Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Skargi na bukmacherów

Odpowiedz
  1. Jakby ktoś chciał złożyć skargę na bukmacherów to trafiłam na takie coś - trustbet.pl
    Tutaj rozpatrują w 3 dni, w każdym razie tak piszą. Próbował ktoś już?

• Link
  2. Sama idea stworzenia organizacji, która reprezentowała by polskich graczy w sporach z bukmacherem jest jak najbardziej słuszna. Brak nadzoru nad jakością usług naszych legalnych bukmacherów oraz brak jakichkolwiek mechanizmów weryfikacji ich rzetelności i uczciwości w kontekście gracza sprawia, że na pewno czasami nadużywają swojej pozycji.

Tylko to musi być organizacja z krwi i kości coś ala komisja do spraw hazardu a nie pseudo strona jak wyżej wymieniona. Polecam przeczytać artykuł o opiniach o bukmacherach a następnie skonfrontować to z tym, że na tamtej stronie gdzie najniższa ocena bukmachera "przez użytkowników serwisu" wynosi 4/5.

Nikt tam nie rozpatruje skargi w 3 dni, jest tylko napisane, że zgłaszający otrzyma odpowiedź od obsługi serwisu w ciągu 3 dni od daty zgłoszenia. Aczkolwiek testowo zgłosić tam skargę jak najbardziej można. Tylko wątpię aby coś z tego wynikło.

• Link
  3. Pewnie warto sprawdzić jak to działa.
    Ale oceny też są niższe niż 4. Widziałam kilka trójek wystawionych. Jakby ktoś tam już coś dał to niech da znać to się przekonamy czy warto.

-- edit:
    Usunięty link, adres serwisu jest w pierwszym poście.

• Link
  4. mi bwin kiedys podpadl.

• Link
  5. Ja miałam problem z Totolotkiem, ale na szczęście rozwiązali na moją korzyść. To się dość często dzieje. Zwłaszcza przy tych śmiesznych rozliczeniach bonusów...

• Link
Lista tematów

aby napisać post.