Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Podatki w zakładach bukmacherskich - komentarze

Odpowiedz
 1. A co powiecie o Forbet (legalny polski bukmacher bez podatku)? Bukmacher który bierze podatki na siebie. Czy to jest możliwe?

  • Link
 2. To jedynie chwyt marketingowy. Brak obniżenia stawki o 12% rekompensują sobie niższymi kursami np. na najbliższą kolejkę Ekstraklasy na mecze 1X2 marża wynosi 9-10%, na realia polskie kursy niezłe, ale na realia międzynarodowe tragiczne. Liderzy mają marżę 2-4%.

  • Link
 3. czy od zakładów systemowych pobiera się podatek 10 % w momencie gdy każda kombinacja jest mniejsza od sumy 2280 ale łączna wartość tych kombinacji przekracza tę sumę?

  • Link
 4. Niestety tak, gdyż jest to jeden kupon a główna wygrana jest przedstawiona jako jedna kwota - suma wygranych wszystkich zakładów składowych. Gdyby któryś bukmacher tworzył tyle oddzielnych kuponów co kombinacji - wtedy nie trzeba było płacić 10% podatku, niestety z tego co się orientuję wszyscy bukmacherzy robią zakłady systemowe na jednym kuponie.

  • Link
 5. sts to najwiekszy zlodziej bukmacherski z jakim sie spotkalem
  prawdziwy podatek to 26%

  • Link
 6. Czy mam rozumieć że jeśli postawie 10000 złotych że padnie bramka w spotkaniu a płacą za to 1.02 od złotówki czyli te dwa procent od 10 tysięcy to jest 200 zł. Suma 10200 od której powinienem zapłacić 10% czyli 1020 zł. Czyli zainwestowałem 10000 i wygrałem a po podatku dostaje 9180 zł. Ciekawie rozwiązane.

  • Link
 7. Dokładnie tak. Niestety obowiązujące podatki od zakładów i hazardu w Polsce są absurdalne. Aby obejść 10% podatek musiałbyś zagrać 5 zakładów po 2000 zł każdy.

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.

Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski