Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

TOTALbet - opinie

Odpowiedz
  1. Tragedia, czekam na werifykację konta już 2 tygodnie, nieogarnięci ludzi na czacie - lipa na początek.

• Link
  2. Polecam, bardzo dobry buk, mam konto od samego początku i jeszcze nic mnie nie zawiodło.

• Link
  3. Ja polecam gorąco, założyłem konto dzisiaj(sobota) weryfikacja w 15 min, odrazu przyznany freebet ale mniejsza z tym , oferta bogatsza od sts i fortuna(na nizszych ligach mozna grac ht/ft i dokładny wynik co u najpopularniejszych naszych złodziejskich bukach było nie do pomyslenia) , jak na pierwszy dzien jestem mega pozytywnie zaskoczony. Polecam

• Link
  4. Buk robi wrażenie na pierwszy rzut oka. Trochę wygrałem w nim bo miałem szczęście ale to też pokazało, że jestem już na liście np. na live obstawiałem wynik 1 seta w tenisie. Postawiłem 6:0 za 5zł i oczywicie potrzebna była już weryfikacja buka bo to ryzyko dla nich no fakt kurs był 1000 ;) ale od razu wyłączono wszystkie inne możliwe wyniki do obstawiania bo to był jeden z elementów mojej taktyki.

Kolejna rzecz to zakłady w piłkę nożną np. takie zdarzenie remi lub poniżej 2.5 bramki jak postawisz na tak to wystarczy spełnić jedno z tych darzeń ale pamiętaj że jak postawisz na nie to muszą być spełnione oba warunki.

Wypłaty realizowane są w 1 dzień :) to plus
    Strona mobilna jak i na laptopie często się zacina :(

Polecam dla początkujących

• Link
  5. Żałosny bukmacher. Po kilku wygranych zakładach limit nie do gry. Może dla Januszy grających po 2zł będzie to wystarczające, ale dla kogoś kto gra na poważne pieniądze nie ma sensu nawet zakładać tam konta.

• Link
Lista tematów

aby napisać post.