Liga typerów

Typuj mecze i walcz o 100 euro!

Obstawiaj wyniki meczów w lidze typerów i wygrywaj nagrody pieniężne. Każdego miesiąca najlepsi typerzy wygrywają łącznie 100 euro!

Aktywne konkursy dla typerów:

  • Liga Typerów: I - €50, II - €30, III - €20.

Dołącz do Ligi Typerów

wtorek, 23 październik 2018 1 x 2 +
13:00 Ermak Angarsk - Neftyanik Almetyevsk 4.50 4.75 1.50 22
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Molot-Prikamye Perm 1.32 5.75 6.00 22
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Izhstal Izhevsk 1.38 5.25 5.50 22
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk 1.60 4.50 4.00 22
15:30 Zauralie Kurgan - Gornyak Uchaly 1.45 5.00 4.75 22
16:00 HC Yugra - Saryarka Karaganda 1.70 4.50 3.50 22
16:00 Rubin Tyumen - HC Kazzinc-Torpedo 1.65 4.25 3.90 22

VHL

VHL czyli Wyższa Hokejowa Liga (Wysszaja Chokkiejnaja Liga) to druga klasa ligowa rozgrywek hokeja na lodzie w Rosji. Do rozpadu ZSRR była najwyższym poziomem rosyjskich rozgrywek, w obecnej formie i zasadach funkcjonuje od 2010 roku.

Obecnie w VHL uczestniczą 24 drużyny w tym dwie z Kazachstanu. Rozgrywki hokejowe grane są systemem każdy z każdym – mecz u siebie oraz rewanż na wyjeździe. Po rozegraniu fazy zasadniczej 16 najlepszych ekip awansuje do play offów. Lider tabeli gra z drużyną, która zajęła 16 miejsce. Wicelider z 15, ekipa z 3 miejsca z 14 i tak dalej. Pojedynek toczy się aż do momentu w którym jedna z drużyn wygra cztery spotkania. Zwycięzca rozgrywek otrzymuje Puchar Bratina. Najlepsze zespoły w każdym sezonie mają możliwość awansu do KHL (pierwsza liga). Ekipy najsłabsze bądź borykające się z problemami finansowymi spadają na trzeci poziom rozgrywek – RHL (Rossijskaja Chokkiejnaja Liga).

Od początku rozgrywek w 2010 roku dwukrotnie ich zwycięzcą była drużyna Torosu Nieftiekamsk.  

www.vhlru.ru/en

niedziela, 21 październik 2018 1 x 2 wynik
11:00 Ermak Angarsk - Izhstal Izhevsk 2.25 4.00 2.45 2-3
12:00 Sokol Krasnoyarsk - Molot-Prikamye Perm 2.05 4.25 2.65 6-2
13:30 HC Yugra - HC Kazzinc-Torpedo 1.90 4.10 3.10 3-0
14:00 Rubin Tyumen - Saryarka Karaganda 1.38 5.50 5.25 4-2
sobota, 20 październik 2018 1 x 2 wynik
12:00 Gornyak Uchaly - Yuzhny Ural Orsk 2.00 4.25 2.75 2-4
16:00 HC Sarov - Heilongjiang 1.25 7.25 6.25 4-5
16:00 HC Tambov - Tseng Tou 2.10 4.00 2.60 0-3
piątek, 19 październik 2018 1 x 2 wynik
13:00 Ermak Angarsk - Molot-Prikamye Perm 2.10 4.00 2.70 1-3
16:00 Toros Neftekamsk - Lada Togliatti 2.35 3.90 2.40 2-3
18:00 SKA-Neva - HC Kazzinc-Torpedo 1.60 4.50 4.00 3-2
18:30 Dynamo St. Petersburg - Saryarka Karaganda 1.45 5.00 4.75 2-1
czwartek, 18 październik 2018 1 x 2 wynik
15:30 Chelmet Chelyabinsk - HC Ryazan 2.10 3.90 2.70 3-1
15:30 Zauralie Kurgan - Buran Voronezh 1.68 4.25 3.70 5-1
środa, 17 październik 2018 1 x 2 wynik
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Lada Togliatti 2.30 3.80 2.50 4-2
18:00 SKA-Neva - Saryarka Karaganda 1.55 4.75 4.25 4-2
18:00 Zvezda Chekhov - Metallurg Novokuznetsk 2.20 4.10 2.50 5-3
18:30 Dynamo St. Petersburg - HC Kazzinc-Torpedo 1.48 4.75 4.75 2-1
wtorek, 16 październik 2018 1 x 2 wynik
12:30 Tseng Tou - Rubin Tyumen 4.30 4.50 1.55 1-3
13:30 Heilongjiang - HC Yugra 6.55 6.00 1.26 3-7
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Buran Voronezh 1.62 4.25 4.00 3-0
15:30 Zauralie Kurgan - HC Ryazan 1.75 4.25 3.45 3-2
poniedziałek, 15 październik 2018 1 x 2 wynik
16:00 Zvezda Chekhov - Sokol Krasnoyarsk 1.65 4.25 3.85 0-2
17:00 Izhstal Izhevsk - Lada Togliatti 5.50 5.75 1.35 1-3
17:30 Khimik Voskresensk - Metallurg Novokuznetsk 3.50 4.10 1.75 3-2
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Dizel Penza 1.25 6.50 6.75 3-4
niedziela, 14 październik 2018 1 x 2 wynik
08:30 Tseng Tou - HC Yugra 2.75 4.00 2.08 2-8
09:00 Heilongjiang - Rubin Tyumen 8.00 7.50 1.20 1-3
10:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Tambov 1.65 4.50 3.75 5-1
12:00 Gornyak Uchaly - HC Ryazan 2.25 4.20 2.40 2-1
14:00 Yuzhny Ural Orsk - Buran Voronezh 2.10 4.00 2.70 4-3
14:00 Zauralie Kurgan - HC Sarov 1.70 4.25 3.60 4-1
sobota, 13 październik 2018 1 x 2 wynik
13:00 HC Kazzinc-Torpedo - Metallurg Novokuznetsk 2.50 4.10 2.20 4-2
14:00 Molot-Prikamye Perm - Lada Togliatti 3.50 4.60 1.67 3-1
14:00 Toros Neftekamsk - Dizel Penza 1.50 4.75 4.50 3-0
16:00 Khimik Voskresensk - Sokol Krasnoyarsk 2.25 3.75 2.60 2-3
16:00 Zvezda Chekhov - Ermak Angarsk 1.37 5.25 5.50 4-1
piątek, 12 październik 2018 1 x 2 wynik
12:30 Tseng Tou - Dynamo St. Petersburg 4.75 4.50 1.50 1-2
13:30 Heilongjiang - SKA-Neva 12.00 8.00 1.12 0-5
15:30 Chelmet Chelyabinsk - HC Sarov 1.75 4.10 3.50 3-2
15:30 Gornyak Uchaly - Buran Voronezh 2.40 4.25 2.24 4-3
15:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Ryazan 2.25 3.70 2.60 1-4
15:30 Zauralie Kurgan - HC Tambov 1.57 4.60 4.10 1-0
czwartek, 11 październik 2018 1 x 2 wynik
14:30 HC Kazzinc-Torpedo - Sokol Krasnoyarsk 1.95 4.00 3.00 8-3
15:00 Saryarka Karaganda - Metallurg Novokuznetsk 3.00 4.25 1.90 4-5
16:00 Molot-Prikamye Perm - Dizel Penza 1.70 4.40 3.50 2-3
17:30 Khimik Voskresensk - Ermak Angarsk 1.55 4.25 4.50 3-0
środa, 10 październik 2018 1 x 2 wynik
12:30 Tseng Tou - SKA-Neva 4.20 4.60 1.55 0-5
13:30 Heilongjiang - Dynamo St. Petersburg 8.25 7.75 1.15 2-3
15:30 Gornyak Uchaly - HC Tambov 2.00 4.25 2.75 2-4
15:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Sarov 2.05 4.10 2.80 3-1
wtorek, 9 październik 2018 1 x 2 wynik
14:30 HC Kazzinc-Torpedo - Ermak Angarsk 1.45 4.75 5.00 1-2
15:00 Saryarka Karaganda - Sokol Krasnoyarsk 1.90 4.00 3.10 3-2
17:00 Izhstal Izhevsk - Dizel Penza 2.20 3.75 2.65 4-5
poniedziałek, 8 październik 2018 1 x 2 wynik
15:30 Gornyak Uchaly - HC Sarov 2.10 4.20 2.60 7-1
15:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Tambov 2.00 4.10 2.80 2-5
16:00 HC Yugra - Chelmet Chelyabinsk 1.90 3.80 3.25 2-5
16:00 Rubin Tyumen - Zauralie Kurgan 1.70 4.30 3.60 4-3
niedziela, 7 październik 2018 1 x 2 wynik
13:00 Saryarka Karaganda - Ermak Angarsk 1.62 4.25 4.00 4-1
15:00 Lada Togliatti - Zvezda Chekhov 1.90 4.40 2.90 2-1
sobota, 6 październik 2018 1 x 2 wynik
13:30 HC Yugra - Zauralie Kurgan 1.95 4.00 3.00 2-1
14:00 Rubin Tyumen - Chelmet Chelyabinsk 1.45 4.75 5.00 4-3
piątek, 5 październik 2018 1 x 2 wynik
17:00 Lada Togliatti - Khimik Voskresensk 1.52 4.60 4.50 5-2
18:00 HC Ryazan - Buran Voronezh 2.00 4.00 2.85 3-2
czwartek, 4 październik 2018 1 x 2 wynik
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Heilongjiang 1.13 9.50 9.00 9-0
16:00 Toros Neftekamsk - Molot-Prikamye Perm 1.40 5.50 5.00 6-2
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Izhstal Izhevsk 1.27 5.50 8.00 4-2
18:00 SKA-Neva - Zauralie Kurgan 1.58 4.25 4.25 4-2
18:30 Dynamo St. Petersburg - Chelmet Chelyabinsk 1.26 5.75 7.50 2-3
środa, 3 październik 2018 1 x 2 wynik
16:00 HC Yugra - Yuzhny Ural Orsk 1.50 4.50 4.80 1-2
16:00 Rubin Tyumen - Gornyak Uchaly 1.45 5.25 4.50 4-2
17:00 Lada Togliatti - HC Kazzinc-Torpedo 1.75 4.50 3.40 4-1
17:30 HC Sarov - Buran Voronezh 1.90 4.00 3.20 2-4
17:30 HC Tambov - HC Ryazan 2.60 4.00 2.15 4-2
18:00 Dizel Penza - Khimik Voskresensk 3.40 4.00 1.80 4-5
wtorek, 2 październik 2018 1 x 2 wynik
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Tseng Tou 1.45 5.00 4.75 1-4
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Heilongjiang 1.20 7.50 7.50 4-3
16:00 Toros Neftekamsk - Izhstal Izhevsk 1.35 5.50 5.75 2-3
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Molot-Prikamye Perm 1.35 5.50 5.75 3-2
18:00 SKA-Neva - Chelmet Chelyabinsk 1.45 4.50 5.50 1-2
18:30 Dynamo St. Petersburg - Zauralie Kurgan 1.45 4.50 5.50 1-2
poniedziałek, 1 październik 2018 1 x 2 wynik
16:00 HC Yugra - Gornyak Uchaly 1.50 5.20 4.20 4-3
16:00 Rubin Tyumen - Yuzhny Ural Orsk 1.45 5.00 4.75 3-0
17:00 Lada Togliatti - Saryarka Karaganda 1.55 5.00 3.90 4-0
17:30 HC Sarov - HC Ryazan 1.90 3.90 3.15 5-3
17:30 HC Tambov - Buran Voronezh 2.25 4.10 2.45 2-3
18:00 Dizel Penza - Zvezda Chekhov 4.90 5.25 1.40 4-1
niedziela, 30 wrzesień 2018 1 x 2 wynik
11:00 Ermak Angarsk - Heilongjiang 1.33 5.75 5.80 3-4
12:00 Sokol Krasnoyarsk - Tseng Tou 1.55 4.60 4.30 1-3
sobota, 29 wrzesień 2018 1 x 2 wynik
16:00 Dizel Penza - Saryarka Karaganda 2.55 4.00 2.20 2-5
16:00 Dynamo St. Petersburg - Yuzhny Ural Orsk 1.35 5.40 6.00 2-0
16:00 SKA-Neva - Gornyak Uchaly 1.28 6.20 6.50 3-2
piątek, 28 wrzesień 2018 1 x 2 wynik
13:00 Ermak Angarsk - Tseng Tou 2.00 4.25 2.75 1-2
17:00 Izhstal Izhevsk - Molot-Prikamye Perm 2.85 4.50 1.90 4-1
czwartek, 27 wrzesień 2018 1 x 2 wynik
15:30 Zauralie Kurgan - Metallurg Novokuznetsk 2.65 4.30 2.05 1-3
17:30 HC Tambov - HC Sarov 2.20 3.80 2.60 1-3
18:00 Dizel Penza - HC Kazzinc-Torpedo 4.30 4.80 1.52 4-3
18:00 SKA-Neva - Yuzhny Ural Orsk 1.30 6.50 5.75 4-1
18:30 Dynamo St. Petersburg - Gornyak Uchaly 1.27 7.00 6.00 5-0
środa, 26 wrzesień 2018 1 x 2 wynik
17:30 Khimik Voskresensk - Toros Neftekamsk 2.80 3.90 2.05 1-2
18:00 Buran Voronezh - HC Yugra 3.25 4.25 1.80 1-5
18:00 HC Ryazan - Rubin Tyumen 2.90 4.00 2.00 0-2
18:00 Zvezda Chekhov - Neftyanik Almetyevsk 2.30 4.00 2.40 5-1
wtorek, 25 wrzesień 2018 1 x 2 wynik
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Metallurg Novokuznetsk 2.95 4.25 1.90 0-3
15:30 Zauralie Kurgan - Sokol Krasnoyarsk 2.30 3.90 2.45 4-3
poniedziałek, 24 wrzesień 2018 1 x 2 wynik
17:30 Khimik Voskresensk - Neftyanik Almetyevsk 3.00 3.85 2.00 0-1
18:00 Buran Voronezh - Rubin Tyumen 3.00 4.20 1.90 0-4
18:00 HC Ryazan - HC Yugra 3.10 4.25 1.85 2-1
18:00 Zvezda Chekhov - Toros Neftekamsk 1.85 4.00 3.25 3-2
niedziela, 23 wrzesień 2018 1 x 2 wynik
09:00 Heilongjiang - Lada Togliatti 6.00 6.25 1.30 3-6
10:00 Chelmet Chelyabinsk - Sokol Krasnoyarsk 2.35 4.00 2.40 2-1
12:00 Gornyak Uchaly - Metallurg Novokuznetsk 2.40 4.00 2.35 1-4
14:00 Zauralie Kurgan - Ermak Angarsk 1.85 4.25 3.15 3-1
sobota, 22 wrzesień 2018 1 x 2 wynik
13:00 HC Kazzinc-Torpedo - Neftyanik Almetyevsk 2.45 3.80 2.35 3-2
13:00 Saryarka Karaganda - Toros Neftekamsk 1.85 4.00 3.25 2-3
16:00 Buran Voronezh - SKA-Neva 4.70 5.10 1.45 2-4
16:00 HC Ryazan - Dynamo St. Petersburg 4.80 5.00 1.45 3-1
16:00 HC Sarov - HC Yugra 4.25 4.20 1.60 1-2
16:00 HC Tambov - Rubin Tyumen 2.90 4.40 1.90 1-2

Promocje bukmacherskie


Expekt Expekt 222 zł
4
Bet-at-Home Bet-at-Home 350 zł
4
Unibet Unibet 200 zł
4
Betclic Betclic 200 zł
4
Betsson Betsson 150 zł
4
Marathonbet Marathonbet
4
Totolotek Totolotek 1000 zł
3,5