Z dniem 1 września 2021 Liga Typerów została zamknięta. Informacja.

Liga typerów

Typuj mecze i walcz o 100 euro!

Obstawiaj wyniki meczów w lidze typerów i wygrywaj nagrody pieniężne. Każdego miesiąca najlepsi typerzy wygrywają łącznie 100 euro!

Aktywne konkursy dla typerów:

  • Liga Typerów: I - €50, II - €30, III - €20.

Dołącz do Ligi Typerów

W ciągu kolejnych 28 dni w Phl nie ma meczy do typowania.

PHL

Polska Hokej Liga to najwyższa klasa ligowych rozgrywek hokeja w Polsce, do 2013 roku znana jako Polska Liga Hokejowa (PHL) lub Ekstraliga. Na mocy umowy z Polskim Związkiem Hokeja na Lodzie organizacja zawodowych rozgrywek ligowych należy do PLH, która została założona w 1955 roku, w 1999 roku przekształcona w ligę zawodową.

Obecnie w rozgrywkach występuje 10 drużyn. W fazie zasadniczej każda z ekip rozgrywa 36 spotkań (po 4 ze wszystkimi rywalami). Następnie sześć najlepszych drużyn awansuje do rundy zwycięzców w których toczy 40 spotkań. W rundzie przegranych tylko dwie z czterech ekip dołącza do najlepszych i awansuje do play offów. Ćwierćfinały toczą się do trzech zwycięstw, zaś półfinały i finał do czterech.

Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki od początku istnienia (1955) najwięcej tytułów mistrzowskich ma na koncie Podhale Nowy Targ – 19. Unia Oświęcim zwyciężyła dziewięciokrotnie, zaś Legia Warszawa sześciokrotnie.

Fortuna baner
Fortuna baner