Liga typerów

Typuj mecze i walcz o 100 euro!

Obstawiaj wyniki meczów w lidze typerów i wygrywaj nagrody pieniężne. Każdego miesiąca najlepsi typerzy wygrywają łącznie 100 euro!

Aktywne konkursy dla typerów:

  • Liga Typerów: I - €50, II - €30, III - €20.

Dołącz do Ligi Typerów

czwartek, 22 sierpień 2019 1 x 2 +
16:00 FC Astana - BATE Borisov 1.80 3.40 4.50 40
17:00 Ararat Armenia - F91 Dudelange 2.55 3.25 2.70 40
19:00 Suduva Marijampole - Ferencvarosi TC 4.70 3.80 1.68 40
19:30 Feyenoord - Hapoel Beer Sheva 1.45 4.40 6.50 40
19:30 Ludogorets Razgrad - NK Maribor 1.60 3.90 5.30 40
19:45 FC Kopenhaga - Riga FC 1.20 5.75 15.00 38
20:00 AEK Ateny - Trabzonspor 2.40 3.20 3.00 40
20:00 Legia Warszawa - Rangers 2.55 3.30 2.72 40
20:30 AZ Alkmaar - Antwerp 1.72 3.70 4.85 40
20:30 Gent - HNK Rijeka 1.68 3.80 4.85 40
20:30 PSV Eindhoven - Apollon Limassol 1.28 5.00 11.00 40
20:30 Steaua Bukareszt - Guimaraes 2.45 3.20 2.90 40
20:30 Strasbourg - Eintracht Frankfurt 2.70 3.40 2.50 40
20:45 Braga - Spartak Moskwa 1.80 3.55 4.50 40
20:45 Celtic - AIK 1.57 4.00 5.75 40
20:45 Linfield - Qarabag FK 6.50 4.00 1.52 40
21:00 Espanyol - Zoria Lugansk 1.35 5.00 8.25 40
21:00 Malmo FF - Bnei Yehuda 1.40 4.35 8.50 40
21:00 Partizan Belgrad - Molde 1.63 3.85 5.30 40
21:00 Slovan Bratislava - PAOK Saloniki 3.30 3.20 2.20 3
21:00 Turyn - Wolverhampton 2.45 3.30 2.85 40
czwartek, 15 sierpień 2019 1 x 2 wynik
18:00 HJK Helsinki - Riga FC 1.70 3.60 4.50 2-2
18:30 Dinamo Tbilisi - Feyenoord 3.85 3.80 1.85 1-1
18:45 Spartak Moskwa - FC Thun 1.57 4.10 5.50 2-1
19:00 AIK - Sheriff Tiraspol 1.50 4.00 6.00 1-1
19:00 Apollon Limassol - Austria Wiedeń 1.92 3.65 3.75 3-1
19:00 BATE Borisov - FK Sarajewo 1.53 4.00 6.25 0-0
19:00 Bnei Yehuda - Neftchi Baku 2.70 3.40 2.45 2-1
19:00 Malatyaspor - Partizan Belgrad 2.25 3.65 2.90 1-0
19:00 Mladá Boleslav - Steaua Bukareszt 1.86 3.40 4.10 0-1
19:00 Shakhter Soligorsk - Turyn 6.00 4.00 1.52 1-1
19:00 Suduva Marijampole - Maccabi Tel Aviv 4.25 3.80 1.75 2-1
19:00 Zoria Lugansk - CSKA Sofia 2.10 3.40 3.40 1-0
19:00 Zrinjski Mostar - Malmo FF 4.50 3.70 1.75 1-0
19:30 Hapoel Beer Sheva - IFK Norrkoping 2.60 3.10 2.75 3-1
19:30 The New Saints - Ludogorets Razgrad 5.80 4.25 1.50 0-4
19:30 Trabzonspor - Sparta Praga 1.80 3.80 4.00 2-1
20:00 AEK Ateny - CSU Craiova 1.35 4.80 8.50 1-1
20:00 Valletta - FC Astana 5.80 3.75 1.58 0-4
20:00 Viktoria Pilzno - Antwerp 1.80 3.60 4.25 2-1
20:30 Aris Saloniki - Molde 1.88 3.70 3.85 3-1
20:30 AZ Alkmaar - FC Mariupol 1.16 7.00 17.00 4-0
20:30 Eintracht Frankfurt - Vaduz 1.06 12.00 26.00 1-0
20:30 Gent - AEK Larnaca 1.52 4.25 5.90 3-0
20:30 PSV Eindhoven - Haugesund 1.10 8.50 22.00 0-0
20:30 Strasbourg - Lokomotiv Plovdiv 1.27 5.75 10.00 1-0
20:45 Aberdeen - HNK Rijeka 2.30 3.45 2.90 0-2
20:45 Braga - Brøndby 1.45 4.50 6.75 3-1
20:45 Rangers - FC Midtjylland 1.65 3.75 5.25 3-1
20:45 Wolverhampton - Pyunik 1.02 17.00 34.00 4-0
21:00 Espanyol - Lucerne 1.30 5.15 10.00 3-0
środa, 14 sierpień 2019 1 x 2 wynik
18:00 Atromitos - Legia Warszawa 3.45 3.10 2.22 0-2
18:00 Guimaraes - FK Ventspils 1.06 10.00 29.00 6-0
18:00 Saburtalo Tbilisi - Ararat Armenia 2.20 3.50 2.90 0-2
wtorek, 13 sierpień 2019 1 x 2 wynik
18:00 Nomme Kalju - F91 Dudelange 3.00 3.40 2.20 0-1
20:45 Linfield - Sutjeska Niksic 2.60 3.35 2.60 3-2
21:00 Dundalk - Slovan Bratislava 2.95 3.10 2.35 1-3
czwartek, 8 sierpień 2019 1 x 2 wynik
16:00 FC Astana - Valletta 1.18 6.00 16.00 5-1
17:30 AEK Larnaca - Gent 2.75 3.40 2.40 1-1
18:00 Pyunik - Wolverhampton 16.00 6.50 1.16 0-4
18:00 Sparta Praga - Trabzonspor 2.20 3.20 3.30 2-2
18:15 CSU Craiova - AEK Ateny 3.30 3.00 2.25 0-2
18:30 Brøndby - Braga 3.10 3.45 2.20 2-4
18:45 FK Ventspils - Guimaraes 7.25 4.35 1.40 0-3
19:00 FC Mariupol - AZ Alkmaar 5.80 3.90 1.55 0-0
19:00 FC Thun - Spartak Moskwa 3.25 3.35 2.15 2-3
19:00 Haugesund - PSV Eindhoven 7.00 4.65 1.42 0-1
19:00 Malmo FF - Zrinjski Mostar 1.24 6.20 11.00 3-0
19:00 Molde - Aris Saloniki 1.54 3.95 6.00 3-0
19:00 Neftchi Baku - Bnei Yehuda 1.48 4.20 6.00 2-2
19:00 Sheriff Tiraspol - AIK 2.60 3.10 2.70 1-2
19:30 Antwerp - Viktoria Pilzno 2.05 3.35 3.50 1-0
19:30 CSKA Sofia - Zoria Lugansk 2.30 2.95 3.45 1-1
19:30 Feyenoord - Dinamo Tbilisi 1.35 5.20 7.70 4-0
19:30 Lokomotiv Plovdiv - Strasbourg 6.25 3.50 1.57 0-1
19:30 Ludogorets Razgrad - The New Saints 1.11 8.30 23.00 5-0
19:30 Maccabi Tel Aviv - Suduva Marijampole 1.20 6.00 12.00 1-2
19:45 FK Sarajewo - BATE Borisov 3.00 3.20 2.35 1-2
20:00 F91 Dudelange - Nomme Kalju 1.47 4.40 6.50 3-1
20:00 FC Midtjylland - Rangers 2.40 3.20 3.00 2-4
20:00 HNK Rijeka - Aberdeen 1.65 3.70 5.50 2-0
20:00 IFK Norrkoping - Hapoel Beer Sheva 1.68 3.80 4.90 1-1
20:30 Austria Wiedeń - Apollon Limassol 2.10 3.35 3.35 1-2
20:30 Steaua Bukareszt - Mladá Boleslav 2.08 3.40 3.60 0-0
20:30 Vaduz - Eintracht Frankfurt 11.50 6.45 1.22 0-5
21:00 Legia Warszawa - Atromitos 1.67 3.65 5.25 0-0
21:00 Lucerne - Espanyol 4.75 3.45 1.78 0-3
21:00 Partizan Belgrad - Malatyaspor 1.77 3.40 4.55 3-1
21:00 Turyn - Shakhter Soligorsk 1.15 7.00 18.00 5-0
środa, 7 sierpień 2019 1 x 2 wynik
20:15 Slovan Bratislava - Dundalk 1.38 4.40 7.80 1-0
wtorek, 6 sierpień 2019 1 x 2 wynik
17:00 Ararat Armenia - Saburtalo Tbilisi 2.00 3.30 3.60 1-2
18:00 Riga FC - HJK Helsinki 2.60 3.10 2.60 1-1
20:15 Sutjeska Niksic - Linfield 1.55 4.00 5.50 1-2
czwartek, 1 sierpień 2019 1 x 2 wynik
16:00 FC Astana - FC Santa Coloma 1.03 14.00 31.00 4-1
16:00 Ordabasy Shymkent - Mladá Boleslav 2.65 3.25 2.55 2-3
16:30 Kairat Almaty - Hapoel Beer Sheva 1.80 4.00 3.50 1-1
17:00 Viitorul Constanta - Gent 3.00 3.80 2.10 2-1
18:00 KuPS Kuopio - Legia Warszawa 4.00 3.75 1.78 0-0
18:00 Zoria Lugansk - Buducnost Podgorica 1.23 6.00 11.00 1-0
18:15 CSU Craiova - Budapest Honved 1.55 3.85 5.75 0-0
18:30 BK Hacken - AZ Alkmaar 2.80 3.30 2.40 0-3
18:30 Debrecen - Turyn 5.75 4.15 1.50 1-4
18:30 Levski Sofia - AEK Larnaca 2.10 3.40 3.40 0-4
18:30 Riga FC - Piast Gliwice 4.00 3.35 1.90 2-1
19:00 AEL Limassol - Aris Saloniki 3.85 3.20 1.90 0-1
19:00 Apollon Limassol - Shamrock Rovers 1.37 4.40 8.25 3-1
19:00 Atromitos - Dunajska Streda 2.25 3.40 3.00 3-2
19:00 Dinamo Tbilisi - Gabala 1.50 3.85 6.50 3-0
19:00 FK Metalurgs Liepaja - IFK Norrkoping 4.75 3.50 1.70 0-1
19:00 Jablonec - Pyunik 1.17 6.75 13.00 0-0
19:00 KI Klaksvik - Lucerne 9.50 4.75 1.30 0-1
19:00 Maccabi Haifa - Strasbourg 2.50 3.55 2.50 2-1
19:00 Malmo FF - Domzale 1.45 4.50 6.40 3-2
19:00 Neftchi Baku - Arsenal Tula 2.85 3.10 2.50 3-0
19:00 Sheriff Tiraspol - Partizani Tirana 1.45 4.50 6.00 1-1
19:00 Vaduz - Fehervar FC 3.60 3.30 2.00 2-0
19:00 Zrinjski Mostar - FC Utrecht 4.70 4.00 1.62 2-1
19:30 Brøndby - Lechia Gdańsk 1.67 3.90 4.65 4-1
19:30 Ludogorets Razgrad - Valur Reykjavik 1.13 8.00 16.00 4-0
19:30 Progres Niedercorn - Rangers 9.00 6.00 1.25 0-0
19:45 Esbjerg - Shakhter Soligorsk 1.65 3.75 4.75 0-0
20:00 Gzira United - FK Ventspils 2-2
20:00 Olimpija Ljubljana - Malatyaspor 2.15 3.40 3.10 0-1
20:30 Eintracht Frankfurt - FC Flora Tallinn 1.01 19.00 36.00 2-1
20:30 SK Sturm Graz - Haugesund 1.42 4.30 7.25 2-1
20:30 Steaua Bukareszt - Alashkert FC 1.15 6.50 15.00 2-3
20:45 Aberdeen - Chikhura 1.22 5.50 12.00 5-0
20:45 FC Spartak Trnava - Lokomotiv Plovdiv 2.10 3.20 3.50 3-1
20:45 Linfield - HB Torshavn 2.15 3.50 3.00 1-0
20:45 Osijek - CSKA Sofia 1.72 3.75 4.50 1-0
21:00 Crusaders - Wolverhampton 21.00 9.00 1.08 1-4
21:00 Guimaraes - Jeunesse Esch 1.08 9.00 21.00 4-0
21:00 Partizan Belgrad - Connah's Quay 1.05 11.00 31.00 3-0
21:15 Stjarnan Gardabae - Espanyol 13.00 7.00 1.17 1-3
środa, 31 lipiec 2019 1 x 2 wynik
20:45 FK Cukaricki - Molde 3.60 3.65 1.90 3.50 1.25 1-3
wtorek, 30 lipiec 2019 1 x 2 wynik
17:45 Lincoln Red Imps - Ararat Armenia 3.70 3.70 1.85 1-2
17:45 Suduva Marijampole - Tre Penne 1.02 23.00 34.00 5-0
17:55 F91 Dudelange - FK Shkëndija 2.90 3.40 2.35 1-1
18:00 KF Feronikeli - Slovan Bratislava 4.50 4.00 1.65 0-2
czwartek, 25 lipiec 2019 1 x 2 wynik
15:30 Pyunik - Jablonec 4.25 3.40 1.80 2-1
16:45 FK Ventspils - Gzira United 1.65 3.75 4.75 4-0
17:00 Gabala - Dinamo Tbilisi 2.60 3.00 2.80 0-2
17:30 AEK Larnaca - Levski Sofia 2.00 3.25 3.80 3-0
17:30 Partizani Tirana - Sheriff Tiraspol 2.70 3.20 2.60 0-1
18:00 Haugesund - SK Sturm Graz 2.95 3.50 2.25 2-0
18:30 FC Utrecht - Zrinjski Mostar 1.26 5.50 10.25 1-1
18:45 Chikhura - Aberdeen 4.80 3.60 1.72 1-1
18:55 Budapest Honved - CSU Craiova 3.40 3.30 2.10 0-0
19:00 Alashkert FC - Steaua Bukareszt 6.25 4.10 1.50 0-3
19:00 Arsenal Tula - Neftchi Baku 1.56 3.95 5.60 0-1
19:00 FC Flora Tallinn - Eintracht Frankfurt 26.00 10.00 1.08 1-2
19:00 Lechia Gdańsk - Brøndby 2.25 3.45 2.95 2-1
19:00 Malatyaspor - Olimpija Ljubljana 1.75 4.00 4.00 2-2
19:00 Shakhter Soligorsk - Esbjerg 2.15 3.15 3.50 2-0
19:30 Connah's Quay - Partizan Belgrad 12.00 5.50 1.22 0-1
19:30 CSKA Sofia - Osijek 2.20 3.15 3.35 1-0
19:30 Hapoel Beer Sheva - Kairat Almaty 1.75 3.40 4.85 2-0
20:00 Fehervar FC - Vaduz 1.35 4.55 8.00 1-0
20:00 IFK Norrkoping - FK Metalurgs Liepaja 1.20 6.00 13.50 2-0
20:00 Piast Gliwice - Riga FC 1.52 3.90 6.10 3-2
20:15 Lucerne - KI Klaksvik 1.14 7.00 16.00 1-0
20:30 AZ Alkmaar - BK Hacken 1.60 4.00 5.25 0-0
20:30 Dunajska Streda - Atromitos 2.15 3.30 3.30 1-2
20:30 Gent - Viitorul Constanta 1.62 4.25 4.75 6-3
20:45 Buducnost Podgorica - Zoria Lugansk 4.40 3.30 1.82 1-3
20:45 Domzale - Malmo FF 3.00 3.15 2.40 2-2
20:45 Rangers - Progres Niedercorn 1.05 11.50 27.00 2-0
20:45 Wolverhampton - Crusaders 1.02 15.00 41.00 2-0
21:00 Espanyol - Stjarnan Gardabae 1.04 12.00 41.00 4-0
21:00 Legia Warszawa - KuPS Kuopio 1.30 5.00 9.25 1-0
21:00 Shamrock Rovers - Apollon Limassol 3.10 3.10 2.30 2-1
21:00 Valur Reykjavik - Ludogorets Razgrad 6.00 4.00 1.50 1-1
środa, 24 lipiec 2019 1 x 2 wynik
18:00 Slovan Bratislava - KF Feronikeli 1.14 7.20 15.00 2-1
wtorek, 23 lipiec 2019 1 x 2 wynik
17:55 FK Shkëndija - F91 Dudelange 1.50 4.25 5.50 1-2
20:00 FC Santa Coloma - FC Astana 15.00 6.40 1.16 0-0
czwartek, 18 lipiec 2019 1 x 2 wynik
16:30 Kairat Almaty - Siroki Brijeg 1.67 3.40 5.25 2-1
16:30 Makedonija GjP - Alashkert FC 2.15 3.30 3.20 0-3
17:30 Inter Turku - Brøndby 3.85 3.60 1.85 2-0
18:00 CSU Craiova - Sabail Baku 1.23 6.00 10.00 3-2
18:00 Levadia Tallinn - Stjarnan Gardabae 2.15 3.30 3.20 3-2
18:00 RoPS - Aberdeen 4.75 3.75 1.65 1-2
18:30 Dinamo Mińsk - FK Metalurgs Liepaja 1.37 5.00 6.50 1-2
19:00 Cracovia Kraków - Dunajska Streda 1.90 3.50 3.70 2-2
19:00 Haugesund - Cliftonville 1.25 5.75 10.00 5-1
19:00 Milsami Orhei - Steaua Bukareszt 9.00 6.00 1.25 1-2
19:00 Petrocub - AEK Larnaca 3.30 3.75 1.85 0-1
19:00 Vaduz - Breidablik 1.75 3.75 4.25 2-1
19:00 Zalgiris Vilnius - Budapest Honved 1.95 3.75 3.50 1-1
19:30 Hapoel Beer Sheva - Laci 1.20 6.00 13.00 1-0
19:30 Progres Niedercorn - Cork City 1.95 3.35 3.70 1-2
19:30 UE Engordany - Dinamo Tbilisi 13.00 10.00 1.08 0-1
20:00 B36 Torshavn - Crusaders 2.85 3.40 2.30 2-3
20:00 Hajduk Split - Gzira United 1.07 10.00 23.00 1-3
20:00 IFK Norrkoping - St Patricks 1.21 6.30 12.00 2-1
20:30 FK Shkupi - Pyunik 2.35 3.40 2.75 1-2
20:45 Ballymena - Malmo FF 23.00 9.00 1.10 0-4
20:45 Buducnost Podgorica - Trans Narva 1.12 7.75 23.00 4-1
20:45 Domzale - Balzan FC 1.22 6.50 9.50 1-0
20:45 Kilmarnock - Connah's Quay 1.12 8.40 15.00 0-2
20:45 Radnicki Nis - FC Flora Tallinn 1.50 4.20 5.50 2-2
20:45 Rangers - St. Joseph 1.02 21.00 41.00 6-0
21:00 KR Reykjavik - Molde 5.00 4.00 1.60 0-0
21:00 Legia Warszawa - College Europa 1.04 13.50 21.00 3-0
21:00 Shamrock Rovers - SK Brann 2.80 3.25 2.50 2-1

Promocje bukmacherskie


Totolotek Totolotek 1000 zł
4
Fortuna Fortuna 1130 zł
4,5
STS STS 1200 zł
4
PZBUK PZBUK 500 zł
2,5
eToto eToto 1040 zł
3,5
TOTALbet TOTALbet 500 zł
3,5
Betclic Betclic 500 zł
4,5