Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Systemy bukmacherskie - komentarze

Odpowiedz
  1. Ja akurat zawsze gram kupony solo/single na 1X2 z aplikacją NOINN, ale tylko LM, Premier League i LaLiga - profit jest zawsze

• Link
  2. Witam mam pytanie grając hokej +5.5/1 było 4:4 i wygrała pierwsza drużyna tyle że po dogrywce to się liczy czy musi się mecz zakończyć w regulaminowym czasie

• Link
  3. +5.5/X - w takim wypadku.

• Link
  4. dla mnie to na razie nowość, ale kolega polecił mi noinn, widzę że tutaj też już o tym ktoś pisał. chciałbym kiedyś grać i obstawiać na poważnie, ale na razie nie czuję się w tym jeszcze zbyt pewnie, dlatego zacząłem korzystać z tej apki noinn i zobaczę jak mi pójdzie

• Link
  5. nie sadze, żeby to był najlepszy pomysł. jak chcesz obstawiać dla zabawy, to możesz zabrać udział w lidze typerow na tej stronie. masz do wyboru nie tylko klasyczne 1-X-2, ale wiele opcji dodatkowych. ustalasz stawki. to znacznie lepsze przetarcie przed grą na poważnie niż jakaś aplikacja.

• Link
  6. mortes ja od czasu gdy zacząłem się uczyć nt. systemów to albo szukam jakichś surebetów albo gram kupony tzw. bezpieczne 2 z 3. Typy biorę z Noinn i z grup tematycznych na facebooku. Gram też taśmy na farta za małe kwoty i raz mi siadło

• Link
Lista tematów

aby napisać post.