Kursy bukmacherskie na Euro 2021

Terminarz meczy grupowych
Bukmacherzy wystawili kursy na Euro 2021.

Chociaż do Mistrzostw Europy pozostało jeszcze nieco czasu, to najlepsi legalni bukmacherzy już wystawiają kursy na Euro 2021. Oferta topowych serwisów proponujących zakłady na Euro 2021 już teraz pęka w szwach, a jesteśmy przekonani, że im bliżej turnieju, tym rynków zakładów będzie coraz więcej i więcej.

Dziś postanowiliśmy sprawdzić jak prezentują się kursy bukmacherskie Euro 2021, gdzie typować zbliżające się wielkimi krokami ME oraz kiedy lepiej to uczynić - teraz, czy przed samym turniejem?

Kursy bukmacherskie Euro 2021 - gdzie obstawiać?

Piłkarskie Mistrzostwa Europy rozpoczną się 11 czerwca meczem Włochów z Turkami na Stadio Olimpico w Rzymie. Chociaż do inauguracji turnieju pozostało jeszcze nieco czasu, to najlepsze serwisy w naszym kraju już teraz oferują swoim klientom kursy na Euro 2021.

Gdzie obstawiać zmagania najlepszych drużyn na Starym Kontynencie? Przede wszystkim warto pamiętać o tym, aby robić to WYŁĄCZNIE na stronach legalnych bukmacherów w Polsce, którzy posiadają specjalną licencję od Ministerstwa Finansów.

Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że ich oferta zakładów i liczba kursów na Euro 2021 prezentuje się już teraz całkiem solidnie, zaś z każdym tygodniem powinno być coraz lepiej.

Po drugie rejestrując nowe konto gracza na stronach legalnych bukmacherów gracz ma szansę na zgarnięcie zarówno olbrzymich bonusów na start, jak również wzięcia udziału w ciekawych promocjach dla stałych klientów.

Po trzecie zaś gra u nielegalnych bukmacherów wiąże się ze sporym ryzykiem i poważnymi konsekwencjami, spośród których utrata wpłaconego depozytu będzie najmniejszym zmartwieniem gracza.

Jak rozpoznać legalnego bukmachera? To bardzo proste i z pewnością nikt z Was nie będzie miał najmniejszego problemu, aby zorientować się, który z bukmacherów oferujących kursy na Euro 2021 jest legalny w naszym kraju, a który nie posiada licencji na organizowanie zakładów w Polsce.

Przede wszystkim legalny bukmacher powinien posiadać stronę internetową po polsku, adres strony z końcówką -pl, zaś serwis nie może figurować w rejestrze domen zakazanych. Zazwyczaj wszystkie potrzebne informacje gracz znajdzie na dole strony legalnego bukmachera internetowego.

Kursy bukmacherskie Euro 2021 - co obstawiać?

Większość legalnych bukmacherów już teraz proponuje mnóstwo kursów na Euro 2021. Oferta zakładów takich serwisów jak chociażby Fortuna, forBET, Betfan, Superbet, STS oraz eTOTO pęka w szwach pomimo kilku tygodni do pierwszego turniejowego meczu, a nie mamy wątpliwości, że z każdym dniem dostępnych rynków zakładów będzie coraz więcej.

Co można obstawiać w kontekście Euro 2021?

Rzecz jasna legalni bukmacherzy oferują kursy na poszczególne mecze, dlatego jeśli Wasz bukmacherski nos podpowiada Wam jakiegoś pewniaczka, to możecie go obstawić już teraz.

Kursy na pojedyncze mecze Euro 2021 to oczywiście nie jedyny rynek zakładów dostępny na stronach legalnych bukmacherów w naszym kraju. Lista kursów i opcji zakładów na Euro 2021 różni się rzecz jasna w zależności od jakości konkretnego operatora, jednak najmniejszych trudności nie powinno nikomu sprawić odnalezienie kursów na ostateczne rozstrzygnięcia w poszczególnych grupach, zakładów na fazę eliminacji konkretnych zespołów, a także finałowych wyników całego turnieju.

Kursy bukmacherskie Euro 2021 - kiedy obstawiać zakłady?

Skoro większość legalnych bukmacherów w Polsce już teraz oferuje kursy na Euro 2021 to sporo graczy może się zastanawiać, kiedy warto obstawiać zakłady dotyczące mistrzostw - teraz, czy nieco bliżej turnieju?

No cóż. To zależy i trudno udzielić tutaj jednoznacznej odpowiedzi. Sporo zależy od tego co chcecie obstawiać i od tego jak mocno wierzycie… we własne szczęście (albo w brak pecha).

Przykładowo, jeśli gracz wytypuje triumf Francuzów na Euro 2021, tymczasem w końcówce sezonu kontuzję złapią Mbappe, Pogba oraz Griezmann, wówczas Trójkolorowi mogą mieć spore problemy, aby w ogóle awansować z grupy z Niemcami oraz Portugalczykami.

Jeśli jednak typer zdecydowałby się już teraz obstawić wyniki poszczególnych meczów lub końcowych rozstrzygnięć w fazie finałowej, to mógłby liczyć na znacznie wyższe kursy i odnalezienie zakładów ze sporym value. Po pierwsze jednak gracz ryzykuje, że do rozpoczęcia turnieju sporo się jeszcze zmieni, zaś po drugie musi zamrozić swoje środki na dłuższy okres (a tego większość graczy bardzo nie lubi).

Kursy na euro 2021 - najważniejsze pytania

 • Czy są już dostępne kursy bukmacherskie na Euro 2021?

  Oczywiście, że tak. Oferta zakładów od większości legalnych bukmacherów w naszym kraju już teraz prezentuje się całkiem solidnie i każdy gracz powinien bez trudu odnaleźć coś dla siebie.

 • Którzy legalni bukmacherzy oferują swoim klientom kursy Euro 2021?

  Zakłady na ME można znaleźć na stronach większości legalnych serwisów w Polsce, natomiast na ten moment najlepiej prezentują się kursy bukmacherskie Euro 2021 od serwisów Fortuna, forBET, Betfan, Superbet, STS, eTOTO, Betclic, LV BET, eWinner, PZBUK oraz TOTALbet.

Nie ma zakładu którego szukasz?

Na tej stronie prezentujemy jedynie kursy bukmacherskie na najpopularniejsze rodzaje zakładów Euro 2021. Oprócz nich bukmacherzy dają możliwość typowania:

 • faza wyeliminowania z turnieju, (Totolotek, Fortuna, Totalbet, Totolotek, Milenium, LSbet, forBET, LV BET, Milenium, Etoto, Etoto, Forbet, superbet, Totolotek)
 • dotarcie do konkretnej fazy turnieju, (Etoto, Totalbet, Totolotek, Milenium, Etoto, superbet)
 • drużyna z najmniejszą liczbą strzelonych goli, (Etoto)
 • drużyna z największą liczbą strzelonych goli, (forBET, Etoto)
 • grupa zwycięzcy turnieju, (Totalbet, Sts, BetStars, Milenium, Lvbet, totalbet, LV BET, Milenium, Etoto)
 • liczba zdobytych punktów drużyny w fazie grupowej, (forBET, LV BET, Forbet, Totolotek)
 • liczba zdobytych punktów drużyny w fazie grupowej unver/over, (forBET, )
 • liczba strzelonych goli drużyny w fazie grupowej unver/over, (forBET, LV BET,)
 • dokładna kolejność zajęcia miejsc 1-2 w grupie, (forBET, Etoto, Totolotek)
 • finałowa para, (Etoto, Totolotek, Forbet, Forbet, superbet)
 • drużyna nie zajmie danego miejsca w grupie, (Fortuna)
 • zajęcie ostatniego miejsca w grupie, (Fortuna, forBET, Etoto, Etoto, Totolotek)
 • dokładne miejsce w grupie (forBET, LV BET)
 • najlepszy strzelec drużyny (Forbet, Totolotek, LV BET, Totalbet, Milenium,)
 • zawodnik który otrzyma najwięcej żółtych kartek, (Totolotek)
 • wybór kadry, (Totolotek, Fortuna)
Najlepszy strzelec Mistrzostw Świata
Fortuna baner
Fortuna baner