Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Skrill (Moneybookers) - komentarze

Odpowiedz
 1. Skrill kombinuje coś z walutami dostępnymi poprzez kartę MasterCard. Nie będą już natywnie wspierać już PLN tylko będę dokonywać przewalutowania z EUR na swój koszt. Być może kolejnym krokiem (np. po roku) może być przerzucenie tego kosztu na klienta.

  Skrill
  Pragniemy poinformować, że Skrill nie oferuje już kart w walucie PLN, USD i GBP. W związku z powyższym Twoja karta będzie domyślnie dostępna w walucie EUR (€).

  Podczas dokonywania płatności lub wypłacania gotówki w oryginalnej walucie portfela Skrill nie będziesz jednak obciążany/a opłatami za wymianę waluty (fx). Jeśli zostaniesz poproszony/a o określenie waluty na terminalu sprzedawcy, wybierz oryginalną walutę zakupu zamiast EUR (€).

  Uwaga: W niektórych przypadkach zauważysz rozbieżność między kwotą zakupu a kwotą wyświetloną w historii transakcji. Obecnie pracujemy nad naprawieniem tego problemu, aby zapewnić Ci lepszą obsługę.

  • Link
 2. Skrill podnosi opłaty

  Skrill
  Od 15 stycznia 2020 roku opłata za transakcje krajowe dotyczące przelewu pieniędzy będą wynosiły 2%.

  Wszystkie transakcje dotyczące przelewu pieniędzy będą podlegały opłacie za wymianę waluty w wysokości 3.99%.

  • Link
 3. Jak co roku, Skrill podnosi opłaty:

  Skrill:

  Opłata za wypłatę z konta Skrill na konto NETELLER – 3,49% za transakcję;

  Opłata za międzynarodowy przelew pieniężny podczas korzystania z opcji przelewu pieniężnego Skrill – do 4,99% za transakcję – obowiązuje w odniesieniu do międzynarodowych przelewów pieniężnych wyłącznie w tej samej walucie wysyłki i odbioru.

  Prowizja za wymianę walut przy przelewie zagranicznym - do 4,99% za transakcję.

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.