Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

PZBUK - opinie

Odpowiedz
  1. Przesadzacie z negatywną opinią . Mają najlepszą ofertę zakładów ze wszystkich legalnych bukmacherów a resztę dopracują ;)

• Link
  2. Dokładnie bardzo słabo to wygląda tak jak opisano to w tym artykule...
    Forzza.com to również nowy bukmacher działający na zasadzie brokera (rejestracje i wpłaty / wypłaty przez agenta)
    Wszystko obsługuje na aplikacji telegram @JanuszTracz7
    Mają grupę na telegramie (ponad 300 osób) i coraz więcej osób tam gra
    Skrill, PayPal, Paysafecard, do tego bonus do 100 EUR, niepotrzebna weryfikacja. aplikacja, cashout także bardzo fajnie.
    Podajecie jaki chcecie mieć nick, wpłacacie i gracie ! Wszystko bardzo sprawne
    A wypłaty w 3,4 minuty także lux.
    Więcej info znajdziecie pisząc tutaj do Janusza na telegramie (aplikacja na androida) -> @JanuszTracz7
    A PZBUK to tak jak w artykule podsumowano nie ma sensu się nawet rejestrować...

• Link
  3. CichoDajka i lofer - proszę nie urządzać tutaj pseudo marketingu szeptanego. Wystarczy już naganiania na tego bukmachera. Jeżeli zobaczę więcej takich postów to zostaną one skasowane wraz z tematem o bukmacherze Forzza.

• Link
  4. Dramat.. Mam nadzieję ,że zamkną tego bukmachera między innymi za wprowadzanie klientów w błąd... Reklamują bonus do 200 zł od depozytu , którego w rzeczywistości nie ma. Klikając na stronie startowej w bonus przekierowuje do rejestracji , natomiast po rejestracji i depozycie 200 zł możecie zapomnieć o bonusie. Dział obsługi wmawia ,że jest tylko 50 zł freebet ,ale po obstawieniu pierwszego zakładu z minimalnym kursem bodajże 1,86. Tak po za tym strona mało przejrzysta , słaba oferta... Polski gniot.... Czekam kiedy wrócą czasy bet365 i innych sensownych bukmacherów..

• Link
  5. Ten bonus to jakaś ściema. Trzeba się uważnie wczytać krok po kroku, by spełnić warunki bonusu. Swój pierwszy zakład za 50 zeta niestety przegrałem. W zakładce darmowe zakłady rzeczywiście pojawił się bonus na 50 zł. Kiedy chciałem go wykorzystać i wybrałem dwa zakłady o łącznym kursie 2,40 za stawkę 50 PLN, wyskoczyła mi potencjalna wygrana 55,60 PLN !!!
    Zrezygnowałem z postawienia tego zakładu bo to jakaś kpina.

• Link
  6. Bukmacher tragiczny, warto tam tylko zagrac jednorazowo, zeby dostac bonus 50 zl, a pozniej najlepiej zapomniec, ze takie cos istnieje. Strona beznadziejna, na malym notebooku nie widac polowy witryny i nie mozna nic z tym zrobic. Aplikacji mobilnej tez nie ma. Gniot.

• Link
  7. Dario tak działa freebet, dostajesz wygraną ale nie dostajesz stawki.
    50 * 2,4 * 0,88 = 105,60 po odjęciu stawki 50 zł, zostaje 55,6
    poczytaj o rodzajach bonusów, niestety większość osób, prędzej czy później u jakiegoś buka natnie się ,że super promocja z nazwy po doczytaniu drobnym druczkiem jest taka sobie

• Link
  8. Kiepski bukmacher, wplata blyskawiczna, natomiast z wyplata mam problemy od 5 dni, dział obslugi kiepski bo nie wie o co chodzi

• Link
  9. Dobry buk, fajna oferta i obsługa klienta. Serio .. ludzie nie czytacie regulaminów, przegrywacie siano a potem pzbuk beee. żenada

• Link
  10. Całkowicie nie polecam. Dno dna. Z tak fatalna obsługa klienta nie miałem do czynienia u żadnego Buka.
    Dostałem maila z informacja o bonusie, który zaznaczyłem do wykorzystania. Kupon mi przyjęło ale bez bonusu. Zabezpieczyłem się screenem i wideo. Chce napisać na czacie do obsługi klienta - nieaktywne mimo, że próbowałem się kontaktować w godzinach, w których czat dostępny. Robię wiec screen tego, ze czat niedostępny.

Na drugi dzień udało mi się dobić do obsługi klienta. Przedstawiam sprawę i słyszę, ze nie osiągnąłem kursu ponad 2.0. To mówię typowi z obsługi, ze na screenie jest kurs 22.50. ,,a, przepraszam. Złe spojrzałem. W takim razie bonus się nie aktywował przez pliki cookies”. Mówię, ze to niemożliwe, ponieważ na trzech różnych urządzeniach miałem ten sam problem (zanim postawiłem kupon próbowałem się logować z lapka, telefonu, tabletu). W zakładce darmowe zakłady miałem informacje, ze zakład bez ryzyka 100zl jest aktywny. Typ przy swoim.

Mówię, ze spełniłem warunki, zaznaczyłem, ze ma to być zakład bez ryzyka, a to u nich coś się pieprzyło i nie naliczyło mi bonusu. Otrzymałem odpowiedz, ze z ich strony jest wszystko w porządkuj Kazał wyczyścić cookies. Zrobiłem jak należy i znowu próbuje postawić zakład. Ponownie wszystko nagrywam telefonem. Znowu ta sama sytuacja. Klikam zakład bez ryzyka i w momencie, gdy chce postawić zakład to zakład bez ryzyka znika. Dobijam się na czacie. Znowu słyszę, ze to wina ciasteczek. Szlag mnie trafia i rezygnuję z dziadostwa.

Kolejna próba. Przygotowany kupon. 15 minut do rozpoczęcia spotkań el.me. Chce zagrać kupon i wyskakuje error. Przerzucam się na telefon. Podobnie. Nie da się zagrać. Zakłady zablokowane. Pisze na czacie(kolejnego dnia, bo o 20.30 czat niedostępny). Koleżanka na czacie po raz kolejny - Wina cookies.

Już czuje, ze robią ze mnie wala. Sugeruje mi, abym jeszcze raz wpłacił pieniądze i wtedy zagrał, bo jeszcze wtedy z bonusa skorzystam. Próbuje wiec zagrać. Nie ma szans. Strona non stop się wiesza, a jak ułożę kupon to znowu error przy postawieniu zakładu. Jedynie zakład na powitanie za 50zl przyjęto bez problemu. Teraz chce wypłacić środki i nie mogę, bo strona cały czas się zawiesza, gdy wpisuje numer konta, na który maja wysłać kasę.

Pisałem na czacie z trzema osobami, przesyłałem dowody, pisałem maile i zawsze moja wina :-) mieszkam sam, nie mam multikont i pierwszy raz rejestrowałem się na pzbuk. Teraz próbuje wypłacić kasę, która wpłaciłem aby zagrać i nie zagrałem, bo mi nie dano. Na razie bezskutecznie. Jutro spróbuje zalogować się z komputera w pracy i tam wypłacić. Omijacie to gówno szerokim łukiem.

• Link
  11. Również miałem problem z postawieniem darmowego zakładu u nich, wyświetlał się jakieś general error. Po którejś próbie z kolei nastąpiło nawet samoczynne wylogowanie, zalogowałem się wiec ponownie, zrobiłem na nowo kupon i w końcu poszło. Ale widać ze strona jest mocno niedopracowana i pełna błędów. Kursy na niektóre ligi na handicap czy over/under w kosza potrafią mieć 1.68/1.68 co dodatkowo po odjęciu podatku jest po prostu kpina.

• Link
  12. Uciekajcie stamtąd czym prędzej, odradzam w stu procentach!!!!!!! Dałem na live mecz i okazało się że wynik był inny niż wskazywał live wraz z kursami, gościu z czatu strasznie nie miły Adam, przytoczył regułkę która nie znajdziecie u żadnego bukmachera

„1.3.3 Gracz przyjmuje do wiadomości, że bieżący wynik trwającego zdarzenia sportowego, na które są przyjmowane zakłady na żywo, podawany na Stronie Internetowej nie ma oficjalnego i wiążącego charakteru i może odbiegać od rzeczywistego, bieżącego wyniku rozgrywki. Gracz jest zobowiązany ustalić we własnym zakresie aktualny wynik takiej rozgrywki na żywo przed zawarciem zakładu.”

I powiedział że trzeba było sam sprawdzić na innych stronach, no komedia... Celowo wprowadzają w błąd jeszcze w regulaminie dają sobie na to przyzwolenie. A jakby weszło to pewnie błąd i zwrot w najlepszym wypadku. Krętacze i tyle uciekać jak się ma kasę, nie ma gorszego bukmachera.

• Link
  13. Maksymalnie 2/5 - podczas tworzenia kuponu na 100% sesja wygaśnie i zostaniesz wylogowany z konta.
    Dodatkowo wieczny problem z promocjami. W dniu dzisiejszym spełniłem wszystkie punkty regulaminu i miałem otrzymać bonus "natychmiast" - otrzymałem po 4h w trakcie kontaktu z BOK. Obsługa nie widzi w tym problemu i robi z Ciebie głupka... Nie polecam

• Link
  14. Z tymi promocjami to rzeczywiście dramat, zdarzyło się, że miałem otrzymać punkty w ramach promocji, ostatecznie po spełnieniu warunków ich nie otrzymałem nawet po kontakcie z BOK.

• Link
  15. Spoko buk. Wszystko trybi ładnie, kursy dobre. Przy wypłacie siano na koncie w pół godziny miałem. Ogólnie zadowolony, bonusy też całkiem ok. Polecam!!!!

• Link
  16. Mają dobre kursy, nie przesadzajcie ;)

• Link
  17. Na niektóre ligi mają dobre, ale np. finału LM słabo (kursy).

• Link
  18. Najgorszy bukmacher jakiegokolwiek spotkałem. Grałem u wielu. STS, fortuna itd ale z takim naciąganiem klienta spotkałem się pierwszy raz. Regulamin pisany tak aby go nie zrozumieć. Dają bonus 300 zł przy wpłacie 200 zł ale nie pochwałą się że trzeba potem zagrać za minimum 2000 zł. Porażka. Omijać szerokim łukiem.

• Link
  19. Regulaminy promocji bukmacherów bywają zagmatwane - to fakt. Jednak regulamin PZBUK akurat napisany jest dość prosto (w porównaniu do np. Betfan czy LV BET).

W regulaminie jasno jest napisane:

PZBUK

5. Wypłaty środków bonusowych można dokonać po spełnieniu warunków obrotu.
    6. Warunkiem obrotu bonusem jest dokonanie zakładów w wysokości czterokrotności sumy wpłaty oraz bonusu na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0

Dokładna kwota za jaką trzeba zagrać chyba już każdy może sobie policzyć. O wymogu obrotu bonusem w PZBUK informujemy na naszym portalu, wystarczyło przed wpłatą poświęcić kilka minut na przeczytanie opisu i opinii o bukmacherze. STS i Fortuna też wymagają spełnienia warunków obrotu. A taki STS do obrotu zalicza jedynie wygrane zakłady.

Musisz być świadomy, że żaden bukmacher nie da Ci ot tak za darmo pieniędzy abyś mógł je w prosty sposób wypłacić. Bonusy to narzędzie marketingowe, nie ma bonusu powitalnego od depozytu bez wymaganego obrotu. Przeczytaj więcej o warunkach obrotu.

Przeczytanie ze zrozumieniem regulaminu bukmachera to mus przed wpłatą. Wtedy jesteś świadomy na co się piszesz i nie masz zaskoczenia. Aby w przyszłości nie popełniać podobnego błędu, zamiast zwalać winę na bukmachera, powinieneś zaakceptować takt, że to ty zawaliłeś sprawę niedoczytując warunków bonusu.

• Link
  20. Unikać! Wpłacam 80 zł metoda płatności dotpay przez paysafecard transakcja przebiegła pomyślnie pieniądze mi z paysafecard zabrało wracam na PZBUK a tu nagle twoja wpłata niestety nie została zakończona sukcesem gdzie od dotpay mam wiadomość e-mail z potwierdzeniem że kaskę mają co lepsza nie mogę jej odzyskać od cwaniaków. Mówię wam z dala od nich!

• Link
  21. Anonim :
    Unikać! Wpłacam 80 zł metoda płatności dotpay przez paysafecard transakcja przebiegła pomyślnie pieniądze mi z paysafecard zabrało wracam na PZBUK a tu nagle twoja wpłata niestety nie została zakończona sukcesem gdzie od dotpay mam wiadomość e-mail z potwierdzeniem że kaskę mają co lepsza nie mogę jej odzyskać od cwaniaków. Mówię wam z dala od nich!

Takie sprawy są do wyjaśnienia. Minus systemów płatniczych, nigdy nie wiesz czy nie trafisz na jakiś błąd.

• Link
  22. PZBuk to tragedia, pod każdym możliwym względem jest beznadziejny. Odradzam każdemu.

• Link
  23. Niestety bez skali minusowej nie jestem w stanie ocenić tego bukmachera.

• Link
  24. Renifer - napisz w punktach czym PZBuk Cię tak zraził.
    Kilka merytorycznych słów komentarza jest warte dużo więcej niż najgorsza ocena.

• Link
  25. Masakra gorszego serwisu nie widziałem, wpłaciłem pieniążki nie było żadnego problemu, ale żeby wypłacić to już kr..a odcisk palca musisz dostarczyć i potwierdzenie z US gdzie mają wysłać dokumenty twoje.

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

LV BET baner
LV BET baner