Liga typerów

Typuj mecze i walcz o 100 euro!

Obstawiaj wyniki meczów w lidze typerów i wygrywaj nagrody pieniężne. Każdego miesiąca najlepsi typerzy wygrywają łącznie 100 euro!

Aktywne konkursy dla typerów:

  • Liga Typerów: I - €50, II - €30, III - €20.

Dołącz do Ligi Typerów

czwartek, 1 październik 2020 1 x 2 +
19:00 Dinamo Zagrzeb - FC Flora Tallinn 1.07 9.00 26.00 3
19:00 Rosenborg - PSV Eindhoven 4.50 4.00 1.65 3
20:00 AEK Ateny - Wolfsburg 3.50 3.40 2.00 3
20:00 Ararat Armenia - Crvena Zvezda 5.50 3.60 1.60 3
20:00 CFR Cluj - KuPS Kuopio 1.20 6.00 12.00 3
20:00 Charleroi - Lech Poznań 2.10 3.40 3.20 3
20:00 Dinamo Brest - Ludogorets Razgrad 4.25 3.85 1.70 3
20:00 Dundalk - KI Klaksvik 1.45 4.50 5.75 3
20:00 FC Basel - CSKA Sofia 1.50 4.25 5.75 3
20:00 FC Kopenhaga - HNK Rijeka 1.65 3.60 5.00 3
20:00 FK Sarajewo - Celtic 6.50 5.25 1.36 3
20:00 Hapoel Beer Sheva - Viktoria Pilzno 3.30 3.30 2.10 3
20:00 Legia Warszawa - Qarabag FK 1.80 3.50 4.15 3
20:00 Liberec - Apoel Nikozja 2.25 3.30 3.00 3
20:00 Malmo FF - Granada 4.50 3.90 1.65 3
20:00 Rangers - Galatasaray 2.25 3.30 3.00 3
20:00 Rio Ave - AC Milan 4.25 3.40 1.80 3
20:00 Sporting Lizbona - LASK Linz 1.65 3.90 4.50 3
20:00 Standard Liege - Fehervar FC 1.40 4.75 6.50 3
20:00 Tottenham - Maccabi Haifa 1.10 8.00 21.00 3
czwartek, 24 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
17:30 KuPS Kuopio - Suduva Marijampole 1.80 3.70 4.30 2-0
18:00 Fehervar FC - Reims 4.00 3.50 1.90 0-0
18:00 Viktoria Pilzno - Sønderjyske 1.33 5.25 8.75 3-0
18:30 FK Rostov - Maccabi Haifa 2.00 3.55 3.60 1-2
19:00 Besiktas - Rio Ave 2.00 3.10 4.20 1-1
19:00 Charleroi - Partizan Belgrad 1.75 3.60 4.75 2-1
19:00 CSKA Sofia - B36 Torshavn 1.15 7.50 17.00 3-1
19:00 Djurgaarden - CFR Cluj 3.60 3.30 2.10 0-1
19:00 Malmo FF - Lokomotiva Zagreb 1.38 4.90 7.50 5-0
19:00 NŠ Mura - PSV Eindhoven 13.00 5.20 1.25 1-5
19:00 Riga FC - Celtic 11.50 6.75 1.21 0-1
19:00 Rosenborg - Alanyaspor 2.80 3.45 2.45 1-0
19:30 Hapoel Beer Sheva - Motherwell 1.70 4.00 4.50 3-0
20:00 Apoel Nikozja - Zrinjski Mostar 1.35 4.75 9.00 2-2
20:00 FC Kopenhaga - Piast Gliwice 1.36 5.25 7.50 3-0
20:00 FK Sarajewo - Buducnost Podgorica 1.60 3.75 5.90 2-1
20:00 FK Shkëndija - Tottenham 23.50 8.50 1.13 1-3
20:00 Galatasaray - Hajduk Split 1.56 3.75 6.50 2-0
20:00 Granada - Lokomotivi Tbilisi 1.04 14.00 34.00 2-0
20:00 KI Klaksvik - Dinamo Tbilisi 4.60 3.70 1.75 6-1
20:30 AC Milan - Bodo/Glimt 1.28 6.50 8.50 3-2
20:30 FC Basel - Anorthosis Famagusta 1.33 5.00 9.25 3-2
20:30 LASK Linz - Dunajska Streda 1.60 4.00 5.40 7-0
20:30 Legia Warszawa - Drita 1.22 6.50 12.00 2-0
20:30 St. Gallen - AEK Ateny 3.25 3.35 2.20 0-1
21:00 Sporting Lizbona - Aberdeen 1.40 5.00 7.30 1-0
21:00 Willem II Tilburg - Rangers 3.90 4.20 1.76 0-4
środa, 23 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
18:00 Apollon Limassol - Lech Poznań 2.40 3.10 3.10 0-5
czwartek, 17 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
14:15 FK Ventspils - Rosenborg 7.50 4.15 1.43 1-5
16:00 Ararat Armenia - Fola 1.72 3.90 4.40 4-3
16:00 FC Astana - Buducnost Podgorica 1.23 6.50 10.00 0-1
16:00 KS Teuta - Granada 9.25 5.75 1.27 0-4
17:00 Lincoln Red Imps - Rangers 23.00 11.00 1.07 0-5
17:30 KuPS Kuopio - Slovan Bratislava 4.25 3.90 1.75 1-1
17:45 FC Botosani - FK Shkëndija 1.70 3.90 4.40 0-1
18:00 Bodo/Glimt - Zalgiris Vilnius 1.18 7.25 12.00 3-1
18:00 IFK Goteborg - FC Kopenhaga 4.45 3.55 1.83 1-2
18:00 Lokomotiv Plovdiv - Tottenham 12.50 6.35 1.20 1-2
18:00 Neftchi Baku - Galatasaray 5.50 4.50 1.50 1-3
18:30 FC Flora Tallinn - KR Reykjavik 2.30 3.70 2.75 2-1
18:30 Olimpija Ljubljana - Zrinjski Mostar 2.10 3.30 3.50 2-3
19:00 Connah's Quay - Dinamo Tbilisi 6.00 4.40 1.45 0-1
19:00 CSKA Sofia - BATE Borisov 2.20 3.45 3.10 2-0
19:00 Djurgaarden - College Europa 1.05 12.00 34.00 2-1
19:00 Lokomotivi Tbilisi - Dynamo Moskwa 7.30 4.30 1.42 2-1
19:00 Maccabi Haifa - Kairat Almaty 1.80 3.65 4.25 2-1
19:30 Inter Club d'Escaldes - Dundalk 9.00 5.50 1.28 0-1
20:00 Borac Banja Luka - Rio Ave 5.50 4.00 1.58 0-2
20:00 Kukesi - Wolfsburg 15.00 7.50 1.14 0-4
20:00 Piast Gliwice - Hartberg 1.90 3.70 3.60 3-2
20:00 Shamrock Rovers - AC Milan 24.00 8.50 1.09 0-2
20:00 Standard Liege - Bala Town 1.04 12.00 41.00 2-0
20:15 NŠ Mura - AGF Aarhus 3.75 3.60 1.90 3-0
20:30 Coleraine - Motherwell 4.50 3.85 1.70 2-2
20:30 Viking FK - Aberdeen 2.35 3.40 2.85 0-2
20:45 Dunajska Streda - Jablonec 2.15 3.30 3.30 5-3
20:45 Osijek - FC Basel 3.00 3.50 2.20 1-2
20:45 Servette - Reims 2.85 3.30 2.40 0-1
21:00 TSC Bačka Topola - Steaua Bukareszt 3.10 3.40 2.20 6-6
21:05 Budapest Honved - Malmo FF 4.10 3.75 1.82 0-2
środa, 16 wrzesień 2020 1 x 2 wynik
18:30 Progres Niedercorn - Willem II Tilburg 5.50 4.20 1.55 0-5
19:00 Hammarby - Lech Poznań 2.45 3.50 2.65 0-3
20:00 B36 Torshavn - The New Saints 2.40 3.70 2.60 2-2
czwartek, 27 sierpień 2020 1 x 2 wynik
17:00 Dinamo Mińsk - Piast Gliwice 2.75 3.10 2.45 0-2
18:00 Apollon Limassol - Saburtalo Tbilisi 1.45 4.25 6.50 5-1
18:00 Bodo/Glimt - Kauno Żalgiris 1.08 9.50 18.00 6-1
18:30 Fehervar FC - Bohemians 1.27 5.50 8.00 1-1
18:30 Olimpija Ljubljana - Vikingur Reykjavik 1.30 5.50 8.00 2-1
19:00 AGF Aarhus - FC Honka 1.30 5.00 8.75 5-2
19:00 Maccabi Haifa - Zeljeznicar Sarajevo 1.25 5.50 10.00 Canc.
19:00 Malmo FF - Cracovia Kraków 1.50 4.10 5.50 2-0
19:00 Rosenborg - Breidablik 1.15 7.50 13.00 4-2
19:00 Vaduz - Hibernians 1.30 5.20 7.25 0-2
19:15 FH Hafnarfjordur - Dunajska Streda 5.00 3.90 1.60 0-2
20:00 B36 Torshavn - Levadia Tallinn 2.05 3.50 3.20 4-3
20:00 Valletta - Bala Town 1.63 4.00 4.40 0-1
20:15 Servette - Ruzomberok 1.42 4.65 6.00 3-0
20:45 Aberdeen - NSI Runavik 1.12 7.00 16.00 6-0
20:45 Motherwell - Glentoran 1.22 6.50 12.00 5-1
20:45 NK Maribor - Coleraine 1.13 7.80 13.00 1-1
21:00 Budapest Honved - Inter Turku 1.83 3.60 3.90 2-1
21:00 Partizan Belgrad - RFS 1.14 7.75 13.00 1-0
21:00 Shamrock Rovers - Ilves 1.65 3.60 6.00 2-2
Fortuna baner
Fortuna baner