Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Weryfikacja konta u bukmachera - komentarze

Odpowiedz
 1. Witam! Założyłem sobie konto na UNIBET w Holandii, niestety przed zweryfikowaniem konta zdążyłem zgubić dowód osobisty- mój jedyny dokument potwierdzający moją tożsamość(nie mam "prawka", paszportu itd.). Wysłałem im skan dowodu, bo tylko tyle mi się zachowało, ale Unibet zażyczył sobie zdjęcia dowodu (którego już oczywiście nie uda mi się zrobić). Czy istnieje jakiś sposób na obejście tej "blokady"? Oczywiście pomijając wyrobienie nowego dokumentu, bo to trochę trwa a zależy mi na czasie... Pozdrawiam 🤘

  • Link
 2. Nie, musisz poczekać na nowy dowód ew. spróbuj z jakiś tymczasowym świstkiem jeżeli takowy w Holandii wydają, aczkolwiek wątpię aby na świstek przeszedł KYC.

  • Link
 3. U jakich internetowych bukmacherów można aktualnie grać w Holandii ? Czy trzeba odprowadzac podatek od wygranych ?

  • Link
 4. Z tego co czytam to nie jest tam różowo. Toto (toto.nederlandseloterij.nl/web/toto) to chyba jedyny rządowy legalny bukmacher, który posiada monopol na zakłady bukmacherskie w internecie. Generalnie rynek zakładów online nie jest uregulowany.

  Jest sporo bukmacherów akceptujących rezydentów Holandii (www.gamblingjudge.com/netherlands-betting-sites-and-bookmakers/) nie są w świetle ich prawa legalni ale dopóki nie posiadają strony internetowej w języku holenderskim/niderlandzki to nie są ścigani.

  Gracze typujący u nielegalnych bukmacherów też nie są ścigani przez rząd. Opodatkowani są jedynie bukmacherzy, gracze nie płacą podatku od wygranych w zakładach bukmacherskich (płacą chyba jedynie od wygranych na slotach i w kasynie).

  Rząd Holandii pracuje nad nowym prawem hazardowym, które umożliwi legalne wejście bukmacherom na rynek Holandii jednak prace się dłużą, początkowy termin koniec 2017 został przesunięty na początek 2019 roku. Nie wiadomo też czy nowe prawo coś zmieni gdyż chcą wprowadzić 29% podatek od zysków bukmacherów.

  Porównałbym ten stan do Polski sprzed 2010 roku.

  • Link
 5. Jeszcze apropo Holandii, tam cały czas obowiązuje prawo hazardowe uchwalone w 1964 roku kiedy nikt jeszcze nawet nie myślał o powstaniu czegoś takiego jak internet. Holenderska "gambling authority" cały czas pogania ichniejszy parlament do uchwalenia czegoś nowego ale jak grochem o ścianę.

  Ciekawostka. Gdy pod koniec 2017 holenderska komisja ds. hazardu (Kansspelautoriteit (KSA) wygrała w "zwykłym" sądzie proces w sprawie nakazu blokady płatności na rzecz nielicencjonowanych zagranicznych operatorów hazardowych, to później sąd najwyższy, na wniosek najpopularniejszego pośrednika płatności (CURO Payments), anulował decyzję sądu niższej instancji. Wszystko wróciło do stanu poprzedniego, czyli wolnej amerykanki.

  • Link
 6. Witam. Moze ktos mi doradzić jak wyplacic pieniądze z bet at home? Przez jaka metode? Wplacalem przez psc. Jestem rezydentem w Holandii takze psc musiałem przewalutowac z € na zl.

  • Link
 7. Skoro jesteś rezydentem Holandii (mieszkasz czasowo lub na stałe w Holandii) to możesz założyć konto Skrilla na holenderskie dane i na nie wypłacić. Jeżeli masz już Skrilla założonego na adres PL to możesz zmienić w Skrillu rezydencję konta weryfikując się dokumentami holenderskimi. Możesz też po prostu wypłacić pieniądze na holenderskie konto bankowe. Generalnie będąc rezydentem Holandii nic Cię nie ogranicza i wszystkie metody wypłat dostępne dla tego kraju są możliwe.

  • Link
 8. Jeżeli kupon stawiamy u buka bezpośrednio fizycznie w placówce omijamy weryfikację wraz z tym wszystkie sankcje?

  • Link
 9. W punkcie naziemnym nikt cie nie będzie weryfikował... chyba, że wyglądasz na małolata wtedy będziesz musiał pochwalić się dowodem :-)

  • Link
 10. Witam, mam pytanko.

  Rok temu zjechałem z holi, miałem założone konto w internetowym kasynie. Do odebrania mam tam pewna kwotę, lecz w celu weryfikacji oni chcą jakiś dokument z moim nazwiskiem nie starszym niż 6 miesięcy potwierdzający adres zamieszkania podany przy rejestracji. Najlepiej Rachunek za media. Pytanie do graczy, czy można to jakoś sensownie ominąć. Jakieś inne kwity które można ogarnąć, aby przeszły? Dodam że mam kontakt z osobami które tam mieszkają.

  • Link
 11. Jeżeli masz kontakt z osobami które mieszkają pod adresem jaki podałeś przy rejestracji to chyba nie ma problemu - niech podeślą jakieś rachunki. Natomiast jeżeli założyłeś konto pod fikcyjny adres to możesz spróbować napisać do kasyna, że zmieniłeś adres i podać swój nowy aktualny. Pewnie będą chcieli zweryfikować ten nowy adres z dowodem więc nie wiem czy to jest dobra opcja. Ogólnie, przy rejestracji zawsze trzeba podawać adres do którego ma się dostęp.

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.

Fortuna baner
Fortuna baner