Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

Superbet - opinie

Odpowiedz
  1. Superbet NIE przejęła grupa Fortuna!!!! Grupa Fortuna uważa, iż nie potrzebuje się interesować konkurencją. Mogę jednak docenić, że będzie przyjemne rywalizować z takim profesjonalistą jako jest Superbet. W końcu konkurent, który nie lamie przepisy jak STS!

-- admin:
    Masz rację, przy opisywaniu Superbet zmylił na skład osobowy zarządu spółki Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Po prostu kadra zarządzająca Fortuny przenosła się do Superbet.

• Link
  2. W końcu złożyli wniosek o licencje online, czyli wcześniej jak druga połowa 2019 nie ma się co spodziewać startu

• Link
  3. w końcu dostali licencje na zakłady online

• Link
  4. Zobaczymy, ale rynek jest ciężki. potrzebna będzie odpowiednia, długofalowa strategia.

• Link
  5. gracz - newsy o przyznanych nowych licencjach czy wystartowaniu bukmacherów masz z pierwszej ręki. Czym ty się zajmujesz, tylko obstawiasz czy może w Ministerstwie Finansów pracujesz? ;-)

arta8 - niedługo będzie tak dużo legalnych bukmacherów, że będzie większa konkurencja niż przed wprowadzeniem w 2017 ustawy hazardowej.

• Link
  6. po prostu na bieżąco śledzę rynek ;)

• Link
  7. Witam

Krótko nakreślę swoją historię z superbet i ich bonusem, bukmacher około 6/8 godzin przed końcem Twojego bonusu uniemożliwia Ci już obstawianie zdarzeń. Mimo, że zdarzenia są live i kończą się za 5 minut, a wpłatę na konto bukmachera dokonałem o godzinie 12:43 05.06.2020.
    Rano przed pracą chciałem obstawić jakieś Esporty live, których oferta przez pandemię jest teraz bardzo bogata. Ale od godziny 7:02 bukmacher już nie przyjmuje ode mnie żadnych zdarzeń. Na koncie 587 złotych... ale widocznie zostanie mi to zabrane. Rozumiałbym to gdybym nie przeczytał regulaminu i opinii na ich temat, ale wiedziałem, że mam na obrót 7 dni. Jak się okazuje 7 wcale nie równa się 7 według Superbet.
    Dziś od rana bukmacher nie chce mi przyjąć żadnego zdarzenia na kuponie, mimo że do obrotu zostało mi jakieś 200 złotych, aby grać już za środki z normalnego konta, a nie bonusowego, to niestety nie będzie mi to dane. Na czacie Pani mówi, że skieruje sprawę dalej - ale co z tego, skoro sprawa zostanie pewnie odczytana po 2/3 dniach, kiedy to już dawno zabiorą mi środki...Obrót bonusem to nie jest 7 dni, tylko 6 i pół...
    Czekam w dalszym ciągu na kontakt z custumer service - ale za każdym razem czy to na czacie czy w mailu otrzymuje odpowiedź, że sprawa została przekazana do odpowiedniego działu...

W zrzutach potwierdzenie wpłaty oraz tego, że nie chcą mi przyjąć żadnego zdarzenia - w tych live, takie jak mecze w fife, które kończą się po upływie 5/10 minut od czasu złożenia zakładu.

Powiedzenie "kto ma kasę ten ma władzę" w tym przypadku zapewne zda egzamin, i po prostu po 12:43 środki znikną.

Jeżeli sam przegrałbym te środki, to nie miałbym z tym żadnego problemu, wpłaciłbym kolejne i kolejne, żeby sobie grać i oglądać mecze z większymi emocjami po prostu.

• Link
  8. Witam

Krótko nakreślę swoją historię z superbet i ich bonusem, bukmacher około 6/8 godzin przed końcem Twojego bonusu uniemożliwia Ci już obstawianie zdarzeń. Mimo, że zdarzenia są live i kończą się za 5 minut, a wpłatę na konto bukmachera dokonałem o godzinie 12:43 05.06.2020.
    Rano przed pracą chciałem obstawić jakieś Esporty live, których oferta przez pandemię jest teraz bardzo bogata. Ale od godziny 7:02 bukmacher już nie przyjmuje ode mnie żadnych zdarzeń. Na koncie 587 złotych... ale widocznie zostanie mi to zabrane. Rozumiałbym to gdybym nie przeczytał regulaminu i opinii na ich temat, ale wiedziałem, że mam na obrót 7 dni. Jak się okazuje 7 wcale nie równa się 7 według Superbet.

• Link
  9. Najlepsza aplikacja mobilna.
    Na duży plus Superbet.

• Link
  10. Jak na razie pozytywne wrażenia. Wpłaciłem 50, obróciłem bonus i wypłaciłem kilka dych więcej. Apka działa bez problemów. Nic nie zamula.

• Link
  11. Witam. Na superbecie jest fajna promocja na zapraszane znajomych ja podaje reflink i jak ta osoba wplaci 50zl to dostaje dodatkowe 50 zł w bonusie i ja również, wszystkie promocje na start sa również aktywne oprócz tej promocji ktoś chętny?

• Link
  12. Witam na Superbecie jest taka promocja tydzień bez ryzyka za założenie konta
    Jedno wielkie oszustwo doładowałem konto puszczałem kupony raz wygrałem raz przegrałem ale wsumie wyszłem na minus pare Stów przez ten tydzień ale według nich nienależy się zwrot bo pare kuponów było wygranych ale i tak jestem stratny czyli tydzień bez ryzyka to tylko chwyt marketingowy.

• Link
  13. aplikacja fajna ale tak 3/5 bym jej dał ;p

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski