Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Ruletka - komentarze

Odpowiedz
  1. Poprawić polszczyznę, literówki i stylistykę.

• Link
  2. Odnośnie do ruletki, fajna gra, jednak nieco trzeba znać zasady, nie zawsze one są zrozumiało opisane... mniej więcej dobrze tutaj są opisane, próbowałem grać najpierw w demo gry, a różniej już próbowałem w kasynie, i powiem że ćwiczenie pomogło mi.

• Link
  3. Generalnie nie jestem fanem gry w kasynie, a już szczególnie ruletki. teoretycznie progresywne stawianie miałoby sens... tylko jest 1 problem - system, który nad wszystkim czuwa. losowania są tak ustawiane, zeby dany % środków wpłaconych przez graczy pozostał u właściciela firmy. to może 30%, ale tez i ponad 50%. niema możliwości ogrania kasyna, które czasami cos wam da, czasami nawet może być sporo (co tez mogą wykorzystać jako... reklamę). ja np. Grając ruletkę, przez kilka tygodni swoim systemem za małe stawki wygrywałem kilkanaście ero tygodniowo. po pewnym czasie sodki zniknęły z konta... mieli błąd, i naprawi go w najprostszy sposób.

Polecam klasyczne zakłady bukmacherskie. to tez trochę ruletka, jak gramy bez analizy zdarzenia i kursów (prawdopodobieństwo trafienia do oferowanego mnożnika)...

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

LV BET baner
LV BET baner