Liga typerów

Typuj mecze i walcz o 100 euro!

Obstawiaj wyniki meczów w lidze typerów i wygrywaj nagrody pieniężne. Każdego miesiąca najlepsi typerzy wygrywają łącznie 100 euro!

Aktywne konkursy dla typerów:

  • Liga Typerów: I - €50, II - €30, III - €20.

Dołącz do Ligi Typerów

wtorek, 1 grudzień 2020 1 x 2 +
12:00 Nomad Nur-Sultan Astana - HC Sochi 1.78 4.30 3.75 53
13:30 Sibir Novosibirsk - Spartak Moskwa 2.28 3.85 2.74 53
15:00 Avangard Omsk - Bars Kazan 2.21 3.60 3.00 53
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovec 1.42 5.20 6.00 53
17:00 Neftekhimik Niznekamsk - Dynamo Minsk 2.74 4.30 2.16 51
17:00 Torpedo Novgorod - Traktor Chelyabinsk 2.72 3.95 2.26 53
17:30 Cska Moskwa - Kunlun Red Star 1.28 6.00 8.00 51
17:30 Dynamo Moskwa - Metallurg Magnitogorsk 2.17 3.90 2.90 53
środa, 2 grudzień 2020 1 x 2 +
17:30 Jokerit - Salavat Ulaev UFA 2.27 3.80 2.80 51
poniedziałek, 30 listopad 2020 1 x 2 wynik
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Ulaev UFA 2.08 4.20 2.90 0-1
17:30 HC Vityaz - Dynamo Riga 1.57 4.70 4.70 4-1
17:30 SKA St Petersburg - Jokerit 2.04 3.80 3.20 1-2
niedziela, 29 listopad 2020 1 x 2 wynik
12:00 Nomad Nur-Sultan Astana - Spartak Moskwa 2.45 3.95 2.48 2-1
15:00 Bars Kazan - Severstal Cherepovec 1.44 4.80 6.10 5-2
15:00 Kunlun Red Star - Avangard Omsk 6.40 5.80 1.36 1-2
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Minsk 1.51 4.80 5.10 3-2
15:00 Neftekhimik Niznekamsk - Traktor Chelyabinsk 3.75 4.10 1.82 5-3
15:00 Torpedo Novgorod - Metallurg Magnitogorsk 2.60 4.00 2.33 2-4
sobota, 28 listopad 2020 1 x 2 wynik
12:30 Salavat Ulaev UFA - SKA St Petersburg 2.43 4.00 2.48 2-3
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Cska Moskwa 3.05 4.00 2.05 1-5
15:00 Dynamo Moskwa - Amur Khabarovsk 1.44 6.50 4.65 3-2
15:00 HC Sochi - Dynamo Riga 1.82 4.00 3.70 3-2
15:30 HC Vityaz - Jokerit 3.00 3.95 2.10 4-3
piątek, 27 listopad 2020 1 x 2 wynik
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Niznekamsk 1.42 5.60 5.40 6-4
17:30 Kunlun Red Star - Sibir Novosibirsk 3.55 4.35 1.80 1-0
czwartek, 26 listopad 2020 1 x 2 wynik
15:00 Avangard Omsk - Amur Khabarovsk 1.40 5.40 6.25 4-2
15:00 Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.23 3.85 2.80 4-3
17:00 Severstal Cherepovec - SKA St Petersburg 4.80 5.10 1.52 2-3
17:00 Torpedo Novgorod - Jokerit 2.85 4.10 2.14 3-2
17:10 Dynamo Minsk - HC Vityaz 2.07 4.20 2.90 4-3
17:30 Dynamo Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 2.48 3.90 2.48 4-3
17:30 HC Sochi - Cska Moskwa 6.25 5.60 1.38 1-4
środa, 25 listopad 2020 1 x 2 wynik
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Bars Kazan 2.45 3.90 2.50 2-3
15:00 Salavat Ulaev UFA - Neftekhimik Niznekamsk 1.46 5.20 5.30 6-2
18:30 Dynamo Riga - Sibir Novosibirsk 3.60 4.25 1.81 2-3
wtorek, 24 listopad 2020 1 x 2 wynik
17:00 Kunlun Red Star - Amur Khabarovsk 2.50 4.10 2.38 2-4
17:00 Severstal Cherepovec - HC Vityaz 2.38 3.65 2.70 2-1
17:00 Torpedo Novgorod - Avtomobilist Yekaterinburg 3.40 3.90 1.95 5-1
17:10 Dynamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 3.65 4.10 1.83 2-1
17:30 HC Sochi - Spartak Moskwa 2.75 3.80 2.28 3-5
17:30 Jokerit - Dynamo Moskwa 2.63 3.90 2.35 6-1
17:30 SKA St Petersburg - Nomad Nur-Sultan Astana 1.38 5.40 6.40 4-3
poniedziałek, 23 listopad 2020 1 x 2 wynik
17:00 Kunlun Red Star - Dynamo Riga 2.43 3.90 2.55 4-5
17:30 Avangard Omsk - Bars Kazan 2.17 3.85 2.90 3-0
17:30 Cska Moskwa - Sibir Novosibirsk 1.37 5.25 7.00 1-5
niedziela, 22 listopad 2020 1 x 2 wynik
12:30 Salavat Ulaev UFA - Nomad Nur-Sultan Astana 1.80 4.25 3.60 4-1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Severstal Cherepovec 1.55 4.80 4.70 1-4
13:00 Traktor Chelyabinsk - Dynamo Moskwa 2.33 3.95 2.63 2-5
15:00 Neftekhimik Niznekamsk - Spartak Moskwa 2.95 4.00 2.10 5-2
15:30 SKA St Petersburg - Amur Khabarovsk 1.37 5.50 6.50 5-3
sobota, 21 listopad 2020 1 x 2 wynik
12:30 Avtomobilist Yekaterinburg - Torpedo Novgorod 1.46 5.50 5.10 2-3
15:00 Jokerit - HC Sochi 1.47 5.40 5.10 3-0
15:00 Kunlun Red Star - Bars Kazan 6.00 5.50 1.40 2-5
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Riga 1.27 6.25 8.50 3-1
15:10 Dynamo Minsk - Cska Moskwa 4.70 5.00 1.54 1-5
piątek, 20 listopad 2020 1 x 2 wynik
15:00 Salavat Ulaev UFA - Spartak Moskwa 1.85 4.25 3.50 2-1
17:30 HC Vityaz - Severstal Cherepovec 2.08 4.20 2.90 4-1
czwartek, 19 listopad 2020 1 x 2 wynik
10:00 Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk 3.05 4.00 2.05 2-1
14:30 Nomad Nur-Sultan Astana - Avangard Omsk 2.90 4.00 2.12 2-5
17:00 Bars Kazan - Torpedo Novgorod 1.52 5.00 4.80 7-5
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit 1.78 4.70 3.50 1-4
17:00 Neftekhimik Niznekamsk - Cska Moskwa 5.75 5.30 1.42 2-4
17:10 Dynamo Minsk - HC Sochi 1.82 4.35 3.55 3-2
17:30 Dynamo Moskwa - Dynamo Riga 1.33 6.25 6.75 6-1
środa, 18 listopad 2020 1 x 2 wynik
17:30 Jokerit - Kunlun Red Star 1.36 5.50 6.75 -
17:30 SKA St Petersburg - Traktor Chelyabinsk 1.85 4.40 3.35 0-1
17:30 Spartak Moskwa - Severstal Cherepovec 2.00 4.00 3.20 4-3
wtorek, 17 listopad 2020 1 x 2 wynik
10:00 Amur Khabarovsk - Avangard Omsk 4.40 4.25 1.65 2-3
13:30 Sibir Novosibirsk - Torpedo Novgorod 2.04 4.10 3.05 3-1
14:30 Nomad Nur-Sultan Astana - Metallurg Magnitogorsk 2.55 3.90 2.40 1-2
poniedziałek, 16 listopad 2020 1 x 2 wynik
17:00 Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg 2.06 4.00 3.05 3-0
17:30 Cska Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 2.07 4.00 3.00 3-1
17:30 Dynamo Moskwa - Neftekhimik Niznekamsk 1.37 5.60 6.40 3-0
17:30 HC Vityaz - Spartak Moskwa 2.65 4.10 2.23 1-3
17:30 Jokerit - Traktor Chelyabinsk 2.35 4.10 2.55 1-3
17:30 SKA St Petersburg - Salavat Ulaev UFA 1.88 4.30 3.35 3-2
18:30 Dynamo Riga - Kunlun Red Star 2.20 4.10 2.75 5-3
niedziela, 15 listopad 2020 1 x 2 wynik
08:00 Amur Khabarovsk - Avangard Omsk 4.00 4.35 1.72 2-1
11:30 Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk 2.63 3.90 2.35 3-2
12:00 Nomad Nur-Sultan Astana - Dynamo Minsk 2.12 3.95 2.95 1-4
sobota, 14 listopad 2020 1 x 2 wynik
14:30 Dynamo Moskwa - Salavat Ulaev UFA 2.08 4.10 2.95 3-4
15:00 Bars Kazan - Neftekhimik Niznekamsk 1.37 5.75 6.25 3-2
15:00 Cska Moskwa - HC Sochi 1.28 6.25 8.50 7-0
15:00 HC Vityaz - Spartak Moskwa 2.55 4.00 2.38 3-7
15:00 Kunlun Red Star - Traktor Chelyabinsk 3.65 4.30 1.79 3-5
15:00 Severstal Cherepovec - SKA St Petersburg 5.50 5.10 1.45 0-2
16:00 Dynamo Riga - Avtomobilist Yekaterinburg 5.75 5.10 1.44 2-3
piątek, 13 listopad 2020 1 x 2 wynik
10:00 Amur Khabarovsk - Dynamo Minsk 2.33 4.00 2.60 1-2
13:30 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk 3.80 4.20 1.79 1-4
czwartek, 12 listopad 2020 1 x 2 wynik
15:00 Traktor Chelyabinsk - Bars Kazan 2.65 3.85 2.33 2-1
17:00 Neftekhimik Niznekamsk - Nomad Nur-Sultan Astana 2.80 3.85 2.25 1-2
17:00 Torpedo Novgorod - Kunlun Red Star 1.89 4.20 3.35 2-0
17:30 Cska Moskwa - Salavat Ulaev UFA 1.84 4.10 3.60 5-3
17:30 Dynamo Moskwa - Severstal Cherepovec 1.45 4.80 6.00 2-3
17:30 HC Vityaz - SKA St Petersburg 3.60 4.25 1.80 1-8
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg 2.04 4.00 3.10 1-2
18:30 Dynamo Riga - HC Sochi 2.25 4.05 2.70 1-3
środa, 11 listopad 2020 1 x 2 wynik
13:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Minsk 1.96 4.00 3.30 0-6
wtorek, 10 listopad 2020 1 x 2 wynik
15:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk 2.30 3.80 2.75 2-1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Nomad Nur-Sultan Astana 1.65 4.25 4.50 7-2
17:00 Neftekhimik Niznekamsk - Kunlun Red Star 2.30 3.85 2.72 6-3
17:00 Torpedo Novgorod - Bars Kazan 3.05 4.00 2.03 2-6
17:30 Avangard Omsk - HC Sochi 1.24 6.30 9.50 3-2
17:30 Cska Moskwa - Spartak Moskwa 1.53 4.70 5.10 3-4
17:30 HC Vityaz - Dynamo Moskwa 2.82 4.55 2.05 1-2
17:30 Jokerit - SKA St Petersburg 5.75 5.30 1.43 1-4
niedziela, 8 listopad 2020 1 x 2 wynik
15:00 Severstal Cherepovec - Nomad Nur-Sultan Astana 2.43 3.70 2.63 1-3
sobota, 7 listopad 2020 1 x 2 wynik
15:00 Dynamo Riga - Neftekhimik Niznekamsk 2.50 3.90 2.45 1-3
wtorek, 3 listopad 2020 1 x 2 wynik
14:30 Nomad Nur-Sultan Astana - Dynamo Riga 1.25 6.75 8.50 3-0
17:30 HC Sochi - Jokerit 2.65 4.20 2.23 4-5
niedziela, 1 listopad 2020 1 x 2 wynik
12:30 Salavat Ulaev UFA - Kunlun Red Star 1.45 5.75 4.90 3-2
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dynamo Riga 1.27 6.10 8.50 7-2
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 2.65 3.85 2.33 4-1
15:00 HC Sochi - HC Vityaz 2.63 3.85 2.38 3-4
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Minsk 1.40 5.10 6.40 4-1
15:00 Neftekhimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk 2.75 3.85 2.25 1-3
15:00 Severstal Cherepovec - Jokerit 2.70 4.10 2.23 5-2
15:00 Spartak Moskwa - Avangard Omsk 3.65 4.10 1.84 2-1
15:00 Torpedo Novgorod - Amur Khabarovsk 1.83 4.00 3.75 3-4
15:30 Dynamo Moskwa - Cska Moskwa 3.05 3.80 2.10 4-3