BettingMetrics

Ocena 4,3/5 | 30 głosów

Bettingmetrics to kompleksowa platforma dla zawodowych graczy zakładów bukmacherskich. Najważniejszą funkcjonalnością portalu jest moduł śledzenia zakładów (betting tracker), dzięki któremu gracze mogą analizować i ulepszać swoje strategie obstawiania.

Oprócz modułu analizy zakładów Bettingmetrics posiada własną porównywarkę kursów i narzędzie do zarządzania budżetem. W portalu obecne są też standardowe pozycje, takie jak artykuły edukacyjne, aktualności ze świata zakładów, opinie o bukmacherach i typy użytkowników.

Platforma bettingmetrics.com sprawdzi się przede wszystkim wśród profesjonalnych graczy, którzy mierzą rentowność swoich zakładów, ściśle kontrolują bankroll i posiadają wiele kont bukmacherskich.

Twórcami portalu są Martin Grozev i Slavomir Semov, którzy pierwsze prace nad nim rozpoczęli w 2016 roku. W lutym 2017 roku projekt Bettingmetrics zwyciężył w prestiżowym konkursie startupów London Accelerator, a niedługo później otrzymał dofinansowanie od funduszu inwestycyjnego RLC Ventures. Premiera portalu Bettingmetrics odbyła się pod koniec 2017 roku.

Właścicielem portalu jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii spółka Panorama Partners Ltd. Zespół portalu składa się z kilku doświadczonych typerów, którzy w przeszłości zajmowali się profesjonalnym typowaniem zakładów. Jak sami o sobie piszą, są entuzjastami zakładów, a ostatnie lata spędzili na dążeniu do celu, czyli zdobywaniu przewagi nad bukmacherami i osiąganiu regularnych zysków.

Bettingmetrics o sobie

Początkowo skuteczność naszej gry w zakładach śledziliśmy przy użyciu dokumentu w Excelu. Było to jednak czasochłonne i mozolne rozwiązanie. Aby oszczędzić czas i zwiększyć szanse na osiągnięcie przewagi nad bukmacherami, stworzyliśmy narzędzie Bettingmetrics. To kompleksowe oprogramowanie, które pozwala z jednego miejsca zarządzać naszą grą u bukmacherów. Naszym celem było zaoszczędzenie czasu i stworzenie miejsca, gdzie gracz ma pod ręką wszystko to, czego potrzebuje – od porównania kursów przez teoretyczną wiedzę aż po dostęp do typów i zarządzania budżetem.

Funkcjonalności Bettingmetrics

Platforma Bettingmetrics jest ciągle rozwijana i cały czas ewoluuje. Jej podstawowe funkcjonalności to:

  • analityka zakładów – agregator danych dotyczących obstawianych zakładów: skuteczność typów, historia trafionych kursów, wskaźnik ROI (rentowność gry);
  • zarządzanie budżetem – w jednym miejscu informacje o stanie konta u wszystkich bukmacherów, o obrocie, zyskach i stratach;
  • porównanie kursów – możliwość śledzenia kursów przedmeczowych i „na żywo” u wielu bukmacherów;
  • rynek typów bukmacherskich – społeczność typerów ze 100-procentową wiarygodnością i dostępem do historii typów. Możliwość kupowania lub sprzedawania typów;
  • wiedza – dostęp do artykułów z teorii bukmacherskiej.

Bettingmetrics umożliwia przeprowadzenie zaawansowanych analiz oddanych typów. Wykresy i wskaźniki skuteczności jak na dłoni pokazują efekty naszej gry – m.in. w którym przedziale kursowym najczęściej nasze zakłady są poprawnie typowane, rentowność gry i współczynnik zwrotu z zainwestowanego kapitału. Narzędzie umożliwia zaawansowaną konfigurację i segmentację danych. Dane typów można filtrować pod względem obstawianych dyscyplin sportowych, kursu zdarzenia i zagranej stawki. Co najlepsze – tak ograniczone dane można ze sobą porównywać na wykresie czasu.

Taka segmentacja danych umożliwia wyliczenie, jak na przestrzeni ostatnich miesięcy kształtowały się typy, np. z piłki nożnej w porównaniu do typów na tenis ziemny. Innym przykładem analizy rezultatów typów jest ich podział ze względu na wysokość kursów. Narzędzie wyrysuje użytkownikowi wykresy lub przedstawi dane w postaci tabeli. Typer, mając dostęp do takiej analityki, na podstawie danych historycznych typów może w prosty sposób dowiedzieć się, jakie typy zakładów są dla niego zyskowne, a na jakich traci pieniądze.

Konto Bettingmetrics umożliwia synchronizację z giełdą zakładów Betfair, co pozwala automatycznie śledzić historię zawartych tam zakładów.

Bettingmetrics wykres wynikówtypowania

Abonament Bettingmetrics

Rejestracja w Bettingmetrics jest darmowa, jednak wszystkie najważniejsze funkcjonalności (analizy, śledzenie, bankroll) dostępne są wyłącznie po opłaceniu abonamentu. Abonament Bettingmetrics kosztuje 9,90 £ miesięcznie, a przy zakupie rocznej subskrypcji za 99,80 £ opłata obniża się do 8,30 £ miesięcznie. Abonamentu nie trzeba jednak kupować w ciemno. Nowi klienci rejestrujący konto mają darmowe 14 dni na przetestowanie platformy. Po darmowym okresie funkcjonalności premium są blokowane i aby w przyszłości z nich korzystać, należy opłacić abonament.

Po wykupieniu abonamentu gracz ma dostęp do pełnej oferty serwisu. Bettingmetrics.com działa również na tablecie i telefonie (strona responsywna).

Opinia o Bettingmetrics

Bettingmetrics to świetna platforma dla typerów. Na podstawie danych historycznych pokazuje statystyki naszych typów i w ten sposób umożliwia wyciągnięcie wniosków na przyszłość. Bettingmetrics to narzędzie dla profesjonalnych graczy, którzy w celu optymalizacji zysków muszą dogłębnie przeanalizować każdy szczegół swojej gry. Dzięki Bettingmetrics obliczanie i monitoring wskaźników takich jak yield, ROI, ROC czy trafności kursów nie stanowi żadnego problemu.

Platforma Bettingmetrics znacząco usprawnia obstawianie zakładów i zarządzanie budżetem. Oferuje też dostęp do edukacyjnych artykułów bukmacherskich oraz pozwala śledzić poczynania innych typerów.

Z jednej strony Bettingmetrics to szeroko rozbudowany Excel (z graficznego punktu widzenia o wiele bardziej czytelniejszy), a z drugiej strony – kopalnia wiedzy o zakładach i typowaniu. Miesięczny koszt 9,90 £ w stosunku do oferty wydaje się opłacalną inwestycją.

Bettingmetrics

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.


Skomentuj artykuł BettingMetrics

Przy pisaniu każdego artykułu staramy się w jak najlepszy sposób przekazać wiedzę z danego obszaru zakładów bukmacherskich. Jest to niezwykle trudne zadanie, zachęcamy czytelników do uzupełnienia w komentarzach tematu artykułu "BettingMetrics" swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń artykuł

Ocena 4,3/5 | 30 głosów
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner