Spryciarz.com

Forum dotyczące portalu bukmacherskiego Spryciarz.com i Ligi Typerów. Sprawy administracyjne, komunikaty, aktualności dotyczące portalu, pomysły na rozwój, zgłoszenia błędów.

Propozycje nowych funkcjonalności

Odpowiedz
 1. W tym temacie proszę zgłaszać propozycje i pomysły na rozwój serwisu. Jeżeli chcesz jakiejś nowej funkcjonalności, czegoś Ci brakuje to to jest właśnie miejsce na takie zgłoszenia.

  • Link
 2. WITAM DLACZEGO PO ZAKOŃCZONYM CYKLU MIESIĘCZNYM ZNIKAJĄ WYNIKI I KOLEJNOSĆ GRACZY?PROPONUJĘ STWORZYĆ TAKĄ FUNKCJĘ ŻEBY KAŻDY GRACZ MIAŁ DOSTĘP DO WYNIKÓW Z ZESZŁEGO MIESIĄCA WTEDY BĘDZIE TO SPRAWIEDLIWE I OCZYWISTE DLA WSZYSTKICH! A TAK KONIEC MIESIĄCA WYNIKI SIE ZERUJĄ I CO??? WTEDY KAŻDEMU MOŻNA WMÓWIĆ np ŻE KTOŚ KOGOŚ WYPRZEDZIŁ W OSTATNIEJ MINUCIE!!! JAK DLA MNIE TO NIEREALNE! UWAŻAM SIĘ ZA DOBREGO TYPERA I UCZCIWIE NA TYM ZARABIAM I TYPUJĘ W PONAD 15 BUKACH! DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM!!!

  • Link
 3. Masz rację, że brakowało miejsca z archiwum przednich miesięcy. Została dodana strona z archiwalnymi wynikami z 2 ostatnich miesięcy ligi typerów. Liga typerów -> Archiwum i statystyki. Przy okazji dodam, że w profilu został dodany wykres obrazujący skuteczność typów. Niebawem więcej statystyk.

  ps. Proszę nie pisz całych tekstów dużymi literami.

  • Link
 4. Witam! Moja propozycja dotyczy rozszerzenia koszykówki międzynarodowej typu - Euroliga, Eurocup, Polska PLK, oraz tenisa WTA,ATP i międzynarodowe rozgrywki.

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.

Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski