Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

SportMarket - opinie

Odpowiedz
  1. Naprawdę nikt nie ma nic do powiedzenia o tym brokerze?

• Link
  2. Pytanko mam. Prowizja jest pobierana od wygranego zakładu czy od wygranej?

• Link
  3. I jeszcze jedno. Jak duże opóźnienia są przy aktualizacji kursów w ofercie na żywo?

• Link
  4. Ta prowizja jest identyczna jak w samym Betfair lub innej giełdzie.

• Link
  5. Ale w betfair to nie jest 2,3%. Stąd moje pytanie

• Link
  6. Chyba brakuje odważnych żeby tam spróbować... Heh trochę mi szkoda tego tysiąca.

• Link
  7. Dostałem taką informację od Sportmarket (po przetłumaczeniu)BETFAIR - WAŻNE INFORMACJE21 czerwca 2017 rCześć Marek,Żałujemy, że musimy poinformować, że firma Betfair nie będzie mogła się obstawiać za pośrednictwem Sportmarket Pro, jeśli jesteś zarejestrowany z kraju, w którym mają ograniczony dostęp. Zmiana ta będzie miała miejsce od dzisiaj i Betfair zostanie usunięty z kont podczas kiedyś w ciągu dnia.Ponieważ konto ma wpływ na Twoje konto, nie będziesz w stanie zobaczyć Betfair w bucie po dokonaniu zmian. Zakłady już umieszczone nie zostaną naruszone, a jeśli ktoś błędnie będzie mógł złożyć zakład po zmianie zakładów nadal będzie ważny.Przepraszamy za niedogodności, ale jak rozumiesz, jest to decyzja podjęta przez firmę Betfair i wpływa negatywnie na naszą usługę, nic nie możemy zrobić.Wszystkiego najlepszego,Team Sportmarket Czy to znaczy ,że betbroker w pewnym sensie jest ograniczony z powodu ustawy hazardowej w Polsce ?

• Link
  8. Bardzo dziwne, to pierwszy broker, który o czymś takim informuje.Czy faktycznie Betfair zniknął z oferty Twojego konta?

• Link
  9. Tak . Oferta betfair zniknęła . Też mnie to zastanawia . Poza tym wszystko w porządku . Wypłaty bez problemu po weryfikacji. Kontakt też Ok .

• Link
  10. Prowizja na betfair jest pobierana od zysku netto. Jak postawisz 100€ po kursie @3.0 to prowizja będzie od 200€ zysku, jeśli wygrasz. Jeśli przegrasz, prowizji nie ma.W SM jest prowizja 2.3%, bo zależy ona od wielkości obrotu na koncie. Mają wielu klientów, więc mają niższą prowizję :)Na nowym koncie ta prowizja wynosi ok. 5%.

• Link
  11. Sportmarket trafił do rejestru domen zakazanych

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

Fortuna baner
Fortuna baner