Spryciarz.com

Forum dotyczące portalu bukmacherskiego Spryciarz.com i Ligi Typerów. Sprawy administracyjne, komunikaty, aktualności dotyczące portalu, pomysły na rozwój, zgłoszenia błędów.

Statystyki piłkarskie

Odpowiedz
 1. Właśnie pracujemy nad generowaniem statystyk piłkarskich, które będą pomocne w podejmowaniu decyzji o tym czy i co wytypować w danym spotkaniu. Jeżeli to sensowne to dane mogą być w jakimś stopniu skorelowane z aktualnymi kursami bukmacherskimi na zdarzenie.

  W necie jest wiele serwisów z różnymi statami, pytanie do Was jakiego typu staty/zestawienia byłyby najbardziej przydatne? Czy są jakieś statystyki, które nie można/trudno naleźć w necie? Z jakich serwisów korzystacie i na jakiego typu statystyki patrzycie?

  Nie zamykamy się na konkretny rodzaj zakładu, możemy rozpatrywać zakład 1x2, DNB, over/under.

  Dla mnie oczywiste i niezbędne dane to:
  * ostatnie mecze
  * H2H
  * tabela

  Przykładowe staty: www.soccerstats.com/ , www.tabelepilkarskie.com/druzyna/ogolne/everton/, annabet.com/pl/soccerstats/h2h.php?team1=4&team2=14

  • Link
 2. Mi osobiście podobają się statystyki, z których można szybko dowiedzieć się jak ostatnio grała dana drużyna.

  załóżmy dla drużyny Legia ostatnie kilka meczy wygląda tak:

  WP, DZ, WR, DP, WZ

  W - WYJAZD
  D- DOM
  P-PORAŻKA
  R-REMIS
  Z-ZWYCIESTWO

  Można takie coś zorbić dla konkretnej drużyny w oparciu o ostatni 7-10 meczy. h2h również jest ważne ale jeśli chodzi o wiele lig, jak np. nasza, to nie ma to praktycznie wpływu na wynik. co innego jeśli idzie o angielską czy hiszpańską.

  Tabele - moim zdaniem warto w takich statsach zrobić tabelę ogólną, tabelę wyjazdową i domową.

  • Link
 3. Oczywiście ostatnie mecze, H2H oraz tabela to podstawa. Myślę, że ważne jest również to jak drużyna radzi sobie u siebie a jak na wyjazdach.

  Na podanej przez Ciebie Marcin stronie podoba mi się statystyka zdobytych i straconych bramek w określonym czasie gry. Może się to przydać przy obstawianiu wyniku do przerwy bądź do przerwy/na koniec.

  • Link
 4. Ja używam. Na tej stronie znajdziesz najlepsze statystyki piłkarskie oraz tabele ligowe. Świetną rzeczą są ich typy generowane na każdy dzień.

  • Link
 5. Ja korzystam z typów bukmacherskich dostępnych na stronie zawodtyper.pl/ i jak na razie jestem na plus jeśli chodzi o wydatki. Wiadomo to nie są duże kwoty ale mam zamiar systematycznie je podnosić.

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.

Fortuna baner
Fortuna baner