Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Płatne typy bukmacherskie - komentarze

Odpowiedz
  1. Witam
    Mam pytanie korzystał ktoś ze strony goldentips.eu ? Mają tam w ofercie 13 typerów za mega śmieszne pieniądze 29 euro. Najbardziej zależy mi na typach typera SleepingDogZ bo ma bardzo dobrą formę jak ktoś coś wie itp lub korzystał to prosze dac znać :) Pozdrawiam

• Link
  2. Płatne typy, czyż naciągacze dalej funkcjonują? ja gram w bukmacherkę dziesiątki lat ani nigdy przenigdy nie płaciłem za typ,Jak widać naiwniaków nie brakuje i płacą , nieraz od razu trafi a potem płaci i przegrywa.Lament

• Link
  3. LEGALNETYPY@GMAIL.COM ltbexpert.com

Witam, nie polecam współpracy z tą firmą , przed kontaktem proszę wszystkich o zapoznanie się z ich regulaminem, najważniejsze z nich to typy vip tylko po zakupie pakietu maxbet (199 zl) dodatkowo:

§18.Serwis nie działa jako bukmacher, nie zajmuje się przyjmowaniem zakładów wzajemnych ani nie jest w tym obszarze pośrednikiem stąd nie ponosi odpowiedzialności za skuteczność podawanych analiz i typów użytkownikom.
    §18.1W przypadku nie otrzymania przez użytkownika typu/typów zakupionych w serwisie z przyczyn nie wynikających z winy właścicieli użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków. (Mowa tu np o błędnie podanym adresie email.)

Nie polecam korzystać strata pieniędzy i czasu...dla mnie naciąganie na pieniądzę...

• Link
Lista tematów

aby napisać post.