Z dniem 1 września 2021 Liga Typerów została zamknięta. Informacja.

Liga typerów

Typuj mecze i walcz o 100 euro!

Obstawiaj wyniki meczów w lidze typerów i wygrywaj nagrody pieniężne. Każdego miesiąca najlepsi typerzy wygrywają łącznie 100 euro!

Aktywne konkursy dla typerów:

  • Liga Typerów: I - €50, II - €30, III - €20.

Dołącz do Ligi Typerów

wtorek, 26 październik 2021 1 x 2 +
11:00 Amur Khabarovsk - Cska Moskwa 3.70 4.10 1.81 53
11:30 Admiral Vladivostok - Dynamo Minsk 2.65 3.95 2.28 53
14:30 Sibir Novosibirsk - Nomad Nur-Sultan Astana 2.32 3.95 2.65 53
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Bars Kazan 2.70 4.00 2.23 53
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 1.92 4.20 3.30 53
16:00 Salavat Ulaev UFA - Severstal Cherepovec 1.45 4.80 6.00 53
18:30 Dynamo Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 2.14 3.95 2.90 53
18:30 HC Vityaz - HC Sochi 1.80 4.25 3.70 53
18:30 Kunlun Red Star - Neftekhimik Niznekamsk 2.80 4.10 2.16 51
18:30 Spartak Moskwa - Torpedo Novgorod 2.14 4.00 2.85 53
środa, 27 październik 2021 1 x 2 +
18:30 Dynamo Riga - SKA St Petersburg 6.25 4.90 1.42 3
poniedziałek, 25 październik 2021 1 x 2 wynik
18:30 Avangard Omsk - SKA St Petersburg 2.45 3.90 2.50 1-5
niedziela, 24 październik 2021 1 x 2 wynik
09:00 Admiral Vladivostok - Cska Moskwa 5.10 4.50 1.55 1-2
09:00 Amur Khabarovsk - Dynamo Minsk 2.60 4.00 2.35 3-0
12:30 Sibir Novosibirsk - Traktor Chelyabinsk 3.05 4.10 2.02 2-0
13:00 Nomad Nur-Sultan Astana - Severstal Cherepovec 1.95 4.10 3.25 1-5
13:30 Salavat Ulaev UFA - Lokomotiv Yaroslavl 2.16 4.00 2.85 4-3
15:00 Jokerit - Dynamo Riga 1.36 5.60 6.75 8-0
16:00 Spartak Moskwa - Kunlun Red Star 1.39 5.40 6.25 4-2
16:00 Torpedo Novgorod - Neftekhimik Niznekamsk 1.67 4.60 4.10 6-3
18:00 Dynamo Moskwa - HC Vityaz 1.41 5.30 5.80 2-5
sobota, 23 październik 2021 1 x 2 wynik
16:00 HC Sochi - Metallurg Magnitogorsk 4.60 4.60 1.59 2-3
piątek, 22 październik 2021 1 x 2 wynik
14:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Minsk 2.28 3.70 2.80 3-2
15:30 Nomad Nur-Sultan Astana - Lokomotiv Yaroslavl 3.15 4.10 2.00 1-4
16:00 Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1.98 4.20 3.15 3-3
18:00 Bars Kazan - Avangard Omsk 2.14 3.80 3.00 3-2
18:30 Severstal Cherepovec - Dynamo Riga 1.94 3.85 3.45 2-0
czwartek, 21 październik 2021 1 x 2 wynik
11:00 Amur Khabarovsk - Admiral Vladivostok 1.87 4.10 3.45 1-2
17:30 Jokerit - Metallurg Magnitogorsk 2.45 3.90 2.50 4-5
18:00 Neftekhimik Niznekamsk - Dynamo Moskwa 4.00 4.40 1.70 0-3
18:30 Cska Moskwa - Salavat Ulaev UFA 2.55 3.75 2.48 2-3
18:30 HC Vityaz - Spartak Moskwa 2.85 3.95 2.18 2-5
18:30 SKA St Petersburg - Kunlun Red Star 1.26 6.50 8.50 7-0
środa, 20 październik 2021 1 x 2 wynik
18:00 Torpedo Novgorod - Avangard Omsk 2.63 4.00 2.30 0-1
18:30 HC Sochi - Avtomobilist Yekaterinburg 3.40 4.00 1.90 6-7
wtorek, 19 październik 2021 1 x 2 wynik
16:00 Traktor Chelyabinsk - Salavat Ulaev UFA 2.40 3.95 2.55 1-6
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Admiral Vladivostok 1.27 6.25 8.50 1-3
18:00 Neftekhimik Niznekamsk - Amur Khabarovsk 2.10 3.95 3.00 3-2
18:00 Severstal Cherepovec - Kunlun Red Star 1.57 5.00 4.35 2-1
18:10 Dynamo Minsk - Nomad Nur-Sultan Astana 2.02 4.20 3.05 6-5
18:30 Bars Kazan - Dynamo Moskwa 2.17 3.95 2.85 4-5
18:30 Dynamo Riga - Metallurg Magnitogorsk 4.90 5.00 1.51 4-5
18:30 SKA St Petersburg - Jokerit 2.08 3.90 3.05 2-0
poniedziałek, 18 październik 2021 1 x 2 wynik
18:00 Torpedo Novgorod - Avtomobilist Yekaterinburg 2.43 4.10 2.43 4-3
18:30 HC Sochi - Avangard Omsk 3.95 4.40 1.71 4-5
18:30 HC Vityaz - Sibir Novosibirsk 2.23 3.80 2.80 5-2
18:30 Spartak Moskwa - Cska Moskwa 2.80 3.80 2.23 4-3
niedziela, 17 październik 2021 1 x 2 wynik
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Ulaev UFA 2.00 4.25 3.05 2-5
14:00 Traktor Chelyabinsk - Dynamo Moskwa 2.43 4.10 2.45 5-3
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Kunlun Red Star 1.29 6.25 8.00 4-3
16:10 Dynamo Minsk - Admiral Vladivostok 1.49 4.90 5.20 3-2
16:30 Bars Kazan - Amur Khabarovsk 1.38 5.40 6.40 3-2
16:30 SKA St Petersburg - Nomad Nur-Sultan Astana 1.65 4.60 4.10 3-4
sobota, 16 październik 2021 1 x 2 wynik
16:00 Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 1.58 4.70 4.60 4-3
16:00 HC Vityaz - Dynamo Riga 1.90 4.10 3.40 3-4
16:00 Severstal Cherepovec - Neftekhimik Niznekamsk 2.02 4.00 3.15 6-5
piątek, 15 październik 2021 1 x 2 wynik
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Ulaev UFA 2.50 3.95 2.43 4-3
16:00 Traktor Chelyabinsk - HC Sochi 1.44 5.25 5.50 4-2
18:00 Torpedo Novgorod - Amur Khabarovsk 1.68 4.50 4.10 2-1
18:30 Cska Moskwa - Admiral Vladivostok 1.27 6.40 8.50 2-1
18:30 Jokerit - SKA St Petersburg 2.45 4.10 2.43 5-4
18:30 Kunlun Red Star - Nomad Nur-Sultan Astana 3.50 4.10 1.87 1-2
czwartek, 14 październik 2021 1 x 2 wynik
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Bars Kazan 2.04 3.70 3.30 2-1
17:30 Jokerit - Sibir Novosibirsk 1.53 4.75 5.00 4-3
18:30 Dynamo Minsk - Spartak Moskwa 2.35 3.90 2.63 1-2
18:30 Dynamo Riga - Neftekhimik Niznekamsk 2.50 3.85 2.45 4-3
środa, 13 październik 2021 1 x 2 wynik
18:00 Slovan Bratislava - Trinec 2.63 4.30 2.10 1-4
19:00 Adler Mannheim - Lausanne 1.67 4.35 3.80 1-3
19:45 Lugano - Eisbären Berlin 1.65 4.30 4.00 2-4
19:45 Zug - EHC München 1.89 4.50 3.00 1-6
20:00 Cardiff Devils - Lukko 4.20 5.20 1.52 3-6
środa, 13 październik 2021 1 x 2 wynik
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - HC Sochi 1.42 5.10 6.10 4-4
18:30 Avangard Omsk - Nomad Nur-Sultan Astana 1.71 4.40 4.00 4-1
18:30 Cska Moskwa - Amur Khabarovsk 1.40 5.30 6.25 1-5
18:30 HC Vityaz - Torpedo Novgorod 2.75 4.20 2.20 1-3
18:30 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovec 1.51 4.80 5.00 2-1
18:30 SKA St Petersburg - Dynamo Moskwa 2.38 4.10 2.50 5-3
wtorek, 12 październik 2021 1 x 2 wynik
18:05 Frölunda HC - IFK Helsinki 1.70 4.35 3.75 4-1
18:05 Tappara - Skellefteå AIK 3.05 3.95 1.98 4-2
18:05 Växjö Lakers - TPS 1.45 4.90 5.20 4-2
19:00 Fischtown Pinguins Bremerhaven - HC Sparta Praga 3.00 3.30 2.23 1-3
19:45 ZSC Lions - Mlada Boleslav 1.28 6.00 7.00 7-3
20:20 Bolzano - Salzburg 1.80 4.50 3.20 3-4
20:30 Rungsted Ishockey - Rouen 2.63 4.50 2.07 2-4
wtorek, 12 październik 2021 1 x 2 wynik
11:30 Admiral Vladivostok - Traktor Chelyabinsk 3.95 4.35 1.72 2-4
16:00 Salavat Ulaev UFA - Bars Kazan 2.25 3.75 2.88 2-3
17:30 Jokerit - Neftekhimik Niznekamsk 1.40 5.60 5.75 3-6
18:30 Dynamo Minsk - Kunlun Red Star 1.47 5.00 5.40 6-5
18:30 Dynamo Riga - Sibir Novosibirsk 2.55 3.80 2.43 4-1
poniedziałek, 11 październik 2021 1 x 2 wynik
11:30 Admiral Vladivostok - Traktor Chelyabinsk 3.85 4.30 1.75 3-4
16:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Sochi 1.32 5.75 7.50 3-1
18:00 Cska Moskwa - Spartak Moskwa 1.76 4.20 3.90 1-0
18:00 Torpedo Novgorod - Severstal Cherepovec 1.92 4.20 3.30 2-3
18:30 Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.07 4.25 2.90 3-1
18:30 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskwa 2.38 4.10 2.50 3-1
niedziela, 10 październik 2021 1 x 2 wynik
13:00 Nomad Nur-Sultan Astana - Bars Kazan 3.00 3.95 2.08 3-6
13:30 Salavat Ulaev UFA - SKA St Petersburg 2.17 4.10 2.80 0-5
sobota, 9 październik 2021 1 x 2 wynik
09:00 Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk 3.40 4.10 1.90 4-5
16:00 Avangard Omsk - Spartak Moskwa 1.95 4.30 3.15 5-2
16:00 Dynamo Moskwa - Severstal Cherepovec 1.45 5.20 5.50 3-2
16:00 Neftekhimik Niznekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg 3.15 4.30 1.95 2-3
16:00 Torpedo Novgorod - Dynamo Minsk 1.82 4.50 3.45 3-4
18:30 Kunlun Red Star - Cska Moskwa 6.75 5.50 1.36 2-1
piątek, 8 październik 2021 1 x 2 wynik
14:30 Sibir Novosibirsk - HC Vityaz 2.14 3.95 2.90 2-1
15:30 Nomad Nur-Sultan Astana - SKA St Petersburg 3.15 4.10 2.00 3-0
16:00 Salavat Ulaev UFA - Jokerit 2.10 4.00 2.90 2-2
18:30 HC Sochi - Dynamo Riga 2.30 3.80 2.70 3-2
czwartek, 7 październik 2021 1 x 2 wynik
11:00 Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk 3.60 4.60 1.75 0-2
18:00 Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 2.60 3.75 2.43 1-3
18:00 Neftekhimik Niznekamsk - Dynamo Minsk 2.38 4.00 2.55 3-4
18:00 Severstal Cherepovec - Lokomotiv Yaroslavl 3.30 4.20 1.92 1-5
środa, 6 październik 2021 1 x 2 wynik
17:00 Trinec - Slovan Bratislava 1.63 4.75 3.80 3-0
18:00 Lukko - Cardiff Devils 1.23 6.50 8.00 5-2
19:30 HC Sparta Praga - Fischtown Pinguins Bremerhaven 1.63 4.50 3.95 5-2
19:30 Rouen - Rungsted Ishockey 2.02 4.25 2.80 5-1
19:45 Lausanne - Adler Mannheim 2.50 3.90 2.32 2-5
środa, 6 październik 2021 1 x 2 wynik
11:30 Admiral Vladivostok - HC Vityaz 2.95 4.25 2.04 3-2
14:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Riga 2.00 4.10 3.15 3-1
15:30 Nomad Nur-Sultan Astana - Avangard Omsk 2.80 3.75 2.25 1-0
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Jokerit 2.63 4.10 2.25 5-1
18:00 Dynamo Moskwa - Cska Moskwa 1.98 4.00 3.20 0-3
wtorek, 5 październik 2021 1 x 2 wynik
17:00 Mlada Boleslav - ZSC Lions 3.85 4.70 1.63 0-1
18:05 IFK Helsinki - Frölunda HC 2.40 4.00 2.40 2-3
18:05 Skellefteå AIK - Tappara 2.04 4.10 2.85 6-1
18:05 TPS - Växjö Lakers 3.05 4.00 1.95 3-1
19:00 Eisbären Berlin - Lugano 2.80 3.95 2.10 6-3
20:00 EHC München - Zug 2.17 4.00 2.65 3-4
20:20 Salzburg - Bolzano 1.81 4.10 3.45 3-5
wtorek, 5 październik 2021 1 x 2 wynik
18:00 Bars Kazan - Dynamo Minsk 1.56 5.20 4.35 3-4
18:30 HC Sochi - Salavat Ulaev UFA 5.40 4.80 1.49 0-3
18:30 SKA St Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 2.35 4.00 2.55 1-0
18:30 Spartak Moskwa - Metallurg Magnitogorsk 3.15 4.10 1.97 0-4
poniedziałek, 4 październik 2021 1 x 2 wynik
11:00 Amur Khabarovsk - HC Vityaz 2.30 3.90 2.65 2-1
11:30 Admiral Vladivostok - Dynamo Riga 2.38 4.10 2.50 1-2
14:30 Sibir Novosibirsk - Torpedo Novgorod 2.40 3.95 2.55 0-3
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Avangard Omsk 2.43 3.95 2.50 5-2
16:00 Traktor Chelyabinsk - Jokerit 2.38 4.10 2.50 3-2
18:30 Cska Moskwa - Kunlun Red Star 1.21 7.50 10.00 4-1
niedziela, 3 październik 2021 1 x 2 wynik
16:00 Bars Kazan - Salavat Ulaev UFA 2.33 3.75 2.70 2-0
16:00 Dynamo Moskwa - Metallurg Magnitogorsk 2.23 4.10 2.70 2-4
16:00 HC Sochi - Dynamo Minsk 2.63 3.90 2.35 3-7
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Nomad Nur-Sultan Astana 1.57 4.60 4.75 4-3
16:00 SKA St Petersburg - Neftekhimik Niznekamsk 1.41 5.50 5.75 2-0
16:00 Spartak Moskwa - Severstal Cherepovec 1.81 4.10 3.70 2-0
sobota, 2 październik 2021 1 x 2 wynik
09:00 Admiral Vladivostok - Torpedo Novgorod 3.50 4.25 1.85 2-1
09:00 Amur Khabarovsk - Dynamo Riga 2.18 3.80 2.90 3-2
12:00 Traktor Chelyabinsk - Avangard Omsk 2.18 3.90 2.85 4-3
16:00 Kunlun Red Star - HC Vityaz 3.35 4.35 1.87 4-2
piątek, 1 październik 2021 1 x 2 wynik
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1.91 3.95 3.50 4-2
16:00 Salavat Ulaev UFA - Sibir Novosibirsk 1.45 5.10 5.60 1-3
18:00 Cska Moskwa - Bars Kazan 2.10 4.10 2.90 1-2
18:30 Dynamo Moskwa - Nomad Nur-Sultan Astana 1.52 4.90 4.90 3-1
18:30 Jokerit - Severstal Cherepovec 1.56 4.75 4.70 4-1
18:30 Spartak Moskwa - Neftekhimik Niznekamsk 1.76 4.10 3.95 5-1
czwartek, 30 wrzesień 2021 1 x 2 wynik
11:00 Amur Khabarovsk - Torpedo Novgorod 3.20 3.75 2.06 4-3
18:30 Kunlun Red Star - Dynamo Moskwa 7.00 6.00 1.32 3-5
środa, 29 wrzesień 2021 1 x 2 wynik
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Nomad Nur-Sultan Astana 1.65 4.60 4.20 4-3
16:00 Salavat Ulaev UFA - Avtomobilist Yekaterinburg 1.87 4.35 3.35 3-2
17:30 Jokerit - Bars Kazan 2.33 3.75 2.75 4-3
18:10 Dynamo Minsk - Neftekhimik Niznekamsk 1.92 4.30 3.25 3-1
18:30 Avangard Omsk - HC Sochi 1.42 5.20 5.80 3-1
18:30 Cska Moskwa - Sibir Novosibirsk 1.47 4.90 5.50 1-0
18:30 Dynamo Riga - Severstal Cherepovec 2.55 3.90 2.43 0-2
18:30 HC Vityaz - Lokomotiv Yaroslavl 3.35 3.95 1.94 1-4
18:30 SKA St Petersburg - Traktor Chelyabinsk 2.14 3.70 3.10 4-3
wtorek, 28 wrzesień 2021 1 x 2 wynik
18:30 Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa 1.76 4.25 3.85 6-3
18:30 Kunlun Red Star - Admiral Vladivostok 2.25 4.10 2.63 3-1
poniedziałek, 27 wrzesień 2021 1 x 2 wynik
15:30 Nomad Nur-Sultan Astana - Avtomobilist Yekaterinburg 2.85 4.00 2.16 5-4
18:00 Avangard Omsk - Lokomotiv Yaroslavl 2.16 4.00 2.85 1-4
18:00 Severstal Cherepovec - Sibir Novosibirsk 2.23 3.85 2.80 1-0
18:00 Torpedo Novgorod - Traktor Chelyabinsk 2.85 3.90 2.18 5-2
18:10 Dynamo Minsk - Amur Khabarovsk 1.60 4.75 4.35 2-1
18:30 Dynamo Riga - HC Sochi 2.16 3.90 2.90 2-1
18:30 HC Vityaz - SKA St Petersburg 3.60 4.40 1.79 6-5
niedziela, 26 wrzesień 2021 1 x 2 wynik
16:00 Bars Kazan - Spartak Moskwa - - - 3-1
Superbet baner
Superbet baner