Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Weryfikacja konta u bukmachera - komentarze

Odpowiedz
  1. Witam! Założyłem sobie konto na UNIBET w Holandii, niestety przed zweryfikowaniem konta zdążyłem zgubić dowód osobisty- mój jedyny dokument potwierdzający moją tożsamość(nie mam "prawka", paszportu itd.). Wysłałem im skan dowodu, bo tylko tyle mi się zachowało, ale Unibet zażyczył sobie zdjęcia dowodu (którego już oczywiście nie uda mi się zrobić). Czy istnieje jakiś sposób na obejście tej "blokady"? Oczywiście pomijając wyrobienie nowego dokumentu, bo to trochę trwa a zależy mi na czasie... Pozdrawiam 🤘

• Link
  2. Nie, musisz poczekać na nowy dowód ew. spróbuj z jakiś tymczasowym świstkiem jeżeli takowy w Holandii wydają, aczkolwiek wątpię aby na świstek przeszedł KYC.

• Link
  3. U jakich internetowych bukmacherów można aktualnie grać w Holandii ? Czy trzeba odprowadzac podatek od wygranych ?

• Link
  4. Z tego co czytam to nie jest tam różowo. Toto (https://toto.nederlandseloterij.nl/web/toto) to chyba jedyny rządowy legalny bukmacher, który posiada monopol na zakłady bukmacherskie w internecie. Generalnie rynek zakładów online nie jest uregulowany.

Jest sporo bukmacherów akceptujących rezydentów Holandii (https://www.gamblingjudge.com/netherlands-betting-sites-and-bookmakers/) nie są w świetle ich prawa legalni ale dopóki nie posiadają strony internetowej w języku holenderskim/niderlandzki to nie są ścigani.

Gracze typujący u nielegalnych bukmacherów też nie są ścigani przez rząd. Opodatkowani są jedynie bukmacherzy, gracze nie płacą podatku od wygranych w zakładach bukmacherskich (płacą chyba jedynie od wygranych na slotach i w kasynie).

Rząd Holandii pracuje nad nowym prawem hazardowym, które umożliwi legalne wejście bukmacherom na rynek Holandii jednak prace się dłużą, początkowy termin koniec 2017 został przesunięty na początek 2019 roku. Nie wiadomo też czy nowe prawo coś zmieni gdyż chcą wprowadzić 29% podatek od zysków bukmacherów.

Porównałbym ten stan do Polski sprzed 2010 roku.

• Link
  5. Jeszcze apropo Holandii, tam cały czas obowiązuje prawo hazardowe uchwalone w 1964 roku kiedy nikt jeszcze nawet nie myślał o powstaniu czegoś takiego jak internet. Holenderska "gambling authority" cały czas pogania ichniejszy parlament do uchwalenia czegoś nowego ale jak grochem o ścianę.

Ciekawostka. Gdy pod koniec 2017 holenderska komisja ds. hazardu (Kansspelautoriteit (KSA) wygrała w "zwykłym" sądzie proces w sprawie nakazu blokady płatności na rzecz nielicencjonowanych zagranicznych operatorów hazardowych, to później sąd najwyższy, na wniosek najpopularniejszego pośrednika płatności (CURO Payments), anulował decyzję sądu niższej instancji. Wszystko wróciło do stanu poprzedniego, czyli wolnej amerykanki.

• Link
  6. Witam. Moze ktos mi doradzić jak wyplacic pieniądze z bet at home? Przez jaka metode? Wplacalem przez psc. Jestem rezydentem w Holandii takze psc musiałem przewalutowac z € na zl.

• Link
  7. Skoro jesteś rezydentem Holandii (mieszkasz czasowo lub na stałe w Holandii) to możesz założyć konto Skrilla na holenderskie dane i na nie wypłacić. Jeżeli masz już Skrilla założonego na adres PL to możesz zmienić w Skrillu rezydencję konta weryfikując się dokumentami holenderskimi. Możesz też po prostu wypłacić pieniądze na holenderskie konto bankowe. Generalnie będąc rezydentem Holandii nic Cię nie ogranicza i wszystkie metody wypłat dostępne dla tego kraju są możliwe.

• Link
Lista tematów

aby napisać post.

Fortuna baner
Fortuna baner