fajne promocje w weekendy na jedną z lig europejskich bez podatku.

• Link
  7. Dość prosty bonus powitalny do obrócenia, fajnie promują regularnych graczy.

• Link
  8. Człowieku, gdzie ty widziałeś najlepsze kursy w noblebet na topowe ligi??? Twoja opinia jest tak warta jak ten śmieszny bukmacher. Najgorszy w Polsce.

• Link
  9. Promo na grę bez podatku bez limitu na ponad tydzień, choć odbijają sobie na marży. Ale też nie wiem, czego ludzie oczekują, przy obecnych uregulowaniach prawnych ze względów finansowych nie jest możliwa polityka jakiegokolwiek bukmachera z braniem na siebie podatku i utrzymaniem wysokich kursów, bo by ta firma splajtowała po kilku miesiącach.

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

Fortuna baner
Fortuna baner