Bukmacherzy

Opinie i rozmowy dotyczące bukmacherów.

Uwaga na betsson

Odpowiedz
 1. Nie chcą wypłacić mi I przeanalizujcie nasza korespondencję bo ja z siebie debila nie dam robić teraz zadacie wyciągu gdzie jest wpłata do was! Was chyba *** do działu księgowości i sobie na waszych wyciągach sprawdzajcie debile!

  Dnia 28 października 2019 16:53:53 CET, "support-pl@betsson.com" napisał(a):
   

   

  Betsson

   

  Informacja z Działu Płatności Betsson
  Obsługa klienta(2019-10-28 04:53 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Dziękuję za cierpliwość w trakcie oczekiwania na odpowiedź.

  Uprzejmie informuję, iż skontaktowałam się z odpowiedzialnym działem w kwestii weryfikacji. Ponformowano mnie, że na załączonym dokumencie były widoczne transakcje wykonane poprzez kartę płatniczą **0813, jednakże nie były one zrealizowane do naszej witryny.

  Jeżeli nie ma Pan możliwości załączenia dokumentu potwierdzającego posiadanie karty płatniczej o końcowych numerach **0813, proszę w takim razie załączył ponownie wyciąg z konta, na którym będą widoczne wykonane przez Pana transakcje, jednakże do naszej witryny.

  Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności, jednakże bez pełnej weryfikacji konta Gracza nie będziemy mieli możliwości zatwierdzić zleconej wypłaty.

  Dziękuję za współpracę!

  Serdecznie pozdrawiam,
  Sandra
  Betsson Support.
  Klient(2019-10-28 07:50 AM)
  Weryfikacja ciąg dalszy sprawdziłem wyciągi i jak wół są transakcję kartą debetową ujęte na wyciągu, jeszcze raz wysłałem dwa wyciągi bankowe i Salaris więc czekam na pieniądze do godziny 20 później jak już Państwa informowałem zamieszczam screeny naszej korespondencji na wszystkich dostępnych forach dla graczy niech sami ocenią.

  Dnia 27 października 2019 19:06:43 CET, "support-pl@betsson.com" napisał(a):
   

   

  Betsson

   

  Informacja z Działu Płatności Betsson
  Obsługa klienta(2019-10-27 07:06 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Kontaktuję się z Panem w sparwie weryfikacji Pana konta.

  Pana adres zamieszkania został zweryfikowany.

  Jednak w dalszym ciągu należy załączyć dokument, w celu zweryfikowania karty debetowej **0813. Na dokumencie widoczny powinien być numer karty, Pana imię i nazwisko oraz numer konta do którego przypisana jest ta karta. Taki dokumet może Pan wygenerować w Pana bankowości elektronicznej i wykonać zrzut z ekranu np komputera, jednak proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze. Aletrnatywnie może Pan poprosić Pana bank o wygenerowanie takiego dokumentu.

  Jednocześnie informuję, iż nasz dział weryfikacji nie otrzymał od Pana wyciągu z konta bankowego **5396. W związku z tym należy załączyć:

  - Kopię wyciągu z rachunku bankowego o końcowych numerach **5396 na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta wraz z ciągiem transakcji. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  Dziękuję za współpracę.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Obsługa klienta(2019-10-27 04:02 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Dziękuję za wiadomość.

  Uprzejmie informuję, iż sprawę przekazuję do odpowiedniego działu w celu wyjaśnienia. Gdy tylko otrzymam odpowiedź, natychmiast skontaktuję się e-mailowo. Dziękuję za cierpliwość i współpracę.

  W razie jakichkolwiek dalszych pytań proszę o kontakt zwrotny.

  Życzę spokojnego dnia.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Klient(2019-10-27 03:40 PM)
  Kurwa brakujący list

  Dnia 27 października 2019 15:30:50 CET, tomasz_magda@poczta.onet.pl napisał(a):
  Re wypłata witam ponownie czy Pani potrafi czytać ze zrobieniem? Problem leży po waszej stronie już nie będę się pierdolił w sposób grzecznosciowy dostaliście moje wyciągi bankowe gdzie historie płatności kartą są zawarte to kurwa nie jest karta kredytowa tylko płatnicza więc wyciąg kurwa bankowy zawiera potrzebne informacje. Jeśli do dnia jutrzejszego nie otrzymam wypłaty cała naszą korespondencję mailową udostępniam na każdym portalu dotyczącym gier i zobaczymy jak was gracze ocenią. I tyle bez pozdrowień

  Dnia 27 października 2019 12:05:12 CET, "support-pl@betsson.com" napisał(a):
   

   

  Betsson

   

  Informacja z Działu Płatności Betsson
  Obsługa klienta(2019-10-27 12:05 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Dziękuję za kontakt w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż w celu zweryfikowania Pana adresu może Pan wysłać każdy list urzędowy, nie starszy niż 6 miesięcy. Może być to np list z banku, z ubezpieczalni, potwierdzenie zameldowania z Gemente, list, który dostał Pan z potwerdzeniem Pana numeru SOFI, ewentualnie umowa o pracę.

  Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  Jeśli chodzi o potwierdzenie rachunku bankowego, oststnio załaczył Pan list z banku, należy jednak załączyć :
  -Kopię wyciągu z rachunku bankowego (ukazujący ciąg transakcji) o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  Dodatkowo należy załączyć:

  -Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer karty/konta pod które jest podpięta.

  Wspomiał Pan, że przebywa w Holandii, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, czy Pana pobyt w Holandii ma charakter stały czy tymczasowy? Czy planuje Pan powrót do Polski? Jeśli tak, czy może Pan sprecyzować kiedy?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Klient(2019-10-27 10:15 AM)
  Witam, od dwóch dni próbuję zweryfikować konto dwa razy wywalił mnie z chatu tylko jedna Pani próbowała mi pomóc druga była tak niekpmpetentna, że aż szkoda było rozmawiać więc przejdźmy do meritum sprawy:
  Otrzymaliście ode mnie dwa wyciągi bankowe i w złotówkach i w euro ponieważ konto główne jest w euro a subkonto w złotówkach karta jest podpięta pod oba konta nie jest imienna bo otrzymałem ja od ręki w banku więc wpłaty Państwo przyjmujecie bez problemu bez weryfikacji a z wypłatą jest gorzej, w Holandii przebywam od siedmiu miesięcy więc jak mam wziąć polski rachunek nie starszy niż sześć? Zmieniłem adres na profilu gracza na Niderlandzki, konto u Was zakładałem będąc już w Holandii co prawda używam polskich kart telefonicznych, mało tego ostatnia wygrana mi Państwo przesłali na konto złotówkowe mimo tego ze wpłatę przyjeliscie w euro wasza sprawa więc konto jako takie mieliście zweryfikowane co jest dla mnie logiczne. Jeśli miałbym Wam ułatwić sprawę to wygraną możecie przelać na konto zweryfikowane gracza ja sobie dam z tym radę alezaznaczacie w regulaminie że takiej możliwości nie ma, do Polski jakoś się nie wybierasz szczególnie żeby tylko zweryfikować konto gracza, hotel w którym mieszkam nie wyda mi zaświadczenia o zameldowania bo nie ma takiego obowiązku, dostaliście jeszcze dokument Salaris poswiadczajacy legalność moich zarobków. Więc zadam pytanie i proszę się przepisami nie tłumaczyć Państwo chcecie robić interesy czy walić w gumę z ludźmi bo na klientach Wam nie za bardzo zależy? Gdybyście potrzebowali jeszcze wyniki badań np. krwi, kału, moczu nie wiem może poziom cukru niezwłocznie je wykonam i doślę ale obawiam się, że to nie wystarczy.
  Pozdrawiam serdecznie
  Tomasz Magda
  Obsługa klienta(2019-10-26 01:16 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Kontaktuję się z Panem w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż Pana wypłata ma status oczekujący ponieważ odpowiedni dział zgłosił prośbę o dostarczenie dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia weryfikacji Pana konta. Jest to standardowa procedura, podyktowana wymaganiami prawnymi.

  Bardzo proszę o załączenie poprzez konto Gracza następujących dokumentów:

  - Kopię rachunku za wodę, prąd lub inne media w celu potwierdzenia adresu, ukazującą imię i nazwisko oraz adres. Dokumentem potwierdzającym adres zamieszkania może być każdy list oficjalny, urzędowy. Rolę dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania może grać również polisa ubezpieczeniowa. Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  - Kopię wyciągu z rachunku bankowego o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  - Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta a także depozyt dokonany na rzecz Betsson.

  Prosimy o załączenie wymaganego dokumentu na koncie Gracza, postępując wedle następujących kroków:

  1) Zaloguj się na swoje konto
  2) Wejdź do sekcji Weryfikacja/Dokumenty
  3) Dodaj/Załącz pliki do zatwierdzenia

  Weryfikacja dokumentów może potrwać do 24 godzin i będziemy wdzięczni za cierpliwość oraz zrozumienie w tej sprawie. Jeżeli na koncie znajdują się oczekujące wypłaty, ale dokumenty nie zostały jeszcze otrzymane, wypłaty te mogą zostać anulowane, a środki zwrócone na konto Gracza.

  Uprzejmie informujemy, iż odnotowaliśmy logowania z innego miejsca, niż kraj zarejestrowany na koncie gracza. Abyśmy mogli zagwarantować pełne bezpieczeństwo Pana konta jak i środków na nim się znajdujących, prosimy o odpowiedź zwrotną oraz sprecyzowanie, czy znajduje się Pan aktualnie poza granicami kraju?

  Jeśli tak, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, w jakim państwie się Pan znajduje, czy Pana pobyt ma charakter stały czy tymczasowy oraz kiedy będziemy mogli odnotować ponowne logowania z zarejestrowanego kraju, czyli z Polski?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Numer referencyjny # 191026-000400
  Utworzono: 2019-10-25 10:32 PM
  Zaktualizowany: 2019-10-27 12:05 PM
   

  Image

  > Obsluga Klienta
  > Odpowiedzialna Gra

  Image

  --
  Wysłane z aplikacji OnetPoczta

  --
  Wysłane z aplikacji OnetPoczta
  Klient(2019-10-27 03:35 PM)
  0s wasz dział obsługi klienta ew. Dział pomocy ma wyłączoną infolinię jakbyście tego kurwa nie zauważyli

  Dnia 27 października 2019 12:05:12 CET, "support-pl@betsson.com" napisał(a):
   

   

  Betsson

   

  Informacja z Działu Płatności Betsson
  Obsługa klienta(2019-10-27 12:05 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Dziękuję za kontakt w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż w celu zweryfikowania Pana adresu może Pan wysłać każdy list urzędowy, nie starszy niż 6 miesięcy. Może być to np list z banku, z ubezpieczalni, potwierdzenie zameldowania z Gemente, list, który dostał Pan z potwerdzeniem Pana numeru SOFI, ewentualnie umowa o pracę.

  Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  Jeśli chodzi o potwierdzenie rachunku bankowego, oststnio załaczył Pan list z banku, należy jednak załączyć :
  -Kopię wyciągu z rachunku bankowego (ukazujący ciąg transakcji) o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  Dodatkowo należy załączyć:

  -Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer karty/konta pod które jest podpięta.

  Wspomiał Pan, że przebywa w Holandii, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, czy Pana pobyt w Holandii ma charakter stały czy tymczasowy? Czy planuje Pan powrót do Polski? Jeśli tak, czy może Pan sprecyzować kiedy?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Klient(2019-10-27 10:15 AM)
  Witam, od dwóch dni próbuję zweryfikować konto dwa razy wywalił mnie z chatu tylko jedna Pani próbowała mi pomóc druga była tak niekpmpetentna, że aż szkoda było rozmawiać więc przejdźmy do meritum sprawy:
  Otrzymaliście ode mnie dwa wyciągi bankowe i w złotówkach i w euro ponieważ konto główne jest w euro a subkonto w złotówkach karta jest podpięta pod oba konta nie jest imienna bo otrzymałem ja od ręki w banku więc wpłaty Państwo przyjmujecie bez problemu bez weryfikacji a z wypłatą jest gorzej, w Holandii przebywam od siedmiu miesięcy więc jak mam wziąć polski rachunek nie starszy niż sześć? Zmieniłem adres na profilu gracza na Niderlandzki, konto u Was zakładałem będąc już w Holandii co prawda używam polskich kart telefonicznych, mało tego ostatnia wygrana mi Państwo przesłali na konto złotówkowe mimo tego ze wpłatę przyjeliscie w euro wasza sprawa więc konto jako takie mieliście zweryfikowane co jest dla mnie logiczne. Jeśli miałbym Wam ułatwić sprawę to wygraną możecie przelać na konto zweryfikowane gracza ja sobie dam z tym radę alezaznaczacie w regulaminie że takiej możliwości nie ma, do Polski jakoś się nie wybierasz szczególnie żeby tylko zweryfikować konto gracza, hotel w którym mieszkam nie wyda mi zaświadczenia o zameldowania bo nie ma takiego obowiązku, dostaliście jeszcze dokument Salaris poswiadczajacy legalność moich zarobków. Więc zadam pytanie i proszę się przepisami nie tłumaczyć Państwo chcecie robić interesy czy walić w gumę z ludźmi bo na klientach Wam nie za bardzo zależy? Gdybyście potrzebowali jeszcze wyniki badań np. krwi, kału, moczu nie wiem może poziom cukru niezwłocznie je wykonam i doślę ale obawiam się, że to nie wystarczy.
  Pozdrawiam serdecznie
  Tomasz Magda
  Obsługa klienta(2019-10-26 01:16 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Kontaktuję się z Panem w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż Pana wypłata ma status oczekujący ponieważ odpowiedni dział zgłosił prośbę o dostarczenie dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia weryfikacji Pana konta. Jest to standardowa procedura, podyktowana wymaganiami prawnymi.

  Bardzo proszę o załączenie poprzez konto Gracza następujących dokumentów:

  - Kopię rachunku za wodę, prąd lub inne media w celu potwierdzenia adresu, ukazującą imię i nazwisko oraz adres. Dokumentem potwierdzającym adres zamieszkania może być każdy list oficjalny, urzędowy. Rolę dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania może grać również polisa ubezpieczeniowa. Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  - Kopię wyciągu z rachunku bankowego o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  - Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta a także depozyt dokonany na rzecz Betsson.

  Prosimy o załączenie wymaganego dokumentu na koncie Gracza, postępując wedle następujących kroków:

  1) Zaloguj się na swoje konto
  2) Wejdź do sekcji Weryfikacja/Dokumenty
  3) Dodaj/Załącz pliki do zatwierdzenia

  Weryfikacja dokumentów może potrwać do 24 godzin i będziemy wdzięczni za cierpliwość oraz zrozumienie w tej sprawie. Jeżeli na koncie znajdują się oczekujące wypłaty, ale dokumenty nie zostały jeszcze otrzymane, wypłaty te mogą zostać anulowane, a środki zwrócone na konto Gracza.

  Uprzejmie informujemy, iż odnotowaliśmy logowania z innego miejsca, niż kraj zarejestrowany na koncie gracza. Abyśmy mogli zagwarantować pełne bezpieczeństwo Pana konta jak i środków na nim się znajdujących, prosimy o odpowiedź zwrotną oraz sprecyzowanie, czy znajduje się Pan aktualnie poza granicami kraju?

  Jeśli tak, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, w jakim państwie się Pan znajduje, czy Pana pobyt ma charakter stały czy tymczasowy oraz kiedy będziemy mogli odnotować ponowne logowania z zarejestrowanego kraju, czyli z Polski?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Numer referencyjny # 191026-000400
  Utworzono: 2019-10-25 10:32 PM
  Zaktualizowany: 2019-10-27 12:05 PM
   

  Image

  > Obsluga Klienta
  > Odpowiedzialna Gra

  Image

  --
  Wysłane z aplikacji OnetPoczta
  Klient(2019-10-27 03:35 PM)
  Re wypłata witam ponownie czy Pani potrafi czytać ze zrobieniem? Problem leży po waszej stronie już nie będę się pierdolił w sposób grzecznosciowy dostaliście moje wyciągi bankowe gdzie historie płatności kartą są zawarte to kurwa nie jest karta kredytowa tylko płatnicza więc wyciąg kurwa bankowy zawiera potrzebne informacje. Jeśli do dnia jutrzejszego nie otrzymam wypłaty cała naszą korespondencję mailową udostępniam na każdym portalu dotyczącym gier i zobaczymy jak was gracze ocenią. I tyle bez pozdrowień

  Dnia 27 października 2019 12:05:12 CET, "support-pl@betsson.com" napisał(a):
   

   

  Betsson

   

  Informacja z Działu Płatności Betsson
  Obsługa klienta(2019-10-27 12:05 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Dziękuję za kontakt w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż w celu zweryfikowania Pana adresu może Pan wysłać każdy list urzędowy, nie starszy niż 6 miesięcy. Może być to np list z banku, z ubezpieczalni, potwierdzenie zameldowania z Gemente, list, który dostał Pan z potwerdzeniem Pana numeru SOFI, ewentualnie umowa o pracę.

  Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  Jeśli chodzi o potwierdzenie rachunku bankowego, oststnio załaczył Pan list z banku, należy jednak załączyć :
  -Kopię wyciągu z rachunku bankowego (ukazujący ciąg transakcji) o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  Dodatkowo należy załączyć:

  -Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer karty/konta pod które jest podpięta.

  Wspomiał Pan, że przebywa w Holandii, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, czy Pana pobyt w Holandii ma charakter stały czy tymczasowy? Czy planuje Pan powrót do Polski? Jeśli tak, czy może Pan sprecyzować kiedy?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Klient(2019-10-27 10:15 AM)
  Witam, od dwóch dni próbuję zweryfikować konto dwa razy wywalił mnie z chatu tylko jedna Pani próbowała mi pomóc druga była tak niekpmpetentna, że aż szkoda było rozmawiać więc przejdźmy do meritum sprawy:
  Otrzymaliście ode mnie dwa wyciągi bankowe i w złotówkach i w euro ponieważ konto główne jest w euro a subkonto w złotówkach karta jest podpięta pod oba konta nie jest imienna bo otrzymałem ja od ręki w banku więc wpłaty Państwo przyjmujecie bez problemu bez weryfikacji a z wypłatą jest gorzej, w Holandii przebywam od siedmiu miesięcy więc jak mam wziąć polski rachunek nie starszy niż sześć? Zmieniłem adres na profilu gracza na Niderlandzki, konto u Was zakładałem będąc już w Holandii co prawda używam polskich kart telefonicznych, mało tego ostatnia wygrana mi Państwo przesłali na konto złotówkowe mimo tego ze wpłatę przyjeliscie w euro wasza sprawa więc konto jako takie mieliście zweryfikowane co jest dla mnie logiczne. Jeśli miałbym Wam ułatwić sprawę to wygraną możecie przelać na konto zweryfikowane gracza ja sobie dam z tym radę alezaznaczacie w regulaminie że takiej możliwości nie ma, do Polski jakoś się nie wybierasz szczególnie żeby tylko zweryfikować konto gracza, hotel w którym mieszkam nie wyda mi zaświadczenia o zameldowania bo nie ma takiego obowiązku, dostaliście jeszcze dokument Salaris poswiadczajacy legalność moich zarobków. Więc zadam pytanie i proszę się przepisami nie tłumaczyć Państwo chcecie robić interesy czy walić w gumę z ludźmi bo na klientach Wam nie za bardzo zależy? Gdybyście potrzebowali jeszcze wyniki badań np. krwi, kału, moczu nie wiem może poziom cukru niezwłocznie je wykonam i doślę ale obawiam się, że to nie wystarczy.
  Pozdrawiam serdecznie
  Tomasz Magda
  Obsługa klienta(2019-10-26 01:16 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Kontaktuję się z Panem w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż Pana wypłata ma status oczekujący ponieważ odpowiedni dział zgłosił prośbę o dostarczenie dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia weryfikacji Pana konta. Jest to standardowa procedura, podyktowana wymaganiami prawnymi.

  Bardzo proszę o załączenie poprzez konto Gracza następujących dokumentów:

  - Kopię rachunku za wodę, prąd lub inne media w celu potwierdzenia adresu, ukazującą imię i nazwisko oraz adres. Dokumentem potwierdzającym adres zamieszkania może być każdy list oficjalny, urzędowy. Rolę dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania może grać również polisa ubezpieczeniowa. Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  - Kopię wyciągu z rachunku bankowego o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  - Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta a także depozyt dokonany na rzecz Betsson.

  Prosimy o załączenie wymaganego dokumentu na koncie Gracza, postępując wedle następujących kroków:

  1) Zaloguj się na swoje konto
  2) Wejdź do sekcji Weryfikacja/Dokumenty
  3) Dodaj/Załącz pliki do zatwierdzenia

  Weryfikacja dokumentów może potrwać do 24 godzin i będziemy wdzięczni za cierpliwość oraz zrozumienie w tej sprawie. Jeżeli na koncie znajdują się oczekujące wypłaty, ale dokumenty nie zostały jeszcze otrzymane, wypłaty te mogą zostać anulowane, a środki zwrócone na konto Gracza.

  Uprzejmie informujemy, iż odnotowaliśmy logowania z innego miejsca, niż kraj zarejestrowany na koncie gracza. Abyśmy mogli zagwarantować pełne bezpieczeństwo Pana konta jak i środków na nim się znajdujących, prosimy o odpowiedź zwrotną oraz sprecyzowanie, czy znajduje się Pan aktualnie poza granicami kraju?

  Jeśli tak, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, w jakim państwie się Pan znajduje, czy Pana pobyt ma charakter stały czy tymczasowy oraz kiedy będziemy mogli odnotować ponowne logowania z zarejestrowanego kraju, czyli z Polski?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Numer referencyjny # 191026-000400
  Utworzono: 2019-10-25 10:32 PM
  Zaktualizowany: 2019-10-27 12:05 PM
   

  Image

  > Obsluga Klienta
  > Odpowiedzialna Gra

  Image

  --
  Wysłane z aplikacji OnetPoczta
  Obsługa klienta(2019-10-27 12:05 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Dziękuję za kontakt w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż w celu zweryfikowania Pana adresu może Pan wysłać każdy list urzędowy, nie starszy niż 6 miesięcy. Może być to np list z banku, z ubezpieczalni, potwierdzenie zameldowania z Gemente, list, który dostał Pan z potwerdzeniem Pana numeru SOFI, ewentualnie umowa o pracę.

  Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  Jeśli chodzi o potwierdzenie rachunku bankowego, oststnio załaczył Pan list z banku, należy jednak załączyć :
  -Kopię wyciągu z rachunku bankowego (ukazujący ciąg transakcji) o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  Dodatkowo należy załączyć:

  -Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer karty/konta pod które jest podpięta.

  Wspomiał Pan, że przebywa w Holandii, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, czy Pana pobyt w Holandii ma charakter stały czy tymczasowy? Czy planuje Pan powrót do Polski? Jeśli tak, czy może Pan sprecyzować kiedy?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Klient(2019-10-27 10:15 AM)
  Witam, od dwóch dni próbuję zweryfikować konto dwa razy wywalił mnie z chatu tylko jedna Pani próbowała mi pomóc druga była tak niekpmpetentna, że aż szkoda było rozmawiać więc przejdźmy do meritum sprawy:
  Otrzymaliście ode mnie dwa wyciągi bankowe i w złotówkach i w euro ponieważ konto główne jest w euro a subkonto w złotówkach karta jest podpięta pod oba konta nie jest imienna bo otrzymałem ja od ręki w banku więc wpłaty Państwo przyjmujecie bez problemu bez weryfikacji a z wypłatą jest gorzej, w Holandii przebywam od siedmiu miesięcy więc jak mam wziąć polski rachunek nie starszy niż sześć? Zmieniłem adres na profilu gracza na Niderlandzki, konto u Was zakładałem będąc już w Holandii co prawda używam polskich kart telefonicznych, mało tego ostatnia wygrana mi Państwo przesłali na konto złotówkowe mimo tego ze wpłatę przyjeliscie w euro wasza sprawa więc konto jako takie mieliście zweryfikowane co jest dla mnie logiczne. Jeśli miałbym Wam ułatwić sprawę to wygraną możecie przelać na konto zweryfikowane gracza ja sobie dam z tym radę alezaznaczacie w regulaminie że takiej możliwości nie ma, do Polski jakoś się nie wybierasz szczególnie żeby tylko zweryfikować konto gracza, hotel w którym mieszkam nie wyda mi zaświadczenia o zameldowania bo nie ma takiego obowiązku, dostaliście jeszcze dokument Salaris poswiadczajacy legalność moich zarobków. Więc zadam pytanie i proszę się przepisami nie tłumaczyć Państwo chcecie robić interesy czy walić w gumę z ludźmi bo na klientach Wam nie za bardzo zależy? Gdybyście potrzebowali jeszcze wyniki badań np. krwi, kału, moczu nie wiem może poziom cukru niezwłocznie je wykonam i doślę ale obawiam się, że to nie wystarczy.
  Pozdrawiam serdecznie
  Tomasz Magda
  Obsługa klienta(2019-10-26 01:16 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Kontaktuję się z Panem w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż Pana wypłata ma status oczekujący ponieważ odpowiedni dział zgłosił prośbę o dostarczenie dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia weryfikacji Pana konta. Jest to standardowa procedura, podyktowana wymaganiami prawnymi.

  Bardzo proszę o załączenie poprzez konto Gracza następujących dokumentów:

  - Kopię rachunku za wodę, prąd lub inne media w celu potwierdzenia adresu, ukazującą imię i nazwisko oraz adres. Dokumentem potwierdzającym adres zamieszkania może być każdy list oficjalny, urzędowy. Rolę dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania może grać również polisa ubezpieczeniowa. Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  - Kopię wyciągu z rachunku bankowego o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  - Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta a także depozyt dokonany na rzecz Betsson.

  Prosimy o załączenie wymaganego dokumentu na koncie Gracza, postępując wedle następujących kroków:

  1) Zaloguj się na swoje konto
  2) Wejdź do sekcji Weryfikacja/Dokumenty
  3) Dodaj/Załącz pliki do zatwierdzenia

  Weryfikacja dokumentów może potrwać do 24 godzin i będziemy wdzięczni za cierpliwość oraz zrozumienie w tej sprawie. Jeżeli na koncie znajdują się oczekujące wypłaty, ale dokumenty nie zostały jeszcze otrzymane, wypłaty te mogą zostać anulowane, a środki zwrócone na konto Gracza.

  Uprzejmie informujemy, iż odnotowaliśmy logowania z innego miejsca, niż kraj zarejestrowany na koncie gracza. Abyśmy mogli zagwarantować pełne bezpieczeństwo Pana konta jak i środków na nim się znajdujących, prosimy o odpowiedź zwrotną oraz sprecyzowanie, czy znajduje się Pan aktualnie poza granicami kraju?

  Jeśli tak, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, w jakim państwie się Pan znajduje, czy Pana pobyt ma charakter stały czy tymczasowy oraz kiedy będziemy mogli odnotować ponowne logowania z zarejestrowanego kraju, czyli z Polski?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Numer referencyjny # 191026-000400
  Utworzono: 2019-10-25 10:32 PM
  Zaktualizowany: 2019-10-27 07:06 PM
   

  Image

  > Obsluga Klienta
  > Odpowiedzialna Gra

  Image

  --
  Wysłane z aplikacji OnetPoczta
  Klient(2019-10-28 07:40 AM)
  Re weryfikacja, ludzie ile razy mam wysyłać wam dokumenty? I na maila i na profilu klienta, ile razy mam Wam tłumaczyć że nie ma czegoś takiego jak wyciąg z karty płatniczej bo transakcję są zawarte w wyciadach bankowych

  Dnia 27 października 2019 19:06:43 CET, "support-pl@betsson.com" napisał(a):
   

   

  Betsson

   

  Informacja z Działu Płatności Betsson
  Obsługa klienta(2019-10-27 07:06 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Kontaktuję się z Panem w sparwie weryfikacji Pana konta.

  Pana adres zamieszkania został zweryfikowany.

  Jednak w dalszym ciągu należy załączyć dokument, w celu zweryfikowania karty debetowej **0813. Na dokumencie widoczny powinien być numer karty, Pana imię i nazwisko oraz numer konta do którego przypisana jest ta karta. Taki dokumet może Pan wygenerować w Pana bankowości elektronicznej i wykonać zrzut z ekranu np komputera, jednak proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze. Aletrnatywnie może Pan poprosić Pana bank o wygenerowanie takiego dokumentu.

  Jednocześnie informuję, iż nasz dział weryfikacji nie otrzymał od Pana wyciągu z konta bankowego **5396. W związku z tym należy załączyć:

  - Kopię wyciągu z rachunku bankowego o końcowych numerach **5396 na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta wraz z ciągiem transakcji. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  Dziękuję za współpracę.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Obsługa klienta(2019-10-27 04:02 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Dziękuję za wiadomość.

  Uprzejmie informuję, iż sprawę przekazuję do odpowiedniego działu w celu wyjaśnienia. Gdy tylko otrzymam odpowiedź, natychmiast skontaktuję się e-mailowo. Dziękuję za cierpliwość i współpracę.

  W razie jakichkolwiek dalszych pytań proszę o kontakt zwrotny.

  Życzę spokojnego dnia.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Klient(2019-10-27 03:40 PM)
  Kurwa brakujący list

  Dnia 27 października 2019 15:30:50 CET, tomasz_magda@poczta.onet.pl napisał(a):
  Re wypłata witam ponownie czy Pani potrafi czytać ze zrobieniem? Problem leży po waszej stronie już nie będę się pierdolił w sposób grzecznosciowy dostaliście moje wyciągi bankowe gdzie historie płatności kartą są zawarte to kurwa nie jest karta kredytowa tylko płatnicza więc wyciąg kurwa bankowy zawiera potrzebne informacje. Jeśli do dnia jutrzejszego nie otrzymam wypłaty cała naszą korespondencję mailową udostępniam na każdym portalu dotyczącym gier i zobaczymy jak was gracze ocenią. I tyle bez pozdrowień

  Dnia 27 października 2019 12:05:12 CET, "support-pl@betsson.com" napisał(a):
   

   

  Betsson

   

  Informacja z Działu Płatności Betsson
  Obsługa klienta(2019-10-27 12:05 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Dziękuję za kontakt w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż w celu zweryfikowania Pana adresu może Pan wysłać każdy list urzędowy, nie starszy niż 6 miesięcy. Może być to np list z banku, z ubezpieczalni, potwierdzenie zameldowania z Gemente, list, który dostał Pan z potwerdzeniem Pana numeru SOFI, ewentualnie umowa o pracę.

  Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  Jeśli chodzi o potwierdzenie rachunku bankowego, oststnio załaczył Pan list z banku, należy jednak załączyć :
  -Kopię wyciągu z rachunku bankowego (ukazujący ciąg transakcji) o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  Dodatkowo należy załączyć:

  -Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer karty/konta pod które jest podpięta.

  Wspomiał Pan, że przebywa w Holandii, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, czy Pana pobyt w Holandii ma charakter stały czy tymczasowy? Czy planuje Pan powrót do Polski? Jeśli tak, czy może Pan sprecyzować kiedy?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Klient(2019-10-27 10:15 AM)
  Witam, od dwóch dni próbuję zweryfikować konto dwa razy wywalił mnie z chatu tylko jedna Pani próbowała mi pomóc druga była tak niekpmpetentna, że aż szkoda było rozmawiać więc przejdźmy do meritum sprawy:
  Otrzymaliście ode mnie dwa wyciągi bankowe i w złotówkach i w euro ponieważ konto główne jest w euro a subkonto w złotówkach karta jest podpięta pod oba konta nie jest imienna bo otrzymałem ja od ręki w banku więc wpłaty Państwo przyjmujecie bez problemu bez weryfikacji a z wypłatą jest gorzej, w Holandii przebywam od siedmiu miesięcy więc jak mam wziąć polski rachunek nie starszy niż sześć? Zmieniłem adres na profilu gracza na Niderlandzki, konto u Was zakładałem będąc już w Holandii co prawda używam polskich kart telefonicznych, mało tego ostatnia wygrana mi Państwo przesłali na konto złotówkowe mimo tego ze wpłatę przyjeliscie w euro wasza sprawa więc konto jako takie mieliście zweryfikowane co jest dla mnie logiczne. Jeśli miałbym Wam ułatwić sprawę to wygraną możecie przelać na konto zweryfikowane gracza ja sobie dam z tym radę alezaznaczacie w regulaminie że takiej możliwości nie ma, do Polski jakoś się nie wybierasz szczególnie żeby tylko zweryfikować konto gracza, hotel w którym mieszkam nie wyda mi zaświadczenia o zameldowania bo nie ma takiego obowiązku, dostaliście jeszcze dokument Salaris poswiadczajacy legalność moich zarobków. Więc zadam pytanie i proszę się przepisami nie tłumaczyć Państwo chcecie robić interesy czy walić w gumę z ludźmi bo na klientach Wam nie za bardzo zależy? Gdybyście potrzebowali jeszcze wyniki badań np. krwi, kału, moczu nie wiem może poziom cukru niezwłocznie je wykonam i doślę ale obawiam się, że to nie wystarczy.
  Pozdrawiam serdecznie
  Tomasz Magda
  Obsługa klienta(2019-10-26 01:16 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Kontaktuję się z Panem w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż Pana wypłata ma status oczekujący ponieważ odpowiedni dział zgłosił prośbę o dostarczenie dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia weryfikacji Pana konta. Jest to standardowa procedura, podyktowana wymaganiami prawnymi.

  Bardzo proszę o załączenie poprzez konto Gracza następujących dokumentów:

  - Kopię rachunku za wodę, prąd lub inne media w celu potwierdzenia adresu, ukazującą imię i nazwisko oraz adres. Dokumentem potwierdzającym adres zamieszkania może być każdy list oficjalny, urzędowy. Rolę dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania może grać również polisa ubezpieczeniowa. Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  - Kopię wyciągu z rachunku bankowego o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  - Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta a także depozyt dokonany na rzecz Betsson.

  Prosimy o załączenie wymaganego dokumentu na koncie Gracza, postępując wedle następujących kroków:

  1) Zaloguj się na swoje konto
  2) Wejdź do sekcji Weryfikacja/Dokumenty
  3) Dodaj/Załącz pliki do zatwierdzenia

  Weryfikacja dokumentów może potrwać do 24 godzin i będziemy wdzięczni za cierpliwość oraz zrozumienie w tej sprawie. Jeżeli na koncie znajdują się oczekujące wypłaty, ale dokumenty nie zostały jeszcze otrzymane, wypłaty te mogą zostać anulowane, a środki zwrócone na konto Gracza.

  Uprzejmie informujemy, iż odnotowaliśmy logowania z innego miejsca, niż kraj zarejestrowany na koncie gracza. Abyśmy mogli zagwarantować pełne bezpieczeństwo Pana konta jak i środków na nim się znajdujących, prosimy o odpowiedź zwrotną oraz sprecyzowanie, czy znajduje się Pan aktualnie poza granicami kraju?

  Jeśli tak, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, w jakim państwie się Pan znajduje, czy Pana pobyt ma charakter stały czy tymczasowy oraz kiedy będziemy mogli odnotować ponowne logowania z zarejestrowanego kraju, czyli z Polski?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Numer referencyjny # 191026-000400
  Utworzono: 2019-10-25 10:32 PM
  Zaktualizowany: 2019-10-27 12:05 PM
   

  Image

  > Obsluga Klienta
  > Odpowiedzialna Gra

  Image

  --
  Wysłane z aplikacji OnetPoczta

  --
  Wysłane z aplikacji OnetPoczta
  Klient(2019-10-27 03:35 PM)
  0s wasz dział obsługi klienta ew. Dział pomocy ma wyłączoną infolinię jakbyście tego kurwa nie zauważyli

  Dnia 27 października 2019 12:05:12 CET, "support-pl@betsson.com" napisał(a):
   

   

  Betsson

   

  Informacja z Działu Płatności Betsson
  Obsługa klienta(2019-10-27 12:05 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Dziękuję za kontakt w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż w celu zweryfikowania Pana adresu może Pan wysłać każdy list urzędowy, nie starszy niż 6 miesięcy. Może być to np list z banku, z ubezpieczalni, potwierdzenie zameldowania z Gemente, list, który dostał Pan z potwerdzeniem Pana numeru SOFI, ewentualnie umowa o pracę.

  Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  Jeśli chodzi o potwierdzenie rachunku bankowego, oststnio załaczył Pan list z banku, należy jednak załączyć :
  -Kopię wyciągu z rachunku bankowego (ukazujący ciąg transakcji) o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  Dodatkowo należy załączyć:

  -Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer karty/konta pod które jest podpięta.

  Wspomiał Pan, że przebywa w Holandii, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, czy Pana pobyt w Holandii ma charakter stały czy tymczasowy? Czy planuje Pan powrót do Polski? Jeśli tak, czy może Pan sprecyzować kiedy?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Klient(2019-10-27 10:15 AM)
  Witam, od dwóch dni próbuję zweryfikować konto dwa razy wywalił mnie z chatu tylko jedna Pani próbowała mi pomóc druga była tak niekpmpetentna, że aż szkoda było rozmawiać więc przejdźmy do meritum sprawy:
  Otrzymaliście ode mnie dwa wyciągi bankowe i w złotówkach i w euro ponieważ konto główne jest w euro a subkonto w złotówkach karta jest podpięta pod oba konta nie jest imienna bo otrzymałem ja od ręki w banku więc wpłaty Państwo przyjmujecie bez problemu bez weryfikacji a z wypłatą jest gorzej, w Holandii przebywam od siedmiu miesięcy więc jak mam wziąć polski rachunek nie starszy niż sześć? Zmieniłem adres na profilu gracza na Niderlandzki, konto u Was zakładałem będąc już w Holandii co prawda używam polskich kart telefonicznych, mało tego ostatnia wygrana mi Państwo przesłali na konto złotówkowe mimo tego ze wpłatę przyjeliscie w euro wasza sprawa więc konto jako takie mieliście zweryfikowane co jest dla mnie logiczne. Jeśli miałbym Wam ułatwić sprawę to wygraną możecie przelać na konto zweryfikowane gracza ja sobie dam z tym radę alezaznaczacie w regulaminie że takiej możliwości nie ma, do Polski jakoś się nie wybierasz szczególnie żeby tylko zweryfikować konto gracza, hotel w którym mieszkam nie wyda mi zaświadczenia o zameldowania bo nie ma takiego obowiązku, dostaliście jeszcze dokument Salaris poswiadczajacy legalność moich zarobków. Więc zadam pytanie i proszę się przepisami nie tłumaczyć Państwo chcecie robić interesy czy walić w gumę z ludźmi bo na klientach Wam nie za bardzo zależy? Gdybyście potrzebowali jeszcze wyniki badań np. krwi, kału, moczu nie wiem może poziom cukru niezwłocznie je wykonam i doślę ale obawiam się, że to nie wystarczy.
  Pozdrawiam serdecznie
  Tomasz Magda
  Obsługa klienta(2019-10-26 01:16 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Kontaktuję się z Panem w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż Pana wypłata ma status oczekujący ponieważ odpowiedni dział zgłosił prośbę o dostarczenie dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia weryfikacji Pana konta. Jest to standardowa procedura, podyktowana wymaganiami prawnymi.

  Bardzo proszę o załączenie poprzez konto Gracza następujących dokumentów:

  - Kopię rachunku za wodę, prąd lub inne media w celu potwierdzenia adresu, ukazującą imię i nazwisko oraz adres. Dokumentem potwierdzającym adres zamieszkania może być każdy list oficjalny, urzędowy. Rolę dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania może grać również polisa ubezpieczeniowa. Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  - Kopię wyciągu z rachunku bankowego o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  - Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta a także depozyt dokonany na rzecz Betsson.

  Prosimy o załączenie wymaganego dokumentu na koncie Gracza, postępując wedle następujących kroków:

  1) Zaloguj się na swoje konto
  2) Wejdź do sekcji Weryfikacja/Dokumenty
  3) Dodaj/Załącz pliki do zatwierdzenia

  Weryfikacja dokumentów może potrwać do 24 godzin i będziemy wdzięczni za cierpliwość oraz zrozumienie w tej sprawie. Jeżeli na koncie znajdują się oczekujące wypłaty, ale dokumenty nie zostały jeszcze otrzymane, wypłaty te mogą zostać anulowane, a środki zwrócone na konto Gracza.

  Uprzejmie informujemy, iż odnotowaliśmy logowania z innego miejsca, niż kraj zarejestrowany na koncie gracza. Abyśmy mogli zagwarantować pełne bezpieczeństwo Pana konta jak i środków na nim się znajdujących, prosimy o odpowiedź zwrotną oraz sprecyzowanie, czy znajduje się Pan aktualnie poza granicami kraju?

  Jeśli tak, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, w jakim państwie się Pan znajduje, czy Pana pobyt ma charakter stały czy tymczasowy oraz kiedy będziemy mogli odnotować ponowne logowania z zarejestrowanego kraju, czyli z Polski?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Numer referencyjny # 191026-000400
  Utworzono: 2019-10-25 10:32 PM
  Zaktualizowany: 2019-10-27 12:05 PM
   

  Image

  > Obsluga Klienta
  > Odpowiedzialna Gra

  Image

  --
  Wysłane z aplikacji OnetPoczta
  Klient(2019-10-27 03:35 PM)
  Re wypłata witam ponownie czy Pani potrafi czytać ze zrobieniem? Problem leży po waszej stronie już nie będę się pierdolił w sposób grzecznosciowy dostaliście moje wyciągi bankowe gdzie historie płatności kartą są zawarte to kurwa nie jest karta kredytowa tylko płatnicza więc wyciąg kurwa bankowy zawiera potrzebne informacje. Jeśli do dnia jutrzejszego nie otrzymam wypłaty cała naszą korespondencję mailową udostępniam na każdym portalu dotyczącym gier i zobaczymy jak was gracze ocenią. I tyle bez pozdrowień

  Dnia 27 października 2019 12:05:12 CET, "support-pl@betsson.com" napisał(a):
   

   

  Betsson

   

  Informacja z Działu Płatności Betsson
  Obsługa klienta(2019-10-27 12:05 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Dziękuję za kontakt w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż w celu zweryfikowania Pana adresu może Pan wysłać każdy list urzędowy, nie starszy niż 6 miesięcy. Może być to np list z banku, z ubezpieczalni, potwierdzenie zameldowania z Gemente, list, który dostał Pan z potwerdzeniem Pana numeru SOFI, ewentualnie umowa o pracę.

  Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  Jeśli chodzi o potwierdzenie rachunku bankowego, oststnio załaczył Pan list z banku, należy jednak załączyć :
  -Kopię wyciągu z rachunku bankowego (ukazujący ciąg transakcji) o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  Dodatkowo należy załączyć:

  -Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer karty/konta pod które jest podpięta.

  Wspomiał Pan, że przebywa w Holandii, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, czy Pana pobyt w Holandii ma charakter stały czy tymczasowy? Czy planuje Pan powrót do Polski? Jeśli tak, czy może Pan sprecyzować kiedy?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Klient(2019-10-27 10:15 AM)
  Witam, od dwóch dni próbuję zweryfikować konto dwa razy wywalił mnie z chatu tylko jedna Pani próbowała mi pomóc druga była tak niekpmpetentna, że aż szkoda było rozmawiać więc przejdźmy do meritum sprawy:
  Otrzymaliście ode mnie dwa wyciągi bankowe i w złotówkach i w euro ponieważ konto główne jest w euro a subkonto w złotówkach karta jest podpięta pod oba konta nie jest imienna bo otrzymałem ja od ręki w banku więc wpłaty Państwo przyjmujecie bez problemu bez weryfikacji a z wypłatą jest gorzej, w Holandii przebywam od siedmiu miesięcy więc jak mam wziąć polski rachunek nie starszy niż sześć? Zmieniłem adres na profilu gracza na Niderlandzki, konto u Was zakładałem będąc już w Holandii co prawda używam polskich kart telefonicznych, mało tego ostatnia wygrana mi Państwo przesłali na konto złotówkowe mimo tego ze wpłatę przyjeliscie w euro wasza sprawa więc konto jako takie mieliście zweryfikowane co jest dla mnie logiczne. Jeśli miałbym Wam ułatwić sprawę to wygraną możecie przelać na konto zweryfikowane gracza ja sobie dam z tym radę alezaznaczacie w regulaminie że takiej możliwości nie ma, do Polski jakoś się nie wybierasz szczególnie żeby tylko zweryfikować konto gracza, hotel w którym mieszkam nie wyda mi zaświadczenia o zameldowania bo nie ma takiego obowiązku, dostaliście jeszcze dokument Salaris poswiadczajacy legalność moich zarobków. Więc zadam pytanie i proszę się przepisami nie tłumaczyć Państwo chcecie robić interesy czy walić w gumę z ludźmi bo na klientach Wam nie za bardzo zależy? Gdybyście potrzebowali jeszcze wyniki badań np. krwi, kału, moczu nie wiem może poziom cukru niezwłocznie je wykonam i doślę ale obawiam się, że to nie wystarczy.
  Pozdrawiam serdecznie
  Tomasz Magda
  Obsługa klienta(2019-10-26 01:16 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Kontaktuję się z Panem w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż Pana wypłata ma status oczekujący ponieważ odpowiedni dział zgłosił prośbę o dostarczenie dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia weryfikacji Pana konta. Jest to standardowa procedura, podyktowana wymaganiami prawnymi.

  Bardzo proszę o załączenie poprzez konto Gracza następujących dokumentów:

  - Kopię rachunku za wodę, prąd lub inne media w celu potwierdzenia adresu, ukazującą imię i nazwisko oraz adres. Dokumentem potwierdzającym adres zamieszkania może być każdy list oficjalny, urzędowy. Rolę dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania może grać również polisa ubezpieczeniowa. Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  - Kopię wyciągu z rachunku bankowego o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  - Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta a także depozyt dokonany na rzecz Betsson.

  Prosimy o załączenie wymaganego dokumentu na koncie Gracza, postępując wedle następujących kroków:

  1) Zaloguj się na swoje konto
  2) Wejdź do sekcji Weryfikacja/Dokumenty
  3) Dodaj/Załącz pliki do zatwierdzenia

  Weryfikacja dokumentów może potrwać do 24 godzin i będziemy wdzięczni za cierpliwość oraz zrozumienie w tej sprawie. Jeżeli na koncie znajdują się oczekujące wypłaty, ale dokumenty nie zostały jeszcze otrzymane, wypłaty te mogą zostać anulowane, a środki zwrócone na konto Gracza.

  Uprzejmie informujemy, iż odnotowaliśmy logowania z innego miejsca, niż kraj zarejestrowany na koncie gracza. Abyśmy mogli zagwarantować pełne bezpieczeństwo Pana konta jak i środków na nim się znajdujących, prosimy o odpowiedź zwrotną oraz sprecyzowanie, czy znajduje się Pan aktualnie poza granicami kraju?

  Jeśli tak, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, w jakim państwie się Pan znajduje, czy Pana pobyt ma charakter stały czy tymczasowy oraz kiedy będziemy mogli odnotować ponowne logowania z zarejestrowanego kraju, czyli z Polski?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Numer referencyjny # 191026-000400
  Utworzono: 2019-10-25 10:32 PM
  Zaktualizowany: 2019-10-27 12:05 PM
   

  Image

  > Obsluga Klienta
  > Odpowiedzialna Gra

  Image

  --
  Wysłane z aplikacji OnetPoczta
  Obsługa klienta(2019-10-27 12:05 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Dziękuję za kontakt w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż w celu zweryfikowania Pana adresu może Pan wysłać każdy list urzędowy, nie starszy niż 6 miesięcy. Może być to np list z banku, z ubezpieczalni, potwierdzenie zameldowania z Gemente, list, który dostał Pan z potwerdzeniem Pana numeru SOFI, ewentualnie umowa o pracę.

  Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  Jeśli chodzi o potwierdzenie rachunku bankowego, oststnio załaczył Pan list z banku, należy jednak załączyć :
  -Kopię wyciągu z rachunku bankowego (ukazujący ciąg transakcji) o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  Dodatkowo należy załączyć:

  -Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer karty/konta pod które jest podpięta.

  Wspomiał Pan, że przebywa w Holandii, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, czy Pana pobyt w Holandii ma charakter stały czy tymczasowy? Czy planuje Pan powrót do Polski? Jeśli tak, czy może Pan sprecyzować kiedy?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Klient(2019-10-27 10:15 AM)
  Witam, od dwóch dni próbuję zweryfikować konto dwa razy wywalił mnie z chatu tylko jedna Pani próbowała mi pomóc druga była tak niekpmpetentna, że aż szkoda było rozmawiać więc przejdźmy do meritum sprawy:
  Otrzymaliście ode mnie dwa wyciągi bankowe i w złotówkach i w euro ponieważ konto główne jest w euro a subkonto w złotówkach karta jest podpięta pod oba konta nie jest imienna bo otrzymałem ja od ręki w banku więc wpłaty Państwo przyjmujecie bez problemu bez weryfikacji a z wypłatą jest gorzej, w Holandii przebywam od siedmiu miesięcy więc jak mam wziąć polski rachunek nie starszy niż sześć? Zmieniłem adres na profilu gracza na Niderlandzki, konto u Was zakładałem będąc już w Holandii co prawda używam polskich kart telefonicznych, mało tego ostatnia wygrana mi Państwo przesłali na konto złotówkowe mimo tego ze wpłatę przyjeliscie w euro wasza sprawa więc konto jako takie mieliście zweryfikowane co jest dla mnie logiczne. Jeśli miałbym Wam ułatwić sprawę to wygraną możecie przelać na konto zweryfikowane gracza ja sobie dam z tym radę alezaznaczacie w regulaminie że takiej możliwości nie ma, do Polski jakoś się nie wybierasz szczególnie żeby tylko zweryfikować konto gracza, hotel w którym mieszkam nie wyda mi zaświadczenia o zameldowania bo nie ma takiego obowiązku, dostaliście jeszcze dokument Salaris poswiadczajacy legalność moich zarobków. Więc zadam pytanie i proszę się przepisami nie tłumaczyć Państwo chcecie robić interesy czy walić w gumę z ludźmi bo na klientach Wam nie za bardzo zależy? Gdybyście potrzebowali jeszcze wyniki badań np. krwi, kału, moczu nie wiem może poziom cukru niezwłocznie je wykonam i doślę ale obawiam się, że to nie wystarczy.
  Pozdrawiam serdecznie
  Tomasz Magda
  Obsługa klienta(2019-10-26 01:16 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Kontaktuję się z Panem w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż Pana wypłata ma status oczekujący ponieważ odpowiedni dział zgłosił prośbę o dostarczenie dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia weryfikacji Pana konta. Jest to standardowa procedura, podyktowana wymaganiami prawnymi.

  Bardzo proszę o załączenie poprzez konto Gracza następujących dokumentów:

  - Kopię rachunku za wodę, prąd lub inne media w celu potwierdzenia adresu, ukazującą imię i nazwisko oraz adres. Dokumentem potwierdzającym adres zamieszkania może być każdy list oficjalny, urzędowy. Rolę dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania może grać również polisa ubezpieczeniowa. Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  - Kopię wyciągu z rachunku bankowego o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  - Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta a także depozyt dokonany na rzecz Betsson.

  Prosimy o załączenie wymaganego dokumentu na koncie Gracza, postępując wedle następujących kroków:

  1) Zaloguj się na swoje konto
  2) Wejdź do sekcji Weryfikacja/Dokumenty
  3) Dodaj/Załącz pliki do zatwierdzenia

  Weryfikacja dokumentów może potrwać do 24 godzin i będziemy wdzięczni za cierpliwość oraz zrozumienie w tej sprawie. Jeżeli na koncie znajdują się oczekujące wypłaty, ale dokumenty nie zostały jeszcze otrzymane, wypłaty te mogą zostać anulowane, a środki zwrócone na konto Gracza.

  Uprzejmie informujemy, iż odnotowaliśmy logowania z innego miejsca, niż kraj zarejestrowany na koncie gracza. Abyśmy mogli zagwarantować pełne bezpieczeństwo Pana konta jak i środków na nim się znajdujących, prosimy o odpowiedź zwrotną oraz sprecyzowanie, czy znajduje się Pan aktualnie poza granicami kraju?

  Jeśli tak, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, w jakim państwie się Pan znajduje, czy Pana pobyt ma charakter stały czy tymczasowy oraz kiedy będziemy mogli odnotować ponowne logowania z zarejestrowanego kraju, czyli z Polski?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Numer referencyjny # 191026-000400
  Utworzono: 2019-10-25 10:32 PM
  Zaktualizowany: 2019-10-27 07:06 PM
   

  Image

  > Obsluga Klienta
  > Odpowiedzialna Gra

  Image

  --
  Wysłane z aplikacji OnetPoczta
  Obsługa klienta(2019-10-27 07:06 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Kontaktuję się z Panem w sparwie weryfikacji Pana konta.

  Pana adres zamieszkania został zweryfikowany.

  Jednak w dalszym ciągu należy załączyć dokument, w celu zweryfikowania karty debetowej **0813. Na dokumencie widoczny powinien być numer karty, Pana imię i nazwisko oraz numer konta do którego przypisana jest ta karta. Taki dokumet może Pan wygenerować w Pana bankowości elektronicznej i wykonać zrzut z ekranu np komputera, jednak proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze. Aletrnatywnie może Pan poprosić Pana bank o wygenerowanie takiego dokumentu.

  Jednocześnie informuję, iż nasz dział weryfikacji nie otrzymał od Pana wyciągu z konta bankowego **5396. W związku z tym należy załączyć:

  - Kopię wyciągu z rachunku bankowego o końcowych numerach **5396 na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta wraz z ciągiem transakcji. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  Dziękuję za współpracę.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Obsługa klienta(2019-10-27 04:02 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Dziękuję za wiadomość.

  Uprzejmie informuję, iż sprawę przekazuję do odpowiedniego działu w celu wyjaśnienia. Gdy tylko otrzymam odpowiedź, natychmiast skontaktuję się e-mailowo. Dziękuję za cierpliwość i współpracę.

  W razie jakichkolwiek dalszych pytań proszę o kontakt zwrotny.

  Życzę spokojnego dnia.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Klient(2019-10-27 03:40 PM)
  Kurwa brakujący list

  Dnia 27 października 2019 15:30:50 CET, tomasz_magda@poczta.onet.pl napisał(a):
  Re wypłata witam ponownie czy Pani potrafi czytać ze zrobieniem? Problem leży po waszej stronie już nie będę się pierdolił w sposób grzecznosciowy dostaliście moje wyciągi bankowe gdzie historie płatności kartą są zawarte to kurwa nie jest karta kredytowa tylko płatnicza więc wyciąg kurwa bankowy zawiera potrzebne informacje. Jeśli do dnia jutrzejszego nie otrzymam wypłaty cała naszą korespondencję mailową udostępniam na każdym portalu dotyczącym gier i zobaczymy jak was gracze ocenią. I tyle bez pozdrowień

  Dnia 27 października 2019 12:05:12 CET, "support-pl@betsson.com" napisał(a):
   

   

  Betsson

   

  Informacja z Działu Płatności Betsson
  Obsługa klienta(2019-10-27 12:05 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Dziękuję za kontakt w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż w celu zweryfikowania Pana adresu może Pan wysłać każdy list urzędowy, nie starszy niż 6 miesięcy. Może być to np list z banku, z ubezpieczalni, potwierdzenie zameldowania z Gemente, list, który dostał Pan z potwerdzeniem Pana numeru SOFI, ewentualnie umowa o pracę.

  Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  Jeśli chodzi o potwierdzenie rachunku bankowego, oststnio załaczył Pan list z banku, należy jednak załączyć :
  -Kopię wyciągu z rachunku bankowego (ukazujący ciąg transakcji) o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  Dodatkowo należy załączyć:

  -Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer karty/konta pod które jest podpięta.

  Wspomiał Pan, że przebywa w Holandii, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, czy Pana pobyt w Holandii ma charakter stały czy tymczasowy? Czy planuje Pan powrót do Polski? Jeśli tak, czy może Pan sprecyzować kiedy?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Klient(2019-10-27 10:15 AM)
  Witam, od dwóch dni próbuję zweryfikować konto dwa razy wywalił mnie z chatu tylko jedna Pani próbowała mi pomóc druga była tak niekpmpetentna, że aż szkoda było rozmawiać więc przejdźmy do meritum sprawy:
  Otrzymaliście ode mnie dwa wyciągi bankowe i w złotówkach i w euro ponieważ konto główne jest w euro a subkonto w złotówkach karta jest podpięta pod oba konta nie jest imienna bo otrzymałem ja od ręki w banku więc wpłaty Państwo przyjmujecie bez problemu bez weryfikacji a z wypłatą jest gorzej, w Holandii przebywam od siedmiu miesięcy więc jak mam wziąć polski rachunek nie starszy niż sześć? Zmieniłem adres na profilu gracza na Niderlandzki, konto u Was zakładałem będąc już w Holandii co prawda używam polskich kart telefonicznych, mało tego ostatnia wygrana mi Państwo przesłali na konto złotówkowe mimo tego ze wpłatę przyjeliscie w euro wasza sprawa więc konto jako takie mieliście zweryfikowane co jest dla mnie logiczne. Jeśli miałbym Wam ułatwić sprawę to wygraną możecie przelać na konto zweryfikowane gracza ja sobie dam z tym radę alezaznaczacie w regulaminie że takiej możliwości nie ma, do Polski jakoś się nie wybierasz szczególnie żeby tylko zweryfikować konto gracza, hotel w którym mieszkam nie wyda mi zaświadczenia o zameldowania bo nie ma takiego obowiązku, dostaliście jeszcze dokument Salaris poswiadczajacy legalność moich zarobków. Więc zadam pytanie i proszę się przepisami nie tłumaczyć Państwo chcecie robić interesy czy walić w gumę z ludźmi bo na klientach Wam nie za bardzo zależy? Gdybyście potrzebowali jeszcze wyniki badań np. krwi, kału, moczu nie wiem może poziom cukru niezwłocznie je wykonam i doślę ale obawiam się, że to nie wystarczy.
  Pozdrawiam serdecznie
  Tomasz Magda
  Obsługa klienta(2019-10-26 01:16 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Kontaktuję się z Panem w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż Pana wypłata ma status oczekujący ponieważ odpowiedni dział zgłosił prośbę o dostarczenie dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia weryfikacji Pana konta. Jest to standardowa procedura, podyktowana wymaganiami prawnymi.

  Bardzo proszę o załączenie poprzez konto Gracza następujących dokumentów:

  - Kopię rachunku za wodę, prąd lub inne media w celu potwierdzenia adresu, ukazującą imię i nazwisko oraz adres. Dokumentem potwierdzającym adres zamieszkania może być każdy list oficjalny, urzędowy. Rolę dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania może grać również polisa ubezpieczeniowa. Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  - Kopię wyciągu z rachunku bankowego o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  - Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta a także depozyt dokonany na rzecz Betsson.

  Prosimy o załączenie wymaganego dokumentu na koncie Gracza, postępując wedle następujących kroków:

  1) Zaloguj się na swoje konto
  2) Wejdź do sekcji Weryfikacja/Dokumenty
  3) Dodaj/Załącz pliki do zatwierdzenia

  Weryfikacja dokumentów może potrwać do 24 godzin i będziemy wdzięczni za cierpliwość oraz zrozumienie w tej sprawie. Jeżeli na koncie znajdują się oczekujące wypłaty, ale dokumenty nie zostały jeszcze otrzymane, wypłaty te mogą zostać anulowane, a środki zwrócone na konto Gracza.

  Uprzejmie informujemy, iż odnotowaliśmy logowania z innego miejsca, niż kraj zarejestrowany na koncie gracza. Abyśmy mogli zagwarantować pełne bezpieczeństwo Pana konta jak i środków na nim się znajdujących, prosimy o odpowiedź zwrotną oraz sprecyzowanie, czy znajduje się Pan aktualnie poza granicami kraju?

  Jeśli tak, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, w jakim państwie się Pan znajduje, czy Pana pobyt ma charakter stały czy tymczasowy oraz kiedy będziemy mogli odnotować ponowne logowania z zarejestrowanego kraju, czyli z Polski?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Numer referencyjny # 191026-000400
  Utworzono: 2019-10-25 10:32 PM
  Zaktualizowany: 2019-10-27 12:05 PM
   

  Image

  > Obsluga Klienta
  > Odpowiedzialna Gra

  Image

  --
  Wysłane z aplikacji OnetPoczta

  --
  Wysłane z aplikacji OnetPoczta
  Klient(2019-10-27 03:35 PM)
  0s wasz dział obsługi klienta ew. Dział pomocy ma wyłączoną infolinię jakbyście tego kurwa nie zauważyli

  Dnia 27 października 2019 12:05:12 CET, "support-pl@betsson.com" napisał(a):
   

   

  Betsson

   

  Informacja z Działu Płatności Betsson
  Obsługa klienta(2019-10-27 12:05 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Dziękuję za kontakt w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż w celu zweryfikowania Pana adresu może Pan wysłać każdy list urzędowy, nie starszy niż 6 miesięcy. Może być to np list z banku, z ubezpieczalni, potwierdzenie zameldowania z Gemente, list, który dostał Pan z potwerdzeniem Pana numeru SOFI, ewentualnie umowa o pracę.

  Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  Jeśli chodzi o potwierdzenie rachunku bankowego, oststnio załaczył Pan list z banku, należy jednak załączyć :
  -Kopię wyciągu z rachunku bankowego (ukazujący ciąg transakcji) o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  Dodatkowo należy załączyć:

  -Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer karty/konta pod które jest podpięta.

  Wspomiał Pan, że przebywa w Holandii, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, czy Pana pobyt w Holandii ma charakter stały czy tymczasowy? Czy planuje Pan powrót do Polski? Jeśli tak, czy może Pan sprecyzować kiedy?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Klient(2019-10-27 10:15 AM)
  Witam, od dwóch dni próbuję zweryfikować konto dwa razy wywalił mnie z chatu tylko jedna Pani próbowała mi pomóc druga była tak niekpmpetentna, że aż szkoda było rozmawiać więc przejdźmy do meritum sprawy:
  Otrzymaliście ode mnie dwa wyciągi bankowe i w złotówkach i w euro ponieważ konto główne jest w euro a subkonto w złotówkach karta jest podpięta pod oba konta nie jest imienna bo otrzymałem ja od ręki w banku więc wpłaty Państwo przyjmujecie bez problemu bez weryfikacji a z wypłatą jest gorzej, w Holandii przebywam od siedmiu miesięcy więc jak mam wziąć polski rachunek nie starszy niż sześć? Zmieniłem adres na profilu gracza na Niderlandzki, konto u Was zakładałem będąc już w Holandii co prawda używam polskich kart telefonicznych, mało tego ostatnia wygrana mi Państwo przesłali na konto złotówkowe mimo tego ze wpłatę przyjeliscie w euro wasza sprawa więc konto jako takie mieliście zweryfikowane co jest dla mnie logiczne. Jeśli miałbym Wam ułatwić sprawę to wygraną możecie przelać na konto zweryfikowane gracza ja sobie dam z tym radę alezaznaczacie w regulaminie że takiej możliwości nie ma, do Polski jakoś się nie wybierasz szczególnie żeby tylko zweryfikować konto gracza, hotel w którym mieszkam nie wyda mi zaświadczenia o zameldowania bo nie ma takiego obowiązku, dostaliście jeszcze dokument Salaris poswiadczajacy legalność moich zarobków. Więc zadam pytanie i proszę się przepisami nie tłumaczyć Państwo chcecie robić interesy czy walić w gumę z ludźmi bo na klientach Wam nie za bardzo zależy? Gdybyście potrzebowali jeszcze wyniki badań np. krwi, kału, moczu nie wiem może poziom cukru niezwłocznie je wykonam i doślę ale obawiam się, że to nie wystarczy.
  Pozdrawiam serdecznie
  Tomasz Magda
  Obsługa klienta(2019-10-26 01:16 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Kontaktuję się z Panem w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż Pana wypłata ma status oczekujący ponieważ odpowiedni dział zgłosił prośbę o dostarczenie dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia weryfikacji Pana konta. Jest to standardowa procedura, podyktowana wymaganiami prawnymi.

  Bardzo proszę o załączenie poprzez konto Gracza następujących dokumentów:

  - Kopię rachunku za wodę, prąd lub inne media w celu potwierdzenia adresu, ukazującą imię i nazwisko oraz adres. Dokumentem potwierdzającym adres zamieszkania może być każdy list oficjalny, urzędowy. Rolę dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania może grać również polisa ubezpieczeniowa. Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  - Kopię wyciągu z rachunku bankowego o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  - Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta a także depozyt dokonany na rzecz Betsson.

  Prosimy o załączenie wymaganego dokumentu na koncie Gracza, postępując wedle następujących kroków:

  1) Zaloguj się na swoje konto
  2) Wejdź do sekcji Weryfikacja/Dokumenty
  3) Dodaj/Załącz pliki do zatwierdzenia

  Weryfikacja dokumentów może potrwać do 24 godzin i będziemy wdzięczni za cierpliwość oraz zrozumienie w tej sprawie. Jeżeli na koncie znajdują się oczekujące wypłaty, ale dokumenty nie zostały jeszcze otrzymane, wypłaty te mogą zostać anulowane, a środki zwrócone na konto Gracza.

  Uprzejmie informujemy, iż odnotowaliśmy logowania z innego miejsca, niż kraj zarejestrowany na koncie gracza. Abyśmy mogli zagwarantować pełne bezpieczeństwo Pana konta jak i środków na nim się znajdujących, prosimy o odpowiedź zwrotną oraz sprecyzowanie, czy znajduje się Pan aktualnie poza granicami kraju?

  Jeśli tak, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, w jakim państwie się Pan znajduje, czy Pana pobyt ma charakter stały czy tymczasowy oraz kiedy będziemy mogli odnotować ponowne logowania z zarejestrowanego kraju, czyli z Polski?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Numer referencyjny # 191026-000400
  Utworzono: 2019-10-25 10:32 PM
  Zaktualizowany: 2019-10-27 12:05 PM
   

  Image

  > Obsluga Klienta
  > Odpowiedzialna Gra

  Image

  --
  Wysłane z aplikacji OnetPoczta
  Klient(2019-10-27 03:35 PM)
  Re wypłata witam ponownie czy Pani potrafi czytać ze zrobieniem? Problem leży po waszej stronie już nie będę się pierdolił w sposób grzecznosciowy dostaliście moje wyciągi bankowe gdzie historie płatności kartą są zawarte to kurwa nie jest karta kredytowa tylko płatnicza więc wyciąg kurwa bankowy zawiera potrzebne informacje. Jeśli do dnia jutrzejszego nie otrzymam wypłaty cała naszą korespondencję mailową udostępniam na każdym portalu dotyczącym gier i zobaczymy jak was gracze ocenią. I tyle bez pozdrowień

  Dnia 27 października 2019 12:05:12 CET, "support-pl@betsson.com" napisał(a):
   

   

  Betsson

   

  Informacja z Działu Płatności Betsson
  Obsługa klienta(2019-10-27 12:05 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Dziękuję za kontakt w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż w celu zweryfikowania Pana adresu może Pan wysłać każdy list urzędowy, nie starszy niż 6 miesięcy. Może być to np list z banku, z ubezpieczalni, potwierdzenie zameldowania z Gemente, list, który dostał Pan z potwerdzeniem Pana numeru SOFI, ewentualnie umowa o pracę.

  Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  Jeśli chodzi o potwierdzenie rachunku bankowego, oststnio załaczył Pan list z banku, należy jednak załączyć :
  -Kopię wyciągu z rachunku bankowego (ukazujący ciąg transakcji) o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  Dodatkowo należy załączyć:

  -Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer karty/konta pod które jest podpięta.

  Wspomiał Pan, że przebywa w Holandii, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, czy Pana pobyt w Holandii ma charakter stały czy tymczasowy? Czy planuje Pan powrót do Polski? Jeśli tak, czy może Pan sprecyzować kiedy?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Klient(2019-10-27 10:15 AM)
  Witam, od dwóch dni próbuję zweryfikować konto dwa razy wywalił mnie z chatu tylko jedna Pani próbowała mi pomóc druga była tak niekpmpetentna, że aż szkoda było rozmawiać więc przejdźmy do meritum sprawy:
  Otrzymaliście ode mnie dwa wyciągi bankowe i w złotówkach i w euro ponieważ konto główne jest w euro a subkonto w złotówkach karta jest podpięta pod oba konta nie jest imienna bo otrzymałem ja od ręki w banku więc wpłaty Państwo przyjmujecie bez problemu bez weryfikacji a z wypłatą jest gorzej, w Holandii przebywam od siedmiu miesięcy więc jak mam wziąć polski rachunek nie starszy niż sześć? Zmieniłem adres na profilu gracza na Niderlandzki, konto u Was zakładałem będąc już w Holandii co prawda używam polskich kart telefonicznych, mało tego ostatnia wygrana mi Państwo przesłali na konto złotówkowe mimo tego ze wpłatę przyjeliscie w euro wasza sprawa więc konto jako takie mieliście zweryfikowane co jest dla mnie logiczne. Jeśli miałbym Wam ułatwić sprawę to wygraną możecie przelać na konto zweryfikowane gracza ja sobie dam z tym radę alezaznaczacie w regulaminie że takiej możliwości nie ma, do Polski jakoś się nie wybierasz szczególnie żeby tylko zweryfikować konto gracza, hotel w którym mieszkam nie wyda mi zaświadczenia o zameldowania bo nie ma takiego obowiązku, dostaliście jeszcze dokument Salaris poswiadczajacy legalność moich zarobków. Więc zadam pytanie i proszę się przepisami nie tłumaczyć Państwo chcecie robić interesy czy walić w gumę z ludźmi bo na klientach Wam nie za bardzo zależy? Gdybyście potrzebowali jeszcze wyniki badań np. krwi, kału, moczu nie wiem może poziom cukru niezwłocznie je wykonam i doślę ale obawiam się, że to nie wystarczy.
  Pozdrawiam serdecznie
  Tomasz Magda
  Obsługa klienta(2019-10-26 01:16 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Kontaktuję się z Panem w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż Pana wypłata ma status oczekujący ponieważ odpowiedni dział zgłosił prośbę o dostarczenie dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia weryfikacji Pana konta. Jest to standardowa procedura, podyktowana wymaganiami prawnymi.

  Bardzo proszę o załączenie poprzez konto Gracza następujących dokumentów:

  - Kopię rachunku za wodę, prąd lub inne media w celu potwierdzenia adresu, ukazującą imię i nazwisko oraz adres. Dokumentem potwierdzającym adres zamieszkania może być każdy list oficjalny, urzędowy. Rolę dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania może grać również polisa ubezpieczeniowa. Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  - Kopię wyciągu z rachunku bankowego o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  - Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta a także depozyt dokonany na rzecz Betsson.

  Prosimy o załączenie wymaganego dokumentu na koncie Gracza, postępując wedle następujących kroków:

  1) Zaloguj się na swoje konto
  2) Wejdź do sekcji Weryfikacja/Dokumenty
  3) Dodaj/Załącz pliki do zatwierdzenia

  Weryfikacja dokumentów może potrwać do 24 godzin i będziemy wdzięczni za cierpliwość oraz zrozumienie w tej sprawie. Jeżeli na koncie znajdują się oczekujące wypłaty, ale dokumenty nie zostały jeszcze otrzymane, wypłaty te mogą zostać anulowane, a środki zwrócone na konto Gracza.

  Uprzejmie informujemy, iż odnotowaliśmy logowania z innego miejsca, niż kraj zarejestrowany na koncie gracza. Abyśmy mogli zagwarantować pełne bezpieczeństwo Pana konta jak i środków na nim się znajdujących, prosimy o odpowiedź zwrotną oraz sprecyzowanie, czy znajduje się Pan aktualnie poza granicami kraju?

  Jeśli tak, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, w jakim państwie się Pan znajduje, czy Pana pobyt ma charakter stały czy tymczasowy oraz kiedy będziemy mogli odnotować ponowne logowania z zarejestrowanego kraju, czyli z Polski?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Numer referencyjny # 191026-000400
  Utworzono: 2019-10-25 10:32 PM
  Zaktualizowany: 2019-10-27 12:05 PM
   

  Image

  > Obsluga Klienta
  > Odpowiedzialna Gra

  Image

  --
  Wysłane z aplikacji OnetPoczta
  Obsługa klienta(2019-10-27 12:05 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Dziękuję za kontakt w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż w celu zweryfikowania Pana adresu może Pan wysłać każdy list urzędowy, nie starszy niż 6 miesięcy. Może być to np list z banku, z ubezpieczalni, potwierdzenie zameldowania z Gemente, list, który dostał Pan z potwerdzeniem Pana numeru SOFI, ewentualnie umowa o pracę.

  Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  Jeśli chodzi o potwierdzenie rachunku bankowego, oststnio załaczył Pan list z banku, należy jednak załączyć :
  -Kopię wyciągu z rachunku bankowego (ukazujący ciąg transakcji) o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  Dodatkowo należy załączyć:

  -Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer karty/konta pod które jest podpięta.

  Wspomiał Pan, że przebywa w Holandii, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, czy Pana pobyt w Holandii ma charakter stały czy tymczasowy? Czy planuje Pan powrót do Polski? Jeśli tak, czy może Pan sprecyzować kiedy?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Klient(2019-10-27 10:15 AM)
  Witam, od dwóch dni próbuję zweryfikować konto dwa razy wywalił mnie z chatu tylko jedna Pani próbowała mi pomóc druga była tak niekpmpetentna, że aż szkoda było rozmawiać więc przejdźmy do meritum sprawy:
  Otrzymaliście ode mnie dwa wyciągi bankowe i w złotówkach i w euro ponieważ konto główne jest w euro a subkonto w złotówkach karta jest podpięta pod oba konta nie jest imienna bo otrzymałem ja od ręki w banku więc wpłaty Państwo przyjmujecie bez problemu bez weryfikacji a z wypłatą jest gorzej, w Holandii przebywam od siedmiu miesięcy więc jak mam wziąć polski rachunek nie starszy niż sześć? Zmieniłem adres na profilu gracza na Niderlandzki, konto u Was zakładałem będąc już w Holandii co prawda używam polskich kart telefonicznych, mało tego ostatnia wygrana mi Państwo przesłali na konto złotówkowe mimo tego ze wpłatę przyjeliscie w euro wasza sprawa więc konto jako takie mieliście zweryfikowane co jest dla mnie logiczne. Jeśli miałbym Wam ułatwić sprawę to wygraną możecie przelać na konto zweryfikowane gracza ja sobie dam z tym radę alezaznaczacie w regulaminie że takiej możliwości nie ma, do Polski jakoś się nie wybierasz szczególnie żeby tylko zweryfikować konto gracza, hotel w którym mieszkam nie wyda mi zaświadczenia o zameldowania bo nie ma takiego obowiązku, dostaliście jeszcze dokument Salaris poswiadczajacy legalność moich zarobków. Więc zadam pytanie i proszę się przepisami nie tłumaczyć Państwo chcecie robić interesy czy walić w gumę z ludźmi bo na klientach Wam nie za bardzo zależy? Gdybyście potrzebowali jeszcze wyniki badań np. krwi, kału, moczu nie wiem może poziom cukru niezwłocznie je wykonam i doślę ale obawiam się, że to nie wystarczy.
  Pozdrawiam serdecznie
  Tomasz Magda
  Obsługa klienta(2019-10-26 01:16 PM)
  Witaj Tomasz ,

  Kontaktuję się z Panem w sprawie Pana konta.

  Uprzejmie informuję, iż Pana wypłata ma status oczekujący ponieważ odpowiedni dział zgłosił prośbę o dostarczenie dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia weryfikacji Pana konta. Jest to standardowa procedura, podyktowana wymaganiami prawnymi.

  Bardzo proszę o załączenie poprzez konto Gracza następujących dokumentów:

  - Kopię rachunku za wodę, prąd lub inne media w celu potwierdzenia adresu, ukazującą imię i nazwisko oraz adres. Dokumentem potwierdzającym adres zamieszkania może być każdy list oficjalny, urzędowy. Rolę dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania może grać również polisa ubezpieczeniowa. Proszę pamiętać, że dokument musi zawierać datę wydania (nie starszą niż 6 miesięcy), podstawowe dane: imię i nazwisko oraz oczywiście widoczny adres zamieszkania.

  - Kopię wyciągu z rachunku bankowego o końcowych numerach **5396, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta. Rolę wyciągu może także spełnić zrzut ekranu z bankowości elektronicznej, gdzie widoczne będą imię, nazwisko oraz numer konta. Proszę się upewnić, iż adres URL jest widoczny na górze.

  - Wyciąg z karty płatniczej o końcówce numeru **0813, na którym widoczne będą imię, nazwisko i numer konta a także depozyt dokonany na rzecz Betsson.

  Prosimy o załączenie wymaganego dokumentu na koncie Gracza, postępując wedle następujących kroków:

  1) Zaloguj się na swoje konto
  2) Wejdź do sekcji Weryfikacja/Dokumenty
  3) Dodaj/Załącz pliki do zatwierdzenia

  Weryfikacja dokumentów może potrwać do 24 godzin i będziemy wdzięczni za cierpliwość oraz zrozumienie w tej sprawie. Jeżeli na koncie znajdują się oczekujące wypłaty, ale dokumenty nie zostały jeszcze otrzymane, wypłaty te mogą zostać anulowane, a środki zwrócone na konto Gracza.

  Uprzejmie informujemy, iż odnotowaliśmy logowania z innego miejsca, niż kraj zarejestrowany na koncie gracza. Abyśmy mogli zagwarantować pełne bezpieczeństwo Pana konta jak i środków na nim się znajdujących, prosimy o odpowiedź zwrotną oraz sprecyzowanie, czy znajduje się Pan aktualnie poza granicami kraju?

  Jeśli tak, będziemy wdzięczni za sprecyzowanie, w jakim państwie się Pan znajduje, czy Pana pobyt ma charakter stały czy tymczasowy oraz kiedy będziemy mogli odnotować ponowne logowania z zarejestrowanego kraju, czyli z Polski?

  Czekamy na informację zwrotną z Pana strony.

  W sytuacji jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się kontaktować z naszym Biurem Obsługi Klienta.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Katarzyna
  Betsson Support.
  Numer referencyjny # 191026-000400
  Utworzono: 2019-10-25 10:32 PM
  Zaktualizowany: 2019-10-28 04:53 PM
   

  Image

  > Obsluga Klienta
  > Odpowiedzialna Gra

  Image

  [---001:076881:65535---]

  --
  Wysłane z aplikacji OnetPoczta

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.

Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski