Spryciarz.com

Forum dotyczące portalu bukmacherskiego Spryciarz.com i Ligi Typerów. Sprawy administracyjne, komunikaty, aktualności dotyczące portalu, pomysły na rozwój, zgłoszenia błędów.

Proszę o pomoc w weryfikacji mojego kuponu - tenis, zakład specjalny

Odpowiedz
  1. Cześć Wszystkim!

Może ktoś pomoże - zawarłam kupon w fortunie na zdarzenie: Tenis specjalne - Wimbledon M/K, wydarzy się w dniu 14.07. Obstawiałam zakład, ze w finalne Wimbledonu turnieju męskiego lub damskiego z powodu złych warunków pogodowych turniej zostanie przerwany i nie będzie dograny.

W dniu wczorajszym tj. 14.07, turniej został przerwany, w transmisji na żywo komunikowali, ze to z powodu pogody, i taka informacje ja również znalazłam w relacjach z turnieju - mam potwierdzenie. Turniej został przerwany z powodu pogody na czas zasunięcia dachu - wg relacji na żywo, następnie był kontynuowany, to był mecz debel Męski, ale turniej w tym dniu nie został dograny - planowany etap kobiecy debel został przełożony na dzień następny tj. dzisiejszy. Czy w takim wypadku kupon powinien być pozytywnie rozliczony?

Dodam, ze pod kategoria Tenis M Wimbledon krył się i singiel i debel, a pod Tenis K Wimbledon - również singiel i debel.

• Link
  2. Cześć

Twój kupon jest poprawnie rozliczony jako przegrany. Moim zdaniem zakład dotyczy tego czy turniej zostanie przerwany i nie zostanie dokończony, a w tym przypadku został dokończony następnego dnia. Wyobrażam sobie, że trwale przerwany turniej byłby np. w przypadku jakiegoś trzęsienia ziemi czy zamachu terrorystycznego.

Stwierdzenie "wydarzy się w dniu 14.07." dotyczy daty przerwania i późniejszego niedokończenia turnieju a nie tego, że ma być przerwany 14.07. i będzie nie dokończony tego samego dnia.

Powinnaś zwrócić uwagę na kosmicznie wysoki kurs 555 - Wimbledon słynie z kapryśnej pogody, żaden bukmacher nie wystawił by zakładu po tym kursie jeżeli miałby interpretować zakład tak jak Ty.

Moim zdaniem zakład jest przegramy. Aczkolwiek pismo reklamacyjne jak najbardziej możesz wysłać bo faktycznie zakład jest opisany bardzo ogólnikowo. Zobaczymy co odpiszą.

• Link
Lista tematów

aby napisać post.