Typy i analizy

Rozmowy i komentarze dotyczące typów i analiz bukmacherskich.

Od dzisiaj ta część Ligi typerów nie ma sensu

Odpowiedz
  1. Rozumiem ideę bonusu za analizy więc mimo że sam nie piszę analiz, bo wszystkie analizy sporządzone na podstawie jakichkolwiek statystyk za całkowicie nieprzydatne a czasem nawet szkodliwe. Ale to tylko moje zdanie. I nie mam nic przeciwko temu, żeby za takie analizy jak typera arta8 , przyznawać bonus jak najbardziej., Ale żeby za takie coś jak poniżej nazwać analizą wartą w dodatku 30 pkt bonusu, to coś zaczyna się dziać w tym konkursie nie tak.

Analiza horsta333 któremu właśnie X, co było więcej niż pewne, system typowania całej dziennej oferty +3.5 i +4.5.

,, Witam
    Dzisiejszy pojedynek odbędzie się w 2 bundeslidze niemieckiej .
    Spotkanie pomiędzy VFB Stuttgart a Hamburg SV .
    VFB Stuttgart zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli a Hamburg Sv 2 miejsce .
    Ten pojedynek zadecyduje kto awansuje do bundesligi bez baraży.. ,,

Oczywiście nie mam nic osobiście do Horsta, to szczerze mówiąc ja X bym go z tego konkursu za obrazę inteligencji pozostałych.

Aha i Spójrzcie Jak się teraz rozochocił i jaki w nim umysł analityczny się odezwał.

• Link
  2. Rozumiem Twoje rozżalenie. Problem w tym, że nie da się automatycznie ocenić jakość analizy. Ręczne zatwierdzanie "dobrych analiz" jest nie do przyjęcia bo musiała być do tego celu wyznaczona specjalna osoba, problem też w tym która analizę jak zaliczyć.

Analizy ewidentnie spamerskie są usuwane, ta zacytowana faktycznie nic nie wnosi do meczu ale autor przynajmniej zadał sobie jakiś niewielki trud.

Czy ktoś z Was ma pomysł jak można by ulepszyć Ligę Typerów tak aby uczciwie premiować osoby piszące choćby 2 sensowne zdania analizy?

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

Fortuna baner
Fortuna baner