Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Problem z bukmacherem - komentarze

Odpowiedz
  1. Nie polecam nikomu pechowego bukmachera fortuna. Oszuści oszukują na wynikach, oszukują nawet drobnej wypłaty. Zwykła szulerka oszustów w tej fortunie. jak macie możliwość to grajcie wszędzie tylko nie u nich.

Fortuna strasznie się pogarsza. To jest bukmacher dla pechowców. Zrobią wszystko zęby cię oszukać

Szulerka zwykła. Byle z dala od Fortuny.

• Link
  2. Fortuna nie wypłaciła mi kilkaset złotych spotkanie zawarłem o 14 godzinie, a samo spotkanie odbywało się wieczorem. Jak wygrałem kilkaset złotych, okazało się ze fortuna mi nie wypłaci kasy ponieważ oni nie chcieli na to spotkania dać takiego kursu 4.04. Fortuna twierdzi w odpowiedzi na moja reklamacje napisała mi ze maja prawo anulować poprawnie zawarte kupony przedmeczowe, i ze maja prawa nie wypłacać nagród…

Najlepsze jest to ze na oficjalnej stronie fortuna maja regulamin który nie pokrywa się z regulaminem który widnieje w punktach Fortuna - porównajcie sobie regulamin fortuny na stronie internetowej a regulamin w punkcie stacjonarnym( artykuły 25 i 26 są zupełnie inne od siebie porównując je z regulaminem na internecie a regulaminem w punkcie) fortuna twierdzi ze może anulować wygrane .

W STS tego nie ma że oszukują w ten sposób. Puki co przeniosłem się do STS. Fortuna to zwykła lichwa. Takie niewypłacanie na beszczela na zawarty poprawnie kupon wiele godzin przed meczem, na jedno spotkanie, jest już zupełna patologia.

Fortuna bazuje na głupich klientach którym można wmówić każda głupotę. Z dala od tych pechowców, patologii Fortuny.

• Link
  3. Pechowy bukmacher - napisz o jaki mecz chodzi to sprawdzimy tę przypadek. Jeżeli wystawiony kurs był ewidentną pomyłką bukmachera to niestety ma on prawo anulować zawarte zakłady - tak działa każdy bukmacher STS również.

• Link
  4. Witam. Mam problem ze sportingbullem. Zamknęli mi konto twierdząc ze złamałem regulamin co jest nieprawda a miałem tam otwarte 3 długoterminowe zakłady mistrzostwo CSKA w Eurolidze za 1000 Lechii za 300 I Ajaxu Amsterdam za 500. pomocy

• Link
  5. Wojtek. Niestety nie mamy kontaktu ze Sportingbullem. Napisz do nich z pytaniem jaki dokładnie złamałeś punkt z ich regulaminu.

• Link
  6. NIE POLECAM LV BET , OSZUKANA i OKRADZIONA

Jestem na początku swojego sporu przed złożeniem reklamacji w związku z anulowaniem moich zakładów w serwisie LV bet.pl. Obstawilam zaklad za otrzymane 10 zł jako bonus powitalny z mnoznikiem x100. Mój zakład wygrał kwotę 7000zl. Następnie postawiłam 4 zakłady po 1000zl z wygranej by spełnić wymóg obrotu depozytu x4 który dokonałam w kwocie 1000zl. Po próbie wypłaty została ona anulowana i środki skonfiskowane. Przeszło 10tys złotych zostało skonfiskowane. Powoluja sie oni na punkt 5 swojego regulaminu ze jeden bonus powitalny przypada na adres zamieszkania, adres IP, email, konto. To jedyna informacja jaka od nich uzyskalam. Oprocz tego ze ich organem nadzorczym i instytucja ktora wydala im licence jest ministerstwa finansow.
    Czy to jest odpowiednia komorka do kontaktu w tej sprawie?

• Link
  7. Mam problem z bukmacherem Betclic. Postawiłem zakłady na zdarzenie wygrana gości i Over 2.5 wybierając wybór "nie" czyli że nie będzie wygranej gości i Over 2.5 W meczu. Najpierw bukmacher rozliczył kupony jakie przegrane. Po kilku dniach walki pozmieniali zakłady na stronie na "lub" A także zakłady które postawiłem w nich też widnieje lub A stawialem i porobilem oczywiście screeny z moich zakładów. Bukmacher zrobił zwrot nie wiem w ogóle na jakiej podstawie. Na czacie pisali mi że zakłady powinny być rozliczone na moja korzyść. Uważam że zakłady powinny być rozliczone na moja korzyść zamiast zwrotu. Co robić w takiej sytuacji?

• Link
  8. Betclic jest na polskim rynku dopiero od 3 tygodni, być może mieli jakiś błąd w oprogramowaniu. Jeżeli bukmacher uznał, że zakład przez nich wystawiony był z błędem to niestety na tej podstawie może anulować zakłady i przyznać zwrot. Zwrot powinien być oczywiście przyznany bez względu na to czy zakład okazał się dla typera wygrany czy przegrany.

Moim zdaniem zakład o treści "Wygrana gości i Over 2,5" powinny być 4 wyniki do obstawienia:
    a) tak, tak
    b) tak, nie
    c) nie, nie
    d) nie, tak

Bo jeżeli w opcji zakładów było tylko "tak" i "nie" to dla tych dwóch opcji opcja "nie" jest przeważająca. Rozkład jest taki:
    "tak" - wygrywa tylko w 1 opcji a)
    "nie" - wygrywa aż w 3 opcjach b), c), d)

Stąd domyślam się, że zakład na stronie został zaprezentowany w nieprecyzyjny (błędny) sposób i wszystkie zawarte na niego zostały anulowane. W tej chwili na stronie Betclic widzę jedynie opcje z "lub".

• Link
  9. Ja natomiast mam problem z STS. Zablokowali mi konto i odmówili wypłaty środków (prawie 2000zl) ponieważ, przy rejestracji nie podałam imienia i nazwiska, a jedynie nr PESEL.
    Na tej podstawie przy przesylaniu zdjecia dowodwu osobistego (przed czym się trochę bronilam, tyle się teraz słyszy o wykorzystywaniu naszych danych osobowych, do różnych, niezgodnych z prawem czynow) stwierdzili , że nie są w stanie mnie zidentyfikować. Jak wy myślicie? Da radę z nimi wygrać?

• Link
  10. Rejestracja bez imienia i nazwiska? Gra bez pełnej weryfikacji? Środki po obrocie bonusem? Możesz nieco dokładniej opisać swoja przygodę z tym bukmacherem?

Co do fotki dowodu, to mogłaś wysłać z zamazana częścią danych i zdjęciem. Po prostu widoczne pozostają tylko dane, które są wymagane do weryfikacji konta. Bukmacher sts w takim przypadku nie miałby problemu, podobnie jak fortuna, lvbet, totalbet i milenium.

Zdjęcia bez choćby 1 malej obróbki chcą za to etoto i totolotek.

• Link
  11. Założyłam konto normalnie- bez żadnego problemu, wpisując tylko w imię i nazwisko ja ja , podałam za to PESEL. Środki na obrót i stawienie zakładów przelewalam z własnego konta, i nie widzieli w tym problemu, że konto jest bez imienia i nazwiska, dopiero, gdy chciałam wypłacić pieniądze dopatrzyli się problemu.

• Link
  12. Podałaś wiec nieprawdziwe dane przy rejestracji, a środki na koncie zgromadziłaś w sporym stopniu dzięki promocji (bonus od depozytu). Wystarczyło wpisać poprawnie imię i nazwisko zakładając konto, żeby uniknąć problemów... Bukmacher za pewne dopiero przy 1 wypłacie dokładnie sprawdził twoje konto, chociaż mógł to zrobić wcześniej i zwrócić ci uwagę na nieprawidłowości.

• Link
  13. żaden bonus. wygrałam kupon, który obstawialam.

• Link
  14. Złamałaś regulamin, więc racja jest po ich stronie, aczkolwiek możesz spróbować odzyskać sam depozyt. Po prostu napisz, że jesteś początkująca w temacie i z pewnych rzeczy ni zdawałaś sobie sprawy. Zwróć też im uwagę, że mogli wcześnie napisać do ciebie, że błędnie wypełniłaś formularz rejestracyjny.

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski