Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Revolut - komentarze

Odpowiedz
 1. Revolut nie zwalnia tempa rozwoju. Firma właśnie ogłosiła, że planuje uruchomić platformę do handlu akcjami giełdowymi. W Revolut mają być dostępne do zakupu czołowe światowe spółki takie jak Apple, Amazon, Facebook czy Google. Co najważniejsze, zakup akcji poprzez Revolut ma być bezprowizyjny.

  • Link
 2. Jeśli wpłacimy do bukmachera wirtualną kartą, która zmienia numer to jak można dokonać wypłaty?

  • Link
 3. Karta ze zmieniającym się numerem po każdej transakcji to opcjonalna funkcjonalność Revolut, jest przydatna do zakupów w sklepach online. W przypadku wpłat do bukmacherów faktycznie zmienny numer będzie problemem więc po prostu do depozytów używać trzeba zwykłej karty wirtualnej (lub plastikowej bankomatowej) ze stałym numerem.

  • Link
 4. To jak to jest dokładnie z tymi kartami. To są karty VISA czy Mastercard ? Bo np. w Bet at home nie ma fizycznej możliwości wypłaty na kartę Mastercard

  • Link
 5. Można bezpiecznie wpłacać i wypłacać w Polsce tą metodą do nielegalnych bukmacherów bez ryzyka zgłoszenia gdzieś tam? Tak jak trustly czy skrill kiedyś?

  • Link
 6. Skrill blokuje wpłaty Polakom do bukmacherów bez licencji (chyba, że zweryfikujesz w Skrill adres zagraniczny), Revolut nie blokuje. Nie słyszałem aby któraś z tych firm sama z siebie zgłaszała chęć wykonania lub wykonanie takiej transakcji.

  • Link
 7. aplikacja strasznie drenuje baterie

  • Link
 8. A mnie strasznie denerwuje to wymuszenie instalowania aplikacji. Gdyby takiego nie było to bym korzystała a tak stracili klienta. Ani myślę instalować to coś na służbowym telefonie albo kupować sobie prywatny, gdy na służbowym mam wszystko za darmo.

  • Link
 9. Revolut zapowiedział, że w ciągu najbliższych tygodni uruchomi na swojej platformie (zapowiadaną rok temu) możliwość handlu akcjami 300 spółek z amerykańskich giełd NYSE i NASDAQ.

  Dostęp do Wall Street w pierwszej kolejności otrzymają użytkownicy korzystający z usługi w płatnym planie Metal, w kolejnym etapie pozostali.

  Firma zapowiada, że użytkownicy korzystający z darmowego planu Standard będą mogli wykonać na giełdach USA miesięcznie 3 bezprowizyjne transakcje. Pakiet Premium uprawnia do 8 darmowych transakcji a pakiet Metal aż 100. Dla porównania transakcja poprzez polski Dom Maklerski Bossa kosztuje 0,29% minimum 38 PLN.

  Brytyjski fintech tym samym z mocnym przytupem wkracza na Wall Street i zaczyna być konkurencją dla brokerów i biur maklerskich.

  • Link
 10. Kasia :
  A mnie strasznie denerwuje to wymuszenie instalowania aplikacji. Gdyby takiego nie było to bym korzystała a tak stracili klienta. Ani myślę instalować to coś na służbowym telefonie albo kupować sobie prywatny, gdy na służbowym mam wszystko za darmo.

  Pani Kasiu, revolut nikogo nie straci...co dzień przybywa zadowolonych userów. Proszę mi wierzyć jestem z nimi od trzech lat i póki będą, ja będę z nimi. Żadnych opłat, kursy międzybankowe, łatwa i lekka, przejrzysta aplikacja, karta przedpłacona w portfelu i wirtualna w aplikacji. Nie spotkałem się z odmową przyjęcia karty tak przy zakupach towarów jak i usług.

  To Pani traci jeśli podróżuje, nie oni...
  Gorąco polecam.

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.

Fortuna baner
Fortuna baner