Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, promocje i bonusy, strategie obstawiania. Rozmowy ogólne o zakładach.

Yield, czyli jakim jesteś typerem - komentarze

Odpowiedz
 1. "Wysoki (20 - 100%) Yield jest możliwy wyłącznie albo na początku prowadzenia statystyk, kiedy to próbka statystyczna meczy jest niewielka, albo jest to jawne oszustwo typera - takiego wyniku w dłuższym okresie czasu nie da się uzyskać."
  Bzdura.Podobno nostradamus nie takie rzeczy przewidywał.

  • Link
 2. Jasne, podobno Nostradamus przewidział wybór Trumpa na prezydenta USA (link). Dla ogólnikowych tez zawsze można znaleźć w miarę pasujące aktualne wydarzenia :-)

  Nie da się utrzymać wysokiego yield gdyż w dłuższym terminie gdyż nie jest możliwe:
  a) utrzymanie szczęścia
  b) ogromnej przewagi wartości nad bukmacherem.

  • Link
 3. "Wysoki (20 - 100%) Yield jest możliwy wyłącznie albo na początku prowadzenia statystyk, kiedy to próbka statystyczna meczy jest niewielka, albo jest to jawne oszustwo typera - takiego wyniku w dłuższym okresie czasu nie da się uzyskać.

  Bardzo ciekawe. Jakoś na blogabet można znaleźć dwóch wybitnych typerów którzy mają yield na poziomie 34% z 1429 typów i drugi ma 42% yieldu z 1215 typów. Wszystko do wglądu w statystyki i w dane typy z poszczególnego miesiąca. A osób mających powyżej 20% yieldu przy co najmniej 1000 typów też trochę jest.

  • Link
 4. Faktycznie na blogabet są tacy mistrzowie. Naliczyłem 14 typerów z yield ponad 20% przy ponad 1000 typach. Szacunek.

  Nie mam pojęcia jak dedi22 osiągnął +43% yield przy 1519 typach czy Jimin Jibao +45%yield przy 1762. To jakiś ewenement jest, powinni być milionerami gdyby grali swoje typy. Nic tylko wykupić subskrypcję 50 eur miesięcznie i zarabiać razem z nimi. hmm... a może to jednak nie jest taki proste?

  • Link
 5. "Wśród profesjonalnych typerów przyjmuje się, że yield w zakresie 10–15% to bardzo dobry wynik, taki yield osiągają najlepsi typerzy. Wartość powyżej 15% to już rewelacja, a utrzymanie w dłuższym terminie yieldu powyżej 20% jest praktycznie niemożliwe".

  Bez odniesienia wyniku do czasu (o czym autor zapomniał) nie ma sensu podawać liczb określających "yield".
  Przecież uzyskanie 10-15% w ciągu 10 lat albo 25 lat stawia ten wynik w zupełnie innym świetle.
  Najpierw autor podawał przykłady dla yield miesięcznego oraz rocznego, a później zupełnie o tym zapomniał.
  Yield sam w sobie nic nie mówi. To jest tylko liczba. 10% oznacza jedną dziesiątą część całości. Ale yield to wartość procentowa odniesiony do czasu, w jakim jest uzyskana.

  • Link
 6. W cytowanym zdaniu jest mowa o profesjonalnych typerach więc skoro ktoś obstawia zakłady bukmacherskie profesjonalnie to domyślnie robi to już od dłuższego czasu. Myślę, że autor nie chciał się powtarzać. Oczywiście, czas (a w zasadzie liczba typów!) to kluczowy czynnik przy ocenie yieldu.

  • Link
Lista tematów

aby napisać post.

Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski