Liga typerów

Typuj mecze i walcz o 100 euro!

Obstawiaj wyniki meczów w lidze typerów i wygrywaj nagrody pieniężne. Każdego miesiąca najlepsi typerzy wygrywają łącznie 100 euro!

Aktywne konkursy dla typerów:

  • Liga Typerów: I - €50, II - €30, III - €20.

Dołącz do Ligi Typerów

poniedziałek, 28 wrzesień 2020 1 x 2 +
14:30 Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg 3.00 3.75 2.17 53
18:30 Spartak Moskwa - Dynamo Moskwa 3.10 3.95 2.05 53

KHL

Kontinental Hockey League (KHL) czyli Kontynentalna Liga Hokejowa to najwyższa klasa rozgrywkowa hokeja na lodzie w Rosji. Została założona w 2008 roku i oprócz rosyjskich drużyn występują w niej zespoły z Białorusi, Łotwy, Kazachstanu, Słowacji, Chorwacji i Finlandii.

Obecnie w lidze występuje 26 zespołów, które wzorem NHL podzielone są pod względem położenia na Konferencje Zachodnią (14 drużyn) oraz Wschodnią (12). W każdej Konferencji istnieją po dwie Dywizje, które noszą nazwy od czterech wybitnych rosyjskich hokeistów.

W sezonie regularnych każda z drużyn KHL rozgrywa 56 spotkań (4 mecze z klubami z własnej dywizji, dwa z pozostałymi). Po osiem najlepszych drużyn z każdej Konferencji awansuje do fazy play off. W pierwszej rundzie play-off (1/8 finału) gra się do trzech zwycięstw, w następnych trzech rundach (ćwierćfinały, półfinały oraz finał) rywalizacja trwa do czterech wygranych meczów. W razie remisu odbywa się dogrywka trwająca pięć minut (w fazie play off 20 minut) w której obowiązuje złoty gol. Wszystkie ekipy biorące udział w tej fazie walczą również o Puchar Gagarina.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w historii KHL jest Siergiej Moziakin, który zdobył 400 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej. Drużyny Bars Kazań oraz Dynama Moskwa po dwa razy triumfowały w Kontynentalnej Lidze Hokejowej.

en.khl.ru

niedziela, 27 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
14:00 Traktor Chelyabinsk - Dynamo Minsk 1.90 3.80 3.70 2-3
15:00 Jokerit - Cska Moskwa 2.75 3.70 2.35 2-4
16:30 Severstal Cherepovec - Bars Kazan 5.50 4.30 1.52 3-2
17:30 Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk 1.85 3.90 3.70 2-0
sobota, 26 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
13:30 Salavat Ulaev UFA - HC Vityaz 1.98 4.10 3.20 6-5
16:00 Spartak Moskwa - Amur Khabarovsk 1.45 5.00 5.50 3-1
piątek, 25 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dynamo Minsk 1.73 5.00 3.50 3-4
17:30 Jokerit - Sibir Novosibirsk 1.46 4.80 5.75 5-2
18:30 Avangard Omsk - Kunlun Red Star 1.30 6.10 7.50 3-1
18:30 SKA St Petersburg - Bars Kazan 10.00 9.00 1.17 2-3
czwartek, 24 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
16:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Vityaz 1.57 4.20 5.30 1-4
16:00 Salavat Ulaev UFA - Traktor Chelyabinsk 2.20 3.65 3.00 3-1
18:00 Torpedo Novgorod - Amur Khabarovsk 3.30 4.90 1.78 2-3
18:30 Cska Moskwa - Severstal Cherepovec 1.30 5.75 8.50 5-0
18:30 HC Sochi - Dynamo Moskwa 3.70 4.10 1.80 2-3
środa, 23 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
18:30 SKA St Petersburg - Sibir Novosibirsk 1.33 5.75 7.25 1-4
wtorek, 22 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - HC Vityaz 1.60 4.50 4.60 3-4
16:00 Traktor Chelyabinsk - Severstal Cherepovec 1.55 4.15 5.65 0-1
16:30 Salavat Ulaev UFA - HC Sochi 1.45 5.25 5.50 2-3
17:00 Dynamo Riga - Torpedo Novgorod 2.75 4.10 2.20 -
18:00 Bars Kazan - Avangard Omsk 2.18 3.70 3.00 2-1
18:30 Neftekhimik Niznekamsk - Amur Khabarovsk 1.87 4.30 3.40 3-2
poniedziałek, 21 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
18:00 Kunlun Red Star - Lokomotiv Yaroslavl 5.00 4.80 1.52 -
18:10 Dynamo Minsk - Sibir Novosibirsk 2.38 4.10 2.50 5-4
niedziela, 20 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Avangard Omsk 2.55 3.90 2.38 4-3
14:00 Traktor Chelyabinsk - Amur Khabarovsk 1.44 4.75 6.25 5-0
16:00 Bars Kazan - HC Sochi 1.32 5.40 8.00 5-3
16:30 Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa 1.88 4.00 3.55 5-0
16:30 SKA St Petersburg - Torpedo Novgorod 1.38 5.40 6.40 2-1
sobota, 19 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
16:00 Cska Moskwa - Metallurg Magnitogorsk 1.67 4.00 4.70 2-4
16:00 Kunlun Red Star - Salavat Ulaev UFA 6.25 6.10 1.35 2-3
16:10 Dynamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 2.95 3.80 2.17 -
piątek, 18 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
13:00 Nomad Nur-Sultan Astana - Dynamo Riga 1.62 4.60 4.40 -
18:00 Neftekhimik Niznekamsk - Avangard Omsk 6.25 5.50 1.38 1-2
czwartek, 17 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
18:00 Bars Kazan - Salavat Ulaev UFA 1.85 4.25 3.50 4-1
18:00 Torpedo Novgorod - Severstal Cherepovec 1.97 4.30 3.05 3-4
18:30 HC Sochi - Lokomotiv Yaroslavl 3.90 4.00 1.80 -
18:30 HC Vityaz - Traktor Chelyabinsk 2.48 3.90 2.48 1-3
18:30 Kunlun Red Star - Avtomobilist Yekaterinburg 6.40 5.30 1.37 2-5
18:30 Spartak Moskwa - SKA St Petersburg 3.95 4.40 1.72 0-2
środa, 16 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
11:00 Amur Khabarovsk - Dynamo Riga 2.70 3.80 2.30 2-1
14:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskwa 2.95 4.10 2.08 2-4
wtorek, 15 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
16:00 Salavat Ulaev UFA - Torpedo Novgorod 1.60 4.70 4.40 6-2
18:00 Neftekhimik Niznekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg 3.60 4.25 1.80 3-6
18:30 Avangard Omsk - SKA St Petersburg 2.40 3.70 2.63 4-3
18:30 HC Sochi - Metallurg Magnitogorsk 3.80 3.80 1.86 0-1
18:30 HC Vityaz - Dynamo Minsk 1.75 4.40 3.75 2-4
18:30 Spartak Moskwa - Traktor Chelyabinsk 2.23 4.00 2.70 1-2
poniedziałek, 14 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
11:00 Amur Khabarovsk - Dynamo Moskwa 6.25 5.20 1.40 2-4
14:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Riga 1.86 3.80 3.75 4-3
15:30 Nomad Nur-Sultan Astana - Cska Moskwa 4.60 4.40 1.61 1-2
niedziela, 13 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
13:30 Salavat Ulaev UFA - Avangard Omsk 2.63 3.80 2.38 3-2
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Torpedo Novgorod 1.72 4.50 3.85 3-1
16:00 HC Sochi - Bars Kazan 4.75 4.50 1.58 0-4
16:00 HC Vityaz - Severstal Cherepovec 1.65 4.60 4.10 2-1
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Chelyabinsk 1.76 4.10 4.10 2-1
16:00 Spartak Moskwa - Dynamo Minsk 1.67 4.60 4.00 3-4
16:30 SKA St Petersburg - Neftekhimik Niznekamsk 1.18 8.00 11.00 5-2
sobota, 12 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
09:00 Amur Khabarovsk - Cska Moskwa 9.00 6.75 1.24 1-5
12:30 Sibir Novosibirsk - Kunlun Red Star 1.40 4.90 6.40 5-4
13:00 Nomad Nur-Sultan Astana - Dynamo Moskwa 2.80 3.70 2.30 4-5
piątek, 11 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Torpedo Novgorod 1.70 4.55 3.95 3-4
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk 3.05 3.80 2.10 0-4
17:30 Jokerit - Bars Kazan 2.27 4.00 2.70 -
18:30 Dynamo Riga - Neftekhimik Niznekamsk 2.05 4.00 3.05 -
18:30 SKA St Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 2.08 3.95 3.05 4-2
czwartek, 10 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
14:30 Sibir Novosibirsk - Cska Moskwa 5.50 4.50 1.50 1-2
15:30 Nomad Nur-Sultan Astana - Kunlun Red Star 1.33 5.75 7.00 3-2
środa, 9 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Amur Khabarovsk 1.17 7.00 13.00 3-1
17:30 Jokerit - Neftekhimik Niznekamsk 1.25 6.75 8.50 6-0
18:30 Dynamo Minsk - Bars Kazan 4.50 4.50 1.62 4-5
18:30 Dynamo Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 2.35 3.85 2.65 2-3
18:30 Spartak Moskwa - Salavat Ulaev UFA 2.28 3.90 2.72 5-3
wtorek, 8 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Kunlun Red Star 1.33 6.00 7.00 7-0
16:00 Traktor Chelyabinsk - HC Sochi 1.75 4.40 3.75 2-3
17:00 Dynamo Riga - HC Vityaz 3.20 4.20 1.94 4-3
18:30 Torpedo Novgorod - SKA St Petersburg 4.30 4.80 1.60 4-6
poniedziałek, 7 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
18:00 Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa 1.87 4.00 3.50 1-3
18:00 Severstal Cherepovec - Sibir Novosibirsk 2.35 3.85 2.65 2-1
18:10 Dynamo Minsk - Salavat Ulaev UFA 3.50 4.10 1.88 3-4
18:30 Avangard Omsk - Amur Khabarovsk 1.19 7.50 10.50 8-2
18:30 Cska Moskwa - Nomad Nur-Sultan Astana 1.52 4.95 4.95 3-1
niedziela, 6 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
13:30 Neftekhimik Niznekamsk - HC Vityaz 2.90 3.95 2.15 4-3
14:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Sochi 1.62 4.50 4.50 6-0
14:00 Traktor Chelyabinsk - Kunlun Red Star 1.53 4.75 5.05 3-1
16:30 Bars Kazan - SKA St Petersburg 2.18 3.90 2.88 3-2
sobota, 5 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Spartak Moskwa 1.80 3.95 3.90 1-0
16:00 Dynamo Riga - Jokerit 4.50 5.00 1.55 1-3
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Amur Khabarovsk 1.17 8.50 11.00 2-0
16:00 Torpedo Novgorod - Sibir Novosibirsk 2.02 3.70 3.35 4-3
16:10 Dynamo Minsk - Nomad Nur-Sultan Astana 2.95 3.95 2.12 5-4
16:30 Severstal Cherepovec - Salavat Ulaev UFA 3.35 3.80 2.00 1-4
17:00 Avangard Omsk - Dynamo Moskwa 2.17 3.75 2.95 2-1
piątek, 4 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Kunlun Red Star 1.28 6.50 8.00 2-1
18:00 Neftekhimik Niznekamsk - SKA St Petersburg 7.50 6.50 1.28 1-2
18:30 Bars Kazan - HC Vityaz 1.48 4.75 5.60 0-4
18:30 Cska Moskwa - HC Sochi 1.33 5.75 7.50 3-1
czwartek, 3 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
16:00 Dynamo Riga - Nomad Nur-Sultan Astana 2.88 3.95 2.16 2-3
16:00 Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.48 3.90 2.48 1-3
17:10 Dynamo Minsk - Jokerit 3.70 4.80 1.70 5-0
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moskwa 2.00 4.00 3.20 7-2
18:00 Severstal Cherepovec - Amur Khabarovsk 1.45 5.50 5.10 6-4
18:30 Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 1.52 5.00 4.80 1-0
18:30 Torpedo Novgorod - Salavat Ulaev UFA 2.65 3.95 2.28 2-3
środa, 2 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
18:30 Cska Moskwa - Bars Kazan 2.20 3.85 2.88 2-3