Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Ustawione mecze - komentarze

Odpowiedz
 1. "Wraz z upadkiem legendy Lance'a Armstronga (wiki), a więc kolarza, który po heroicznym boju z rakiem, wrócił na szczyty Tour de France szprycując się nielegalnym dopingiem, etos sportowca został mocno nadszarpnięty."
  Czyżby to pisał świadek aktu korupcji?Bo na pewno ten wpis w niedwuznaczny sposób sugeruje że tak jest.Bo nie znam niepodważalnych dowodów na to.A OSKARŻONY SIĘ NIE PRZYZNAŁ.
  "Swego czasu na celownikach pojawił się Nikolay Davydenko, który w 2007 roku w Sopocie prowadząc 6:2, 3:0 z Martinem Vassallo Arguello przegrał spotkanie nabawiając się podejrzanej kontuzji stopy... szczegół, że przed tuż kontuzją w Betfair został zawarty olbrzymi (7 mln usd) zakład na zwycięstwo mało znanego Arguello, ostatecznie Davydenko został oczyszczony z zarzutów.
  "
  W tym przypadku też nie ma pewności ze nie było na odwrót.
  "Ciekawa sprawa dotyczy natomiast meczu międzypaństwowego pomiędzy Bahrajnem a Togo, który odbył się jesienią 2010 roku. Otóż jak się okazało, reprezentacja Bahrajnu nie grała z Togo, gdyż federacja na taki mecz swojej drużyny nie wysłała. To właśnie Wilson Raj Perumal zorganizował mecz, a za piłkarzy Togo przebrał nikomu nieznanych ludzi, którzy być może nawet nie byli piłkarzami. Pojawił się jednak problem, bo o całym procederze dowiedziała się konkurencja, która obstawiła wysokie zwycięstwo drużyny Bahrajnu.
  "
  Ponieważ nie brali udziału wszystko powinno zostać anulowane.Na dokładkę czemu Bahrajn miałby się wstydzić za rzekomą przegraną.
  Jeszcze bardziej obrzydliwe jest postępowanie sędziów.Za takie wybryki powinni zostać nie tylko dożywotnio zdyskwalifikowani ale trafić do łagra.

  "

  Idea "ustawek" wypacza sportową rywalizację, ale jako gracz zakładów bukmacherskich za cel stawiasz sobie zarobek. Warto być wnikliwym obserwatorem i wyłapywać tzw. pseudo ustawki nie polegające na korupcji, czy innych formach oszustwa, tylko wynikające z motywacyjnych bądź sportowych przesłanek. Historia pokazuje, że z reguły prognozy takich zdarzeń się sprawdzają.
  "
  Dlatego ważne jest aby postawić na tego co wygra.Nieistotne jest to czy w zgodzie z prawem ale z regulaminem tych u których się stawia.

  • Link
 2. Niestety, obecnie kluby piłkarskie ustawiają mecz kupując najlepszych zawodników przez co biedniejsze kluby nie mogą liczyć na równą rywalizację.

  • Link
 3. To prawda, w dzisiejszych czasach to pieniądze rządzą sportem. Ten kto ma większy budżet może kupić lepszych zawodników. Niby wolny rynek w piłce nożnej jest od dawna, widać jednak, że w XXI wieku różnice biedny-bogaty uwidoczniły się bardzo mocno.

  Wystarczy spojrzeć na finalistów Ligi Mistrzów - jaka była ich różnorodność w latach 90, 80, 70 a jak mocna jest obecnie dominacja najlepszych drużyn.

  Niestety tego się nie zatrzyma. Bogatsi się bogacą, wielcy rosną jeszcze bardziej.

  • Link
 4. Najpierw mówicie, że mecze oglądają miliony osób. A potem dajecie jako przykład np. 2 ligę brazylijską, której raczej nie oglądają miliony osób. I wiele innych mało ważnych rozgrywek. A jeśli chodzi o sporty indywidualne, to pewnie jest łatwo je ustawić.

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.

TOTALbet baner
TOTALbet baner