Spryciarz.com

Forum dotyczące portalu bukmacherskiego Spryciarz.com i Ligi Typerów. Sprawy administracyjne, komunikaty, aktualności dotyczące portalu, pomysły na rozwój, zgłoszenia błędów.

Reklamacja sts nie chcą rozliczyć kuponu

Odpowiedz
  1. Rengers - Celtic rzuty różne oglądałam w sts mecz na żywo do końca mam nawet skrin wyników sts z monitora było na nim 10 do 4 ja miałam 13.5 czyli kupon wygrany. Teraz sts twierdzi ze bylo 9 do 4 jak dochodzić swoich praw?

• Link
  2. Problem wynikł z tego, że mecz zakończył się w momencie przyznania Rangers rzutu rożnego.

W 93 minucie Rangers zdobyli rzut rożny - było to 13 rzut rożny w meczu. Następnie po krótkim rozegraniu nabili zawodnikowi Celtic nogę i gdy zawodnik Rangers wracał do narożnika aby wykonać 14 rzut rożny sędzia zakończył mecz.

Sytuację widać na nagraniu youtu.be/xXvfVDlhEic?t=1387 - najpierw 13 rzut a następnie przerwany 14. Skoro rzut nie został rozegrany - pewnie nie liczy się do statystyk meczu.

Popatrz na FlashScore - oni jako jedyni (których znalazłem) uwzględnili w statystykach ten rzut, jest też w komentarzu na żywo.

W statystykach STS pewnie pojawił się ten rzut gdyż w momencie wprowadzania go do systemu przez livescout'a nie było jeszcze wiadome czy mecz się zakończył. Po chwili gdy sędzia gwizdnął pewnie to skorygowali.

Ciekawy przypadek bo pytanie brzmi kiedy rzut rożny uznaje się za "rzut rożny" - w momencie przyznania czy w momencie wykonania?

Reklamacje w STS: www.sts.pl/userdata/files/regulaminy/regulamin-zakladow-online.pdf - strona 15.

• Link
Lista tematów

aby napisać post.