BettingMetrics

Ocena 5/5 | 1 głos

BettingMetrics to kompleksowa platforma dla zawodowych graczy zakładów bukmacherskich. Najważniejszą funkcjonalnością portalu jest moduł śledzenia zakładów (betting tracker) dzięki któremu gracze mogą analizować i ulepszać swoje strategie obstawiania.

Oprócz modułu analizy zakładów BettingMetrics posiada własną porównywarkę kursów i narzędzie do zarządzania budżetem. W portalu obecne są też standardowe pozycje takie jak artykuły edukacyjne, aktualności ze świata zakładów, opinie o bukmacherach i typy użytkowników.

Platforma bettingmetrics.com sprawdzi się przede wszystkim wśród profesjonalnych graczy, którzy mierzą rentowność swoich zakładów, ściśle kontrolują bankroll i posiadają wiele kont bukmacherskich.

Twórcami portalu są Martin Grozev i Slavomir Semov, rozpoczęli oni pierwsze prace w 2016 roku. W lutym 2017 projekt BettingMetrics zwyciężył w prestiżowym konkursie startupów London Accelerator a niedługo później otrzymał dofinansowanie od funduszu inwestycyjnego RLC Ventures. Premiera portalu BettingMetrics miała miejsce pod koniec 2017 roku.

Właścicielem portalu jest spółka Panorama Partners Ltd zarejestrowana w Wielkiej Brytanii. Zespół portalu składa się z kilku doświadczonych typerów, którzy w przeszłości zajmowali się profesjonalnym typowaniem zakładów. Jak sami o sobie piszą: są entuzjastami zakładów, a ostatnie lata spędzili na dążeniu do celu, czyli zdobywania przewagi nad bukmacherami i osiągania regularnych zysków.

BettingMetrics o sobie

Początkowo skuteczność naszej gry w zakładach śledziliśmy przy użyciu dokumentu Excel. Było to jednak czasochłonne i mozolne rozwiązanie. Aby oszczędzić czas i zwiększyć szanse przewagi nad bukmacherami stworzyliśmy narzędzie BettingMetrics. To kompleksowe oprogramowanie, które pozwala z jednego miejsca zarządzać naszą grą u bukmacherów. Naszym celem było oszczędzenie czasu i stworzenie miejsca, gdzie gracz pod ręką ma wszystko to, czego potrzebuje  - od porównania kursów przez teoretyczną wiedzę aż po dostęp do typów i zarządzania budżetem.

Funkcjonalności BettingMetrics

Platforma BettingMetrics jest ciągle rozwijana i cały czas ewoluuje. Podstawowe funkcjonalności BettingMetrics to:

  • Analityka zakładów - agregator danych odnośnie obstawianych zakładów: skuteczność typów, historia trafionych kursów, wskaźnik ROI (rentowność gry).
  • Zarządzanie budżetem - w jednym miejscu informacje o stanie konta u wszystkich bukmacherów, obrocie, zyskach i stratach.
  • Porównanie kursów - możliwość śledzenia kursów przedmeczowych i "na żywo" u wielu bukmacherów.
  • Rynek typów bukmacherskich - społeczność typerów ze 100% wiarygodnością i dostępem do historii typów. Możliwość kupowania lub sprzedawania typów.
  • Wiedza - dostęp do artykułów z teorii bukmacherskiej.

BettingMetrics umożliwia przeprowadzenie zaawansowanych analiz oddanych typów. Wykresy i wskaźniki skuteczności jak na dłoni pokazują efekty naszej gry - m.in. w którym przedziale kursowym najczęściej nasze zakłady są poprawnie typowane, rentowność gry i współczynnik zwrotu z zainwestowanego kapitału. Narzędzie umożliwia dużą konfigurację i segmentacje danych. Dane typów można filtrować względem obstawianych dyscyplin sportowych, kursu zdarzenia i zagranej stawki. Co najlepsze - tak ograniczone dane można ze sobą porównywać na wykresie czasu.

Taka segmentacja danych umożliwia wyliczenie jak na przestrzni ostatnich miesięcy krztałtowały się typy np. z piłki nożnej poniżej w porównaniu do typów na tenisa ziemnego. Innym przykładem analizy rezultatów typów jest ich podział ze względu na wysokość kursów. Narzędzie wyrysuje użytkownikowi wykresy lub przedstawi dane w postaci tabeli. Typer mając dostęp do takiej analityki na podstawie danych historycznych typów może w prosty sposób dowiedzieć się jakie typy zakładów są dla niego zyskowne a na jakich traci pieniądze.

Konto BettingMetrics umożliwia synchronizację z giełdą zakładów, co pozwala automatycznie śledzić historię zawartych tam zakładów.

Abonament BettingMetrics

Rejestracja w BettingMetrics jest darmowa jednak wszystkie najważniejsze funkcjonalności (analizy, śledzenie, bankroll) dostępne są wyłącznie po opłaceniu abonamentu. Abonament BettingMetrics kosztuje £9.90 miesięcznie, przy zakupie rocznej subskrypcji za £99,80 opłata obniża się do £8.30 miesięcznie. Abonament nie trzeba jednak kupować w ciemno. Nowi klienci rejestrujący konto mają darmowe 14 dni na przetestowanie platformy. Po darmowym okresie funkcjonalności premium są blokowane i aby w przyszłości z nich korzystać należy wykupić abonament.

Wykupując abonament gracz ma dostęp do pełnej oferty serwisu. BettingMetrics.com działa również na tablecie i telefonie (strona responsywna).

Opinia o BettingMetrics

BettingMetrics to świetna platforma dla typerów. Na podstawie danych historycznych pokazuje statystyki naszych typów i na tej podstawie umożliwia wyciągnięcie wniosków na przyszłość. BettingMetrics to narzędzie dla profesjonalnych graczy, którzy w celu optymalizacji zysków potrzebują dogłębnie przeanalizować każdy szczegół swojej gry. Dzięki BettingMetric obliczanie i monitoring wskaźników takich jak yield, ROI, ROC czy trafności kursów nie stanowi żadnego problemu. 

Platforma BettingMetrics znacząco usprawnia obstawianie zakładów i zarządzanie budżetem. Oferuje też dostęp do edukacyjnych artykułów bukmacherskich oraz pozwala śledzić poczynania innych typerów. 

Z jednej strony BettingMetrics to szeroko rozbudowany Excel (z graficznego punktu widzenia o wiele bardziej czytelniejszy), a z drugiej strony kopalnia wiedzy o zakładach i typowaniu. Miesięczny koszt £9.90 w stosunku do oferty wydaje się opłacalną inwestycją.

Wypróbuj bettingmetrics.com.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor . Chcesz zostać redaktorem?
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.

Skomentuj artykuł BettingMetrics

Przy pisaniu każdego artykułu staramy się w jak najlepszy sposób przekazać wiedzę z danego obszaru zakładów bukmacherskich. Jest to niezwykle trudne zadanie, zachęcamy czytelników do uzupełnienia w komentarzach tematu artykułu "BettingMetrics" swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń artykuł

Ocena 5/5 | 1 głos

Masz pytania do artykułu? Temat nie został opisany dokładnie? Napisz, postaramy się odpowiedzieć. Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się artykuł? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole

Artykuły

Przeczytaj też pozostałe artykuły z kategorii pordnika typera ABC obstawiania:

Nie znalazłeś poradnika bukmacherskiego, którego szukasz? Napisz nam o tym, jeżeli przygotujemy go to otrzymasz 10 PLN.