Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Yield, czyli jakim jesteś typerem - komentarze

Odpowiedz
 1. "Wysoki (20 - 100%) Yield jest możliwy wyłącznie albo na początku prowadzenia statystyk, kiedy to próbka statystyczna meczy jest niewielka, albo jest to jawne oszustwo typera - takiego wyniku w dłuższym okresie czasu nie da się uzyskać."
  Bzdura.Podobno nostradamus nie takie rzeczy przewidywał.

  • Link
 2. Jasne, podobno Nostradamus przewidział wybór Trumpa na prezydenta USA (link). Dla ogólnikowych tez zawsze można znaleźć w miarę pasujące aktualne wydarzenia :-)

  Nie da się utrzymać wysokiego yield gdyż w dłuższym terminie gdyż nie jest możliwe:
  a) utrzymanie szczęścia
  b) ogromnej przewagi wartości nad bukmacherem.

  • Link
 3. "Wysoki (20 - 100%) Yield jest możliwy wyłącznie albo na początku prowadzenia statystyk, kiedy to próbka statystyczna meczy jest niewielka, albo jest to jawne oszustwo typera - takiego wyniku w dłuższym okresie czasu nie da się uzyskać.

  Bardzo ciekawe. Jakoś na blogabet można znaleźć dwóch wybitnych typerów którzy mają yield na poziomie 34% z 1429 typów i drugi ma 42% yieldu z 1215 typów. Wszystko do wglądu w statystyki i w dane typy z poszczególnego miesiąca. A osób mających powyżej 20% yieldu przy co najmniej 1000 typów też trochę jest.

  • Link
 4. Faktycznie na blogabet są tacy mistrzowie. Naliczyłem 14 typerów z yield ponad 20% przy ponad 1000 typach. Szacunek.

  Nie mam pojęcia jak dedi22 osiągnął +43% yield przy 1519 typach czy Jimin Jibao +45%yield przy 1762. To jakiś ewenement jest, powinni być milionerami gdyby grali swoje typy. Nic tylko wykupić subskrypcję 50 eur miesięcznie i zarabiać razem z nimi. hmm... a może to jednak nie jest taki proste?

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.