BetOnValue

Ocena 3,5/5 | 2 głosy

BetOnValue.com to jeden z najlepszych portali na świecie, który porównuje kursy bukmacherskie. To imponujące źródło informacji odnośnie wahań kursów, surebetów, valuebetów oraz tendencji rynkowych.

BetOnValue oferuje pomocne narzędzia przede wszystkim dla profesjonalnych graczy, którzy posiadają wiele kont bukmacherskich w celu optymalizacji zysków.

Strona betonvalue.com wcześniej działa pod nazwą betbrain.com. W internecie funkcjonuje od 2000 roku, czyli od momentu, kiedy naziemni bukmacherzy zaczęli ustępować bukmacherom online. Serwis należy do znanej spółki tworzącej oprogramowanie dla bukmacherów EveryMatrix N.V. 

BetOnValue - z ang. tłumaczenia "postaw na wartość". W gruncie rzeczy nazwa strony idealnie oddaje jej ducha oferty.

Oferta BetOnValue

BetOnValue w jednym miejscu oferuje kursy na ponad 65 dyscyplin sportowych od około 170 bukmacherów. Strona gromadzi oferty bukmacherów i porównuje kursy na ponad 100 rynkach możliwych do obstawiania. Główną funkcją BetOnValue jest monitorowanie kursów pod kątem surebetów i valuebetów (w ofercie przedmeczowej i "na żywo").

Kursy na stronie średnio odświeżane są co 60 sekund (w ofercie przedmeczowej). W przypadku zakładów live, co 1-2 sekundy (maksymalnie do 8 sekund).

BetOnValue posiada 3 pakiety abonamentu (2 bardziej wartościowe są płatne):

Podstawowy (darmowy, wymagana rejestracja):

 • dostęp do 40 bukmacherów,
 • informacja o surebetach z 20 minutowym opóźnieniem,
 • valuebety - tak,
 • surebety z maksymalnym zwrotem 1%.

Silver (koszt €50/miesięcznie):

 • dostęp do wszystkich bukmacherów (około 170),
 • surebety z 3 minutowym opóźnieniem,
 • valuebety - tak,
 • maksymalny zwrot z surebetów.

Gold (koszt €125/miesięcznie):

 • dostęp do wszystkich bukmacherów (około 170),
 • błyskawiczne info o surebetach,
 • valuebety - tak,
 • maksymalny zwrot z surebetów.

Subskrypcję abonamentu na betonvalue.com można wykupić za pośrednictwem portfeli Skrill i Neteller oraz przy użyciu karty kredytowej.

Funkcje BetOnValue

Na stronie betonvalue.com dostępne są filtry, które znacznie usprawniają korzystanie z portalu. Gracz ma możliwość zdefiniowania ulubionych bukmacherów, od których chce otrzymywać kursy - w ten sposób można korzystać z porównywarki kursów bukmacherów, u których posiada się konto. W edycji konta po wybraniu odpowiednich bukmacherów gracz otrzymują ofertę w obrębie "swoich" buków.

W preferencjach konta gracz może ustawić: format kursów (EU, UK, US, MA, IN, HK), powiadomienia głosowe dla zakładów live i surebetów, walutę, strefę czasową oraz dane osobowe.

Co więcej, można ustawić wydarzenia, jakie mają być wyświetlane na naszym koncie na betonvalue.com - ligę, dyscyplinę oraz nadchodzące spotkania, czyli zdarzenia, które będą rozgrywane w najbliższych 2 godzinach, 12 godzinach lub kolejnych dniach. W ten sposób w ogromie wydarzeń prezentowanych na betonvalue.com można znacząco skonkretyzować "pod siebie" ofertę.

Co pomocne dla typera, BetOnValue oferuje bezpośrednie przekierowanie zakładu na stronę bukmachera. Mianowicie, klikając w kurs przy zdarzeniu na betonvalue.com następuje przekierowanie do bukmachera - gdzie od razu zakład ląduje na kuponie i jest gotowy do postawienia. Jest to taka sama funkcjonalność jak u nas na spryciarz.com z Unibet.

Do każdego meczu oferowana jest imponująca baza statystyk. Nie mówimy tu o klasycznych H2H czy wynikach ostatnich spotkań, ale m.in. wyliczeniach odnośnie liczby bramek under/over czy handicapów. Dodatkowo są informacje o skuteczności obu drużyn, minutach, w których strzelają gole czy częstotliwości zbierania żółtych i czerwonych kartek. Dla fanów liczb to duża porcja wiedzy na temat konkretnych pojedynków.

BetOnValue - przykład oferty meczów

Kalkulator surebetów

W zakładce "surebets" na stronie betonvalue.com prezentowane są aktualne zdarzenia określane mianem surebetów. Posiadając darmowy abonament prezentowane są wydarzenia, z których maksymalny zysk wynosi 1%. Mając płatną subskrypcję na pojedynczych zdarzenia można liczyć na zysk rzędu 10% od zainwestowanej stawki.

Do poszczególnych zdarzeń, gdzie możliwy jest surebet, dołączony jest kalkulator, który przelicza stawkę, jaką trzeba postawić na poszczególny zakład u danego bukmachera. Gracz w zasadzie musi podać tylko początkową stawkę, którą jest gotów zainwestować w zakład surebet. Resztę robi kalkulator, który wylicza stawki i określa potencjalne zyski z zakładów. Na podobnej zasadzie działa nasz kalkulator surebet.

Valuebety

Na stronie betonvalue.com prezentowane są również valubety, czyli wartościowe zakłady wynikające z błędów bukmachera (zawyżony kurs) lub złej oceny sytuacji. Należy pamiętać, że w tego typu porównywarkach prezentowane valuebety oparte są o algorytmy bazujące na statystykach i tendencjach kursowych. Rzetelne wyliczenie valuebetu musi być poparte analizą meczu, a w tak dużych serwisach jak betonvalue.com jest to niemożliwe ze względu na mnogość wydarzeń sportowych.

Prezentowane valuebety na betonvalue.com należy traktować z przymrużeniem oka. Mogą być jednak pewnym drogowskazem i skierować naszą uwagę na mecz i zakład, który po analizie okaże się istotnie valuebetem. Dlatego zalecamy traktować to narzędzie jako pomoc, a nie stawiać za pewnik.

Opinia o BetOnValue

Jako porównywarka kursów i baza statystyk strona betonvalue.com może mieć pozytywne zastosowanie zarówno dla początkujących graczy, jak i tych bardziej zaawansowanych.

Główna funkcja, czyli surebety i valuebety, kierowana jest przede wszystkim dla zaawansowanych graczy, którzy posiadają minimum kilka kont bukmacherskich i dysponują dużym kapitałem na grę.

Korzystając z surebetów od BetOnValue nigdy nie mamy pewności, że nie znajduje się w nich błąd (nieaktualny kurs lub zakład), choć administracja strony zapewnia, że na bieżąco monitoruje swoją ofertę pod kątem ewentualnych błędów. Inwestując duże sumy w surebety zalecamy ostrożność, by ślepo nie ufać prezentowanym kursom. Podobnie jak valuebetom, które niewiele mają wspólnego z prawdziwie wartościowym zakładem opartym o analizę.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.

Skomentuj artykuł BetOnValue

Przy pisaniu każdego artykułu staramy się w jak najlepszy sposób przekazać wiedzę z danego obszaru zakładów bukmacherskich. Jest to niezwykle trudne zadanie, zachęcamy czytelników do uzupełnienia w komentarzach tematu artykułu "BetOnValue" swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń artykuł

Ocena 3,5/5 | 2 głosy

Masz pytania do artykułu? Temat nie został opisany dokładnie? Napisz, postaramy się odpowiedzieć. Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się artykuł? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole

Artykuły

Przeczytaj też pozostałe artykuły z kategorii pordnika typera ABC obstawiania:

Nie znalazłeś poradnika bukmacherskiego, którego szukasz? Napisz nam o tym, jeżeli przygotujemy go to otrzymasz 10 PLN.