Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

PZBUK - opinie

Odpowiedz
  1. Przesadzacie z negatywną opinią . Mają najlepszą ofertę zakładów ze wszystkich legalnych bukmacherów a resztę dopracują ;)

• Link
  2. Dokładnie bardzo słabo to wygląda tak jak opisano to w tym artykule...
    Forzza.com to również nowy bukmacher działający na zasadzie brokera (rejestracje i wpłaty / wypłaty przez agenta)
    Wszystko obsługuje na aplikacji telegram @JanuszTracz7
    Mają grupę na telegramie (ponad 300 osób) i coraz więcej osób tam gra
    Skrill, PayPal, Paysafecard, do tego bonus do 100 EUR, niepotrzebna weryfikacja. aplikacja, cashout także bardzo fajnie.
    Podajecie jaki chcecie mieć nick, wpłacacie i gracie ! Wszystko bardzo sprawne
    A wypłaty w 3,4 minuty także lux.
    Więcej info znajdziecie pisząc tutaj do Janusza na telegramie (aplikacja na androida) -> @JanuszTracz7
    A PZBUK to tak jak w artykule podsumowano nie ma sensu się nawet rejestrować...

• Link
  3. CichoDajka i lofer - proszę nie urządzać tutaj pseudo marketingu szeptanego. Wystarczy już naganiania na tego bukmachera. Jeżeli zobaczę więcej takich postów to zostaną one skasowane wraz z tematem o bukmacherze Forzza.

• Link
  4. Dramat.. Mam nadzieję ,że zamkną tego bukmachera między innymi za wprowadzanie klientów w błąd... Reklamują bonus do 200 zł od depozytu , którego w rzeczywistości nie ma. Klikając na stronie startowej w bonus przekierowuje do rejestracji , natomiast po rejestracji i depozycie 200 zł możecie zapomnieć o bonusie. Dział obsługi wmawia ,że jest tylko 50 zł freebet ,ale po obstawieniu pierwszego zakładu z minimalnym kursem bodajże 1,86. Tak po za tym strona mało przejrzysta , słaba oferta... Polski gniot.... Czekam kiedy wrócą czasy bet365 i innych sensownych bukmacherów..

• Link
  5. Ten bonus to jakaś ściema. Trzeba się uważnie wczytać krok po kroku, by spełnić warunki bonusu. Swój pierwszy zakład za 50 zeta niestety przegrałem. W zakładce darmowe zakłady rzeczywiście pojawił się bonus na 50 zł. Kiedy chciałem go wykorzystać i wybrałem dwa zakłady o łącznym kursie 2,40 za stawkę 50 PLN, wyskoczyła mi potencjalna wygrana 55,60 PLN !!!
    Zrezygnowałem z postawienia tego zakładu bo to jakaś kpina.

• Link
  6. Bukmacher tragiczny, warto tam tylko zagrac jednorazowo, zeby dostac bonus 50 zl, a pozniej najlepiej zapomniec, ze takie cos istnieje. Strona beznadziejna, na malym notebooku nie widac polowy witryny i nie mozna nic z tym zrobic. Aplikacji mobilnej tez nie ma. Gniot.

• Link
  7. Dario tak działa freebet, dostajesz wygraną ale nie dostajesz stawki.
    50 * 2,4 * 0,88 = 105,60 po odjęciu stawki 50 zł, zostaje 55,6
    poczytaj o rodzajach bonusów, niestety większość osób, prędzej czy później u jakiegoś buka natnie się ,że super promocja z nazwy po doczytaniu drobnym druczkiem jest taka sobie

• Link
  8. Kiepski bukmacher, wplata blyskawiczna, natomiast z wyplata mam problemy od 5 dni, dział obslugi kiepski bo nie wie o co chodzi

• Link
  9. Dobry buk, fajna oferta i obsługa klienta. Serio .. ludzie nie czytacie regulaminów, przegrywacie siano a potem pzbuk beee. żenada

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

Fortuna baner
Fortuna baner