Bonusy bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2018

Banknot 100 Euro jako bonus, wstążka
Mundial to okazja na duże bonusy bukmacherskie

Już niebawem rozpocznie się najważniejsze piłkarskie wydarzenie 2018 roku – finały Mistrzostw Świata w piłce nożnej Rosja 2018. W ciągu pełnego miesiąca (14 czerwca – 15 lipca) miliony kibiców i typerów zakładów bukmacherskich będzie żyć emocjami piłkarskimi.

Finały Mistrzostw Świata 2018 to nie tylko mecze piłki nożnej na najwyższym poziomie ale też dobra okazja na rozpoczęcie obstawiania zakładów. To właśnie na Mundial bukmacherzy dają największe bonusy bukmacherskie.

Rozgrywki piłkarskie o Puchar Świata co 4 lata przyciągają przed telewizory miliony kibiców z całego świata. Bukmacherzy chcąc sprostać oczekiwaniom typerów i kibiców wystawiają kursy zakłady bukmacherskie.

Spis treści

Bonusy powitalne na Mistrzostwa Świata 2018

Czym jest powitalny bonus bukmacherski?

Bonus bukmacherski to forma promocji, którą oferuje bukmacher po to aby zainteresować swoją ofertą zakładów bukmacherskich potencjalnych klientów. Dzięki bonusowi można uzyskać dodatkowe pieniądze na typowanie zakładów. Rodzajów bonusów jest kilka: cashback, freebet i bonus od depozytu. Poniżej tłumaczymy i wyjaśniamy te pojęcia. Więcej o bonusach możesz przeczytać też w tutaj.

Dlaczego bonusy na Mistrzostwa Świata 2018?

Mistrzostwa Europy to czas, w którym bukmacherzy oferują typerom najwyższe bonusy bukmacherskie, promocje powitalne i częste oferty specjalne na wybrane mecze. Wielu bukmacherów już przed rozpoczęciem Mistrzostwa Świata 2018 organizuje też konkursy bukmacherskie z wysokimi nagrodami pieniężnymi oraz nagrodami rzeczowymi w postaci biletów na mecze rozgrywane we Rosji.

Wszystkie te zachęty bukmacherzy dają po to aby ściągnąć na czas Mistrzostwa Świata 2018 jak najwięcej typerów do siebie. Oferty bonusowe skierowane są zarówno do obecnych graczy (tzw. bonusy reload) jak i do nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera. Najbardziej atrakcyjne bonusy są kierowane do nowych typerów, są to tzw. bonusy powitalne.

Ile można zyskać w bonusie?

W zależności od bukmachera bonusy na Mistrzostwa Świata 2018 wynoszą od 100 PLN do 750 PLN. W internecie jest co najmniej kilkunastu bukmacherów z dobrym bonusem na Mistrzostwa Świata 2018. Poniżej przedstawiamy najbardziej atrakcyjne bonusy na Mistrzostwa Świata 2018.

Firm bukmacherskich w internecie jest wiele, należy pamiętać, że można założyć wyłącznie jedno konto użytkownika u danego bukmachera. Ograniczenie to dotyczy adresu zamieszkania więc nie ma się co bawić numery "konto na tatę, babcię, dziadka".

Możesz wykorzystać jednocześnie kilka bonusów na Mistrzostwa Świata 2018:

Zysk 2000 PLN = 200 PLN w Totolotek + 150 PLN w Forbet + 200 PLN w Milenium + 150 PLN w Totolotek + 800 PLN w Etoto + 500 w Totolotek

Konto u bukmachera należy założyć na siebie, jednak z uwagi, że bukmacherów z dobrymi bonusami jest wielu to można założyć konto u każdego i u każdego z bukmacherów wykorzystać bonus na Mistrzostwa Świata 2018.

Najlepsze bonusy powitalne na Mistrzostwa Świata 2018

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz więcej bonusów? Zobacz listę najlepszych bonusów.

Bonus od depozytu na Mistrzostwa Świata 2018

Bonus ten działa tak, że po depozycie na konto bukmachera otrzymujesz drugie tyle. Przykład dla Totolotek: wpłacasz 500 PLN, bukmacher dodaje drugie tyle i do obstawiania masz 1000 PLN. Wypłacić pieniądze można po 6 krotnym obrocie depozytem po kursie minimum 2,00. Należy zatem postawić zakłady bukmacherskie za kwotę 6 x 500 PLN = 3000 PLN.

Przy bonusach od depozytu ważny jest moment przyznania kwoty bonusu, należy w pierwszej kolejności wybrać te bonusy na Mundial, które przyznawane są zaraz po depozycie (a nie te przyznawane po całkowitym obrocie). Ważny jest też procent bonusu jaki przyznaje bukmacher gdyż lepiej otrzymać 100% więcej niż 50% oraz wysokość wymaganego obrotu.

Najbardziej opłacalnym bonusem od depozytu na Mistrzostwa Świata 2018 jest bonus w Totolotek – bukmacher daje 100% depozytu po 1 krotnym obstawieniu a całkowity obrót wynosi jedynie 6-krotność depozytu. Największy bonus kwotowo uzyskać można w Etoto, bukmacher ten daje aż 800 PLN.

Logo Totolotek

Bonus 520 zł

Dobry polski legalny bukmacher ze świetnym bonusem powitalnym 500 zł od depozytu. Szeroka oferta zakładów i ciekawe promocje dodatkowe.

obstaw w Totolotek
Logo Fortuna

Bonus 2230 zł

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny suppport.

obstaw w Fortuna
Logo TOTALbet

Bonus 5045 zł

Nowoczesny bukmacher dla Polaków przebojem zdobywający rynek. Posiada atrakcyjną ofertę zakładów, przyjazną obsługę oraz wysoki bonus powitalny.

obstaw w TOTALbet

Bonus cashback na Mistrzostwa Świata 2018

Bonus cashback działa tak, że możesz obstawić 1 zakład bez obawy przegranej. Jeżeli zakład będzie wygrany to wygrywasz pieniądze, w przypadku przegranej bukmacher zwraca całą postawioną kwotę (cash-back = zwrot pieniędzy). Zwrócone pieniądze możesz bez wymogu obrotu wypłacić z bukmachera lub dalej obstawiać.

Przy bonusach cashback najważniejszą informacją jest to czy zwrócona kwota pieniędzy to 100% stawki na zakład i czy zwrot podlega wymogowi obrotu czy nie.

Najbardziej atrakcyjny cashback na Mistrzostwa Świata 2018 oferuje Milenium i Totalbet gdyż zwracają 100% kwoty zakładu i nie wymagają żadnego obrotu przed wypłatą. Są to obecnie najbezpieczniejsze bonusy bukmacherskie na rynku.

Przykładowo Totolotek zwraca tylko 100% kwoty do 200 PLN ale przed wypłatą wymaga wyrobienie 6-krotnego obrotu po kursie 1,50. Sekabet również zwraca 100% z postawionych 25 EUR ale wymaga 2-krotnego obrotu po kursie 1,80

Logo forBET

Bonus 2350 zł

Nowy legalny bukmacher dla Polaków. forBET wyróżnia się bardzo wysokimi kursami na zakłady i dobrą ofertą zakładów na żywo.

obstaw w forBET

Bonus freebet na Mistrzostwa Świata 2018

Bonus polega na tym, że bukmacher daje możliwość obstawienia darmowego dodatkowego zakładu, w którym możesz tylko wygrać. Przykładowo wpłacasz 150 PLN i masz na koncie 150 PLN do typowania zakładów oraz możliwość zawarcia jednego dodatkowego zakładu za 150 PLN, który jeżeli okaże się wygrany przyniesie realne dodatkowe pieniądze.

Freebety oferuje Forbet, Totolotek, LV BET i Matchbook.

Logo LV BET

Bonus 3353 zł

Nowy polski legalny bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokim bonusem startowym. Posiada przejrzysta stronę, dobry dla osób typujących zakłady w Polsce.

obstaw w LV BET

Więcej opinii o samych bukmacherach przeczytać można na stronie bukmacherzy na Mistrzostwa Świata 2018.

Czy powitalny bonus bukmacherski gwarantuje zysk?

Dzięki bonusowi znacząco zwiększasz swoje szanse w ograniu bukmachera i wygraniu pieniędzy. Przecież łatwiej o zysk gdy masz do obstawiania 400 PLN a wpłaciłeś jedynie 200 PLN? Bonus czy jakakolwiek inna promocja bukmacherska nie są gwarantem osiągnięcia zysku jednak w znacznym stopniu zwiększają szanse typera na ostateczny zysk i ogranie bukmachera.

Bonusy specjalne na Mistrzostwa Świata 2018

Mundial w Rosji dla typerów piłki nożnej będzie bardzo intensywnym okresem, ponieważ w miesiąc zostanie rozegranych aż 64 spotkań. Bukmacherzy chcąc zachęcić graczy do obstawiania wyników europejskiego czempionatu oferują specjalne bonusy i promocje. Dla typerów zakładów online, to możliwość dodatkowego zarobku.

Tego typu imprezy sportowe, jak Mistrzostwa Świata 2018, sprzyjają wielu formom rozrywki związanej z typowaniem meczów u bukmachera, bądź we własnym towarzyskim gronie. Nie ma to jak zimne piwko i mały zakład w trakcie interesującego nas spotkania. Wiele firm bukmacherskich organizuje konkursy, gdzie do wygrania są atrakcyjne nagrody, albo pozwala na zyskanie bonusu.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej motywują do obstawiania nowych graczy, którzy zakładając konto u bukmachera najpierw mogą odebrać bonus powitalny. Następnie mają okazje na korzystanie z promocji na Mistrzostwa Świata 2018 dostępnych dla zarejestrowanych klientów.

Bukmacherzy już przed startem turnieju oferują liczne promocje na zakłady długoterminowe. Natomiast w trakcie Mistrzostwa Świata 2018 bonusy będzie można zdobywać obstawiając konkretne mecze.

Oferty specjalne na Mistrzostwa Świata 2018:

Nawet 7 darmowych zakładów po 55 PLN

Postaw w Totolotek zakład na zwycięzcę Mistrzostwa Świata 2018 za 55 PLN. Za każdym razem gdy zwycięska drużyna wygra mecz w trakcie mistrzostw to otrzymasz darmowy zakład w kwocie 10 lub 30 PLN w zależności od obstawionej reprezentacji. Maksymalnie, przy 7 zwycięzcach wytypowanej druzyny możesz zyskać 7 x 30 PLN = 210 PLN w zakładach bez ryzyka!

Wygrana kwota z darmowych zakładów nie podlega obrotowi i może być w każdym momencie wypłacona lub obstawiona.

Oferta ważna do 14 czerwca. Przejdź do Totolotek teraz!

Więcej promocji powinno pojawić się tuż przed mistrzostwami.

Zalety korzystania z promocji bukmacherskich podczas Mistrzostwa Świata 2018:

  • udział w rywalizacji licznej grupy typerów
  • możliwość wygrania nagród finansowych lub rzeczowych
  • okazja na zyskanie bonusu
  • dobra zabawa na koszt bukmachera

Najlepsze bonusy

Bukmacher Bonus Odbierz Info
Logo Fortuna Fortuna 2230 zł www bonus
Logo forBET forBET 2350 zł www bonus
Logo STS STS 1459 zł www bonus
Logo Betfan Betfan 600 zł www bonus
Logo PZBUK PZBUK 400 zł www bonus
Logo Betclic Betclic 550 zł www bonus
Logo Superbet Superbet 550 zł www bonus
Logo Totolotek Totolotek 520 zł www bonus
Logo eToto eToto 200 zł www bonus
Logo TOTALbet TOTALbet 5045 zł www bonus
Logo eWinner eWinner 655 zł www bonus

Wykorzystaj bonusy i promocje na Mistrzostwa Świata 2018 i powiększ swój kapitał do typowania zakładów bukmacherskich.

Użyj bezpiecznego cashback'u i freebet'a do ryzykownych typów o wysokich kursach a bonus od depozytu wyrabiaj zgodnie z zasadami obrotu.

Grupa A

lp drużyna m pkt. br z r p
1. Urugwaj 3 9 5-0 3 0 0
2. Rosja 3 6 8-4 2 0 1
3. Arabia Saudyjska 3 3 2-7 1 0 2
4. Egipt 3 0 2-6 0 0 3

Grupa B

lp drużyna m pkt. br z r p
1. Hiszpania 3 5 6-5 1 2 0
2. Portugalia 3 5 5-4 1 2 0
3. Iran 3 4 2-2 1 1 1
4. Maroko 3 1 2-4 0 1 2

Grupa C

lp drużyna m pkt. br z r p
1. Francja 3 7 3-1 2 1 0
2. Dania 3 5 2-1 1 2 0
3. Peru 3 3 2-2 1 0 2
4. Australia 3 1 2-5 0 1 2

Grupa D

lp drużyna m pkt. br z r p
1. Chorwacja 3 9 7-1 3 0 0
2. Argentyna 3 4 3-5 1 1 1
3. Nigeria 3 3 3-4 1 0 2
4. Islandia 3 1 2-5 0 1 2

Grupa E

lp drużyna m pkt. br z r p
1. Brazylia 3 7 5-1 2 1 0
2. Szwajcaria 3 5 5-4 1 2 0
3. Serbia 3 3 2-4 1 0 2
4. Kostaryka 3 1 2-5 0 1 2

Grupa F

lp drużyna m pkt. br z r p
1. Szwecja 3 6 5-2 2 0 1
2. Meksyk 3 6 3-4 2 0 1
3. Korea Południowa 3 3 3-3 1 0 2
4. Niemcy 3 3 2-4 1 0 2

Grupa G

lp drużyna m pkt. br z r p
1. Belgia 3 9 9-2 3 0 0
2. Anglia 3 6 8-3 2 0 1
3. Tunezja 3 3 5-8 1 0 2
4. Panama 3 0 2-11 0 0 3

Grupa H

lp drużyna m pkt. br z r p
1. Kolumbia 3 6 5-2 2 0 1
2. Japonia 3 4 4-4 1 1 1
3. Senegal 3 4 4-4 1 1 1
4. Polska 3 3 2-5 1 0 2
Fortuna baner
Fortuna baner