Liga typerów

Typuj mecze i walcz o 100 euro!

Obstawiaj wyniki meczów w lidze typerów i wygrywaj nagrody pieniężne. Każdego miesiąca najlepsi typerzy wygrywają łącznie 100 euro!

Aktywne konkursy dla typerów:

  • Liga Typerów: I - €50, II - €30, III - €20.

Dołącz do Ligi Typerów

piątek, 6 grudzień 2019 1 x 2 +
10:30 Admiral Vladivostok - HC Vityaz 2.30 3.60 2.85 51
13:30 Sibir Novosibirsk - Jokerit 2.20 4.00 2.75 53
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskwa 2.27 3.95 2.70 53
17:10 Dynamo Minsk - Severstal Cherepovec 2.33 3.75 2.75 51
sobota, 7 grudzień 2019 1 x 2 +
08:00 Admiral Vladivostok - Kunlun Red Star 2.35 3.80 2.70 51
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dynamo Riga 1.55 4.50 5.00 51
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 1.70 4.00 4.30 51
15:30 HC Sochi - Nomad Nur-Sultan 2.45 3.70 2.60 51

KHL

Kontinental Hockey League (KHL) czyli Kontynentalna Liga Hokejowa to najwyższa klasa rozgrywkowa hokeja na lodzie w Rosji. Została założona w 2008 roku i oprócz rosyjskich drużyn występują w niej zespoły z Białorusi, Łotwy, Kazachstanu, Słowacji, Chorwacji i Finlandii.

Obecnie w lidze występuje 26 zespołów, które wzorem NHL podzielone są pod względem położenia na Konferencje Zachodnią (14 drużyn) oraz Wschodnią (12). W każdej Konferencji istnieją po dwie Dywizje, które noszą nazwy od czterech wybitnych rosyjskich hokeistów.

W sezonie regularnych każda z drużyn KHL rozgrywa 56 spotkań (4 mecze z klubami z własnej dywizji, dwa z pozostałymi). Po osiem najlepszych drużyn z każdej Konferencji awansuje do fazy play off. W pierwszej rundzie play-off (1/8 finału) gra się do trzech zwycięstw, w następnych trzech rundach (ćwierćfinały, półfinały oraz finał) rywalizacja trwa do czterech wygranych meczów. W razie remisu odbywa się dogrywka trwająca pięć minut (w fazie play off 20 minut) w której obowiązuje złoty gol. Wszystkie ekipy biorące udział w tej fazie walczą również o Puchar Gagarina.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w historii KHL jest Siergiej Moziakin, który zdobył 400 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej. Drużyny Bars Kazań oraz Dynama Moskwa po dwa razy triumfowały w Kontynentalnej Lidze Hokejowej.

en.khl.ru

czwartek, 5 grudzień 2019 1 x 2 wynik
15:00 Salavat Ulaev UFA - Metallurg Magnitogorsk 2.28 3.65 2.85 1-2
17:30 HC Sochi - Avtomobilist Yekaterinburg 2.90 3.65 2.23 2-1
17:30 Neftekhimik Niznekamsk - Traktor Chelyabinsk 1.88 3.95 3.60 6-4
środa, 4 grudzień 2019 1 x 2 wynik
10:00 Amur Khabarovsk - HC Vityaz 2.35 3.70 2.75 2-3
12:30 Kunlun Red Star - Spartak Moskwa 2.35 3.70 2.70 4-3
13:30 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk 2.80 3.80 2.25 5-2
14:30 Nomad Nur-Sultan - Jokerit 2.05 4.00 3.05 2-4
17:30 Cska Moskwa - Dynamo Moskwa 1.47 4.50 6.10 2-1
17:30 SKA St Petersburg - Bars Kazan 2.25 3.65 2.88 2-1
18:30 Dynamo Riga - Severstal Cherepovec 2.32 3.65 2.80 0-1
wtorek, 3 grudzień 2019 1 x 2 wynik
15:00 Salavat Ulaev UFA - Traktor Chelyabinsk 1.72 3.95 4.40 5-2
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk 2.28 3.85 2.75 3-2
17:30 HC Sochi - Dynamo Minsk 1.72 4.25 4.10 4-1
poniedziałek, 2 grudzień 2019 1 x 2 wynik
10:00 Admiral Vladivostok - Spartak Moskwa 2.50 3.65 2.55 0-2
10:00 Amur Khabarovsk - Avangard Omsk 3.75 3.75 1.88 1-2
12:30 Kunlun Red Star - HC Vityaz 2.20 3.75 2.88 2-1
15:00 Salavat Ulaev UFA - Jokerit 2.12 3.95 2.95 2-3
17:30 Cska Moskwa - SKA St Petersburg 1.83 3.85 3.85 2-4
niedziela, 1 grudzień 2019 1 x 2 wynik
12:00 Nomad Nur-Sultan - Dynamo Minsk 1.66 4.20 4.40 5-1
15:00 Bars Kazan - Dynamo Moskwa 1.76 4.10 3.95 5-2
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg 2.08 3.85 3.05 0-1
15:00 Neftekhimik Niznekamsk - HC Sochi 2.18 3.65 3.00 4-1
15:00 Severstal Cherepovec - Sibir Novosibirsk 2.75 3.70 2.33 4-6
sobota, 30 listopad 2019 1 x 2 wynik
08:00 Amur Khabarovsk - Spartak Moskwa 2.95 3.65 2.20 5-0
08:00 Kunlun Red Star - Avangard Omsk 3.25 3.70 2.05 3-2
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Ulaev UFA 2.25 3.75 2.85 1-0
15:30 Dynamo Riga - SKA St Petersburg 5.40 4.50 1.52 3-5
piątek, 29 listopad 2019 1 x 2 wynik
17:00 Bars Kazan - HC Sochi 1.44 4.70 6.25 0-1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Minsk 1.45 4.80 6.00 6-3
17:30 Jokerit - Sibir Novosibirsk 1.79 4.00 3.90 1-4
czwartek, 28 listopad 2019 1 x 2 wynik
12:30 Kunlun Red Star - Avangard Omsk 3.40 3.80 1.96 2-3
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Nomad Nur-Sultan 2.12 3.75 3.05 1-2
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Cska Moskwa 3.85 4.00 1.81 1-3
15:00 Traktor Chelyabinsk - Salavat Ulaev UFA 3.25 3.80 2.03 4-2
17:30 Severstal Cherepovec - Admiral Vladivostok 2.28 3.85 2.75 1-0
środa, 27 listopad 2019 1 x 2 wynik
17:00 Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 1.45 4.80 6.00 2-1
17:30 HC Vityaz - Neftekhimik Niznekamsk 2.28 3.75 2.80 2-1
17:30 SKA St Petersburg - HC Sochi 1.43 4.70 6.50 4-2
wtorek, 26 listopad 2019 1 x 2 wynik
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Nomad Nur-Sultan 2.02 4.00 3.15 1-2
15:00 Traktor Chelyabinsk - Cska Moskwa 5.80 5.00 1.45 2-3
17:00 Severstal Cherepovec - Dynamo Riga 2.04 3.90 3.15 1-2
17:10 Dynamo Minsk - Admiral Vladivostok 2.60 3.75 2.43 2-3
17:30 Dynamo Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 2.28 3.75 2.75 4-1
17:30 Jokerit - Amur Khabarovsk 1.70 4.00 4.35 4-1
poniedziałek, 25 listopad 2019 1 x 2 wynik
17:30 Avangard Omsk - HC Vityaz 1.70 4.10 4.35 3-0
17:30 SKA St Petersburg - Kunlun Red Star 1.49 4.60 5.60 4-1
17:30 Spartak Moskwa - Neftekhimik Niznekamsk 1.95 4.00 3.25 1-0
niedziela, 24 listopad 2019 1 x 2 wynik
11:30 Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok 1.82 3.80 3.95 1-2
12:00 Nomad Nur-Sultan - Amur Khabarovsk 1.74 4.00 4.00 2-3
12:30 Salavat Ulaev UFA - Bars Kazan 3.05 3.80 2.10 3-4
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Cska Moskwa 3.85 4.00 1.80 2-1
15:00 HC Sochi - Dynamo Riga 1.80 3.90 3.95 2-3
15:30 Jokerit - Lokomotiv Yaroslavl 2.43 3.90 2.50 2-3
sobota, 23 listopad 2019 1 x 2 wynik
15:00 Avangard Omsk - Dynamo Minsk 1.36 5.30 7.00 1-2
piątek, 22 listopad 2019 1 x 2 wynik
14:30 Nomad Nur-Sultan - Bars Kazan 3.25 3.95 2.00 1-5
15:00 Salavat Ulaev UFA - Amur Khabarovsk 1.65 4.00 4.80 5-3
17:00 Neftekhimik Niznekamsk - Kunlun Red Star 2.10 3.80 3.05 0-2
17:30 HC Sochi - Lokomotiv Yaroslavl 2.88 3.75 2.25 2-5
17:30 HC Vityaz - Dynamo Riga 1.70 4.10 4.35 4-1
17:30 Jokerit - Dynamo Moskwa 2.48 4.00 2.43 3-1
17:30 SKA St Petersburg - Severstal Cherepovec 1.35 5.50 7.00 5-2
czwartek, 21 listopad 2019 1 x 2 wynik
10:30 Admiral Vladivostok - Metallurg Magnitogorsk 3.15 3.70 2.10 5-4
17:30 Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1.90 3.80 3.65 1-2
17:30 Spartak Moskwa - Dynamo Minsk 1.72 4.00 4.25 7-2
środa, 20 listopad 2019 1 x 2 wynik
13:30 Sibir Novosibirsk - Bars Kazan 3.35 3.90 1.96 1-4
15:00 Salavat Ulaev UFA - Kunlun Red Star 1.72 4.10 4.20 1-0
17:30 HC Sochi - Severstal Cherepovec 1.86 3.90 3.65 4-2
17:30 HC Vityaz - Cska Moskwa 5.40 4.70 1.50 2-3
17:30 Spartak Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 2.65 3.75 2.35 4-3
18:30 Dynamo Riga - Dynamo Moskwa 3.65 4.10 1.82 3-4
wtorek, 19 listopad 2019 1 x 2 wynik
10:00 Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk 3.30 3.85 1.98 3-2
14:30 Nomad Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg 2.30 3.75 2.75 3-2
15:00 Traktor Chelyabinsk - Jokerit 3.15 3.60 2.14 2-5
poniedziałek, 18 listopad 2019 1 x 2 wynik
17:00 Neftekhimik Niznekamsk - Dynamo Moskwa 2.60 3.80 2.43 4-6
17:30 Avangard Omsk - Salavat Ulaev UFA 2.00 3.85 3.30 4-1
17:30 Cska Moskwa - Severstal Cherepovec 1.26 6.00 9.50 1-2
niedziela, 17 listopad 2019 1 x 2 wynik
08:00 Admiral Vladivostok - SKA St Petersburg 4.50 3.95 1.70 1-2
08:00 Amur Khabarovsk - Jokerit 2.88 3.55 2.30 4-1
10:30 Kunlun Red Star - Metallurg Magnitogorsk 2.80 3.60 2.35 3-1
13:00 Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 3.15 3.70 2.10 2-4
16:00 Dynamo Riga - HC Sochi 2.75 3.75 2.33 1-2
sobota, 16 listopad 2019 1 x 2 wynik
15:00 Dynamo Moskwa - Sibir Novosibirsk 1.98 3.90 3.30 4-2
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Ulaev UFA 2.33 3.75 2.70 5-1
15:00 Neftekhimik Niznekamsk - Spartak Moskwa 2.28 3.75 2.80 1-4
17:10 Dynamo Minsk - Avangard Omsk 4.40 4.40 1.65 1-2
piątek, 15 listopad 2019 1 x 2 wynik
10:00 Admiral Vladivostok - Jokerit 2.75 3.90 2.23 3-2
12:30 Kunlun Red Star - SKA St Petersburg 4.10 4.20 1.72 2-3
15:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Sochi 1.65 4.10 4.60 1-0
18:30 Dynamo Riga - HC Vityaz 3.80 4.30 1.76 4-0
czwartek, 14 listopad 2019 1 x 2 wynik
17:00 Bars Kazan - Traktor Chelyabinsk 1.43 4.75 6.40 4-1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Niznekamsk 2.10 3.80 3.10 6-3
17:00 Severstal Cherepovec - Avangard Omsk 4.40 4.00 1.70 1-5
17:30 Cska Moskwa - Salavat Ulaev UFA 1.48 4.35 6.25 2-5
17:30 Dynamo Moskwa - Nomad Nur-Sultan 2.08 3.85 3.05 3-2
18:30 Dynamo Riga - Spartak Moskwa 3.50 4.00 1.90 3-1
środa, 13 listopad 2019 1 x 2 wynik
10:00 Amur Khabarovsk - SKA St Petersburg 4.50 4.00 1.68 1-3
12:30 Kunlun Red Star - Jokerit 2.48 3.90 2.48 2-3
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - HC Sochi 1.81 4.10 3.75 5-1
17:30 Dynamo Minsk - HC Vityaz 3.40 4.00 1.93 4-3
wtorek, 12 listopad 2019 1 x 2 wynik
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 1.70 4.10 4.25 5-2
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 2.08 3.70 3.20 2-0
17:00 Severstal Cherepovec - Nomad Nur-Sultan 3.35 3.90 1.95 1-2
17:30 Bars Kazan - Avangard Omsk 2.08 3.80 3.10 3-0
17:30 Cska Moskwa - Spartak Moskwa 1.40 5.00 6.40 2-3
17:30 Dynamo Moskwa - Neftekhimik Niznekamsk 1.80 4.00 3.80 3-6
18:30 Dynamo Riga - Salavat Ulaev UFA 3.65 4.00 1.83 1-2

Promocje bukmacherskie


LV BET baner
LV BET baner