O serwisie

Polscy fani piłki nożnej

Portal bukmacherski Spryciarz.com to miejsce dla fanów sportu i zakładów bukmacherskich.

Portal w obecnej formie działa od niedawna, w latach wcześniejszych pod tym tym adresem znajdowała się bardzo prosta stronka z bonusami i promocjami bukmacherskimi.

Jakiś czas temu portal zmienił właściciela, przeszedł metamorfozę, postawiliśmy na jakość i rozwój. Tworzymy miejsce, które ma na celu umożliwienie świetnej zabawy i rywalizacji pomiędzy typerami w Lidze typerów, edukację, dostarczamy typy i analizy ekspertów sportowych a na forum bukmacherskim każdy może zapytać o dowolne nurtujace go zagadnienie. Mamy mnóstwo pomysłów na rozwój portalu, mamy nadzieję, że wszystkie kolejno ujrzą światło dzienne. Trzymajcie kciuki!

Typy i analizy meczów piłki nożnej, opisy bukmacherów oraz dostępnych bonusów i promocji, mecze na żywo, porównywarka najlepszych kursów, bukmacherskie artykuły edukacyjne i aktualności sportowe.

W maju 2013 portal otrzymał wyróżnienie od Gaming Portal Website Association (GPWA) jako serwis, który:

Współpraca

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy oraz sugestie zmian i nowych funkcjonalności, napisz na forum. Jeżeli podoba Ci się nasz portal i chciałbyś rozwijać go razem znami skontaktuj się znami i napisz czym chciałbyś się zająć.

Liga typerów

W lidze typerów gracze obstawiając wyniki meczów mogą całkowicie za darmo rywalizować o miano najlepszego typera miesiąca. Co miesiąc 3 najlepszych typerów otrzymuje nagrody pieniężne. Konkurs polega na typowaniu za wirtualne jednostki, które nie są wymienialne na pieniądze.

Kontakt

Skontaktuj się z nami pisząc na adres mailowy: moc.zraicyrps@tkatnok
Postaramy się odpowiedzieć na każdą wiadomość.

Zespół

Poszukujemy osób chętnych do rozwoju i rozbudowy naszego portalu. Poszukujemy osób chętnych do pisania artykułów poradnikowych dla typerów, redagowania aktualności oraz felietonów sportowych.

Jeżeli podoba Ci się nasz portal, interesujesz się zakładami bukmacherskimi, sportem, masz lekkie pióro, lubisz wyrażać swoje zdanie oraz czas i chęci aby podzielić się swoją pasją i przemyśleniami z użytkownikami portalu to zapraszamy do kontaktu. Opisz swoje zainteresowania, doświadczenie, prześlij próbkę tekstu.

Jeżeli prowadzisz blog sportowy lub typerski i chciałbyś zwiększyć grono czytelników nie wahaj się, daj nam znać a wspólnie wymyślimy coś ciekawego.

W zależności od zaangażowania i umiejętności możliwość otrzymywania atrakcyjnego wynagrodzenia.
Dołącz do zespołu spryciarz.com.

Zasady Ligi Typerów

Zasady konkursu na najlepszą analizę spotkania

Ten konkurs jest tymczasowo wstrzymany.

Zasady Ligi Typerów William Hill

Ten konkurs jest tymczasowo wstrzymany.

Co to jest za konkurs i czym różni się od Ligi Typerów Spryciarz?

Jak mogę dołączyć do konkursu?

  1. Zarejestruj się w William Hill, konto musi być zarejestrowane 1 kwietnia 2014 lub później, z linków naszego portalu.
  2. Wprowadź login na stronie Moje konto.
  3. Dołącz do konkursu poprzez kliknięcie przycisku "Dołącz do Ligi Typerów William Hill" na stronie Ligi Typerów. Przycisk pojawi się dopiero po wprowadzeniu loginu.

Szczegółowe zasady konkursu:

Regulamin serwisu

Partnerzy

Poszukujemy partnerów, chętnych zapraszamy do kontaktu.

Polityka prywatności

Baner Betrally
Baner Betrally