Problem z bukmacherem

Ocena 3,38/5 | 52 głosy

Typowanie zakładów bukmacherskich to połączenie pasji sportowej z umiejętnościami analitycznego myślenia, dobra zabawa oraz sposób na okazjonalny lub regularny zarobek.

Regularne wygrywanie u bukmachera nie jest rzeczą łatwą, przy obstawianiu należy pamiętać, że każdy bukmacher to korporacja działająca według pewnych ustalonych zasad, których nie będzie naginać na korzyść jednostki – gracza. Nawet nieumyślne łamanie zasad regulaminu bukmachera przez gracza w 95% kończy się na niekorzyść gracza.

Do relacji bukmacher–gracz należy podejść w sposób pragmatyczny i zdać sobie sprawę, że firma bukmacherska to nie instytucja charytatywna, a przedsiębiorstwo, które za cel stawia sobie maksymalizację zysków. Firmy bukmacherskie chcą zarabiać pieniądze, a ich zarobek jest równoznaczny z przegrywaniem pieniędzy przez graczy. Z tego powodu bukmacherzy nie lubią graczy wygrywających i utrudniają im życie. Bukmacherzy szczególnie wyczuleni są na osoby rejestrujące się jedynie w celu wykorzystania bonusów powitalnych (przegrywanie bonusu).

Wszelkie spory z bukmacherem będą rozwiązywane tylko i wyłącznie na podstawie prawa/regulaminu bukmachera. Bukmacherzy internetowi działają w oparciu o jurysdykcję kraju, który wydał im licencję. To sprawia, że zarówno bukmacher, jak i gracz/klient mogą dociekać swoich racji, opierając się na prawie, którym jest regulamin dostępny na stronie danej firmy bukmacherskiej. To zapewnia ochronę obydwu stronom.

Już podczas rejestracji konta u bukmachera gracz jest zobowiązany do akceptacji regulaminu, który reguluje stosunki na linii klient–bukmacher pod względem ochrony danych osobowych, zawierania i rozliczania zakładów, transferu pieniędzy czy korzystania z promocji. Akceptacja regulaminu oznacza przymus stosowania się do jego zasad.

Jeżeli jesteś początkującym typerem i zastanawiasz się jak poprawnie zarejestrować konto u bukmachera to polecamy nasz poradnik o rejestracji nowego konta. W tekście przedstawiamy najważniejsze elementy, na które należy zwrócić uwagę przy rejestracji konta po to aby zminimalizować ryzyko problemów z weryfikacją nowego konta.

Wina za powstające problemy w zakładach online może leżeć po stronie bukmachera i wynikać z niedopatrzenia bądź nieetycznego zachowania firmy, zdarza się też, że to gracz ją ponosi, celowo lub nieumyślnie nie stosując się do regulaminu.

Popularne problemy z bukmacherem

1. Limit stawek na koncie

Limity pojawiają się na kontach graczy, którzy z gry w danej firmie bukmacherskiej czerpią regularne zyski. Zdecydowana większość bukmacherów w swoim regulaminie posiada zapis, że świadczy usługi dla graczy „w celach rekreacyjnych”. Jeśli regularnie wygrywasz sporo pieniędzy, to zostaniesz uznany za „gracza profesjonalnego” i prawdopodobnie na Twoje konto użytkownika zostanie nałożony limit stawek (lub możliwych wygranych).

Zaradzić temu można w jeden sposób – przenieść się do bukmachera, który nie limituje zwycięskich graczy. Graczom profesjonalnym polecić możemy bukmachera „Pi…e”, bukmacherów azjatyckich oraz giełdy bukmacherskie. Giełdy bukmacherskie z definicji nie limitują graczy, gdyż to nie bukmacher jest stroną zakładu, a inny gracz, który wystawił (lay) dany zakład.

2. Blokada konta

Blokada konta to najwyższy wymiar kary, jaką bukmacher może nałożyć na typera. Blokada konta często wiąże się z zarekwirowaniem (części lub całości) zgromadzonych na koncie pieniędzy. Najczęściej konto gracza jest blokowane, gdy bukmacher uważa, że typer w jakiś sposób chce bukmachera oszukać, np. poprzez kilkukrotną próbę otrzymania bonusu startowego lub podesłanie podejrzanych, nieprawdziwych dokumentów weryfikacyjnych. Całkowita blokada konta występuje bardzo rzadko i trzeba na nią sobie zasłużyć.

Bardzo rzadko zdarzają się pomyłki, więc jeżeli masz pewność, że konto zostało zablokowane bezprawnie, a środki zarekwirowane, to należy o nie walczyć! Niestety zdarzają się też przypadki celowej blokady kont przez nieuczciwych bukmacherów, jednak gdy się gra u wiarygodnych bukmacherów (SBR min. C), stosowanie takich praktyk wobec graczy nie grozi.

3. Źle rozliczony zakład

Wina w takim wypadku leżeć może tylko po jednej stronie i jest nią bukmacher. Jeżeli uważamy, że zakład został źle rozliczony, należy najpierw dokładnie zapoznać się z regulaminem firmy bukmacherskiej, gdyż być może zasady nie zostały złamane, bo bukmacher inaczej rozlicza daną sytuację (np. krecze w tenisie). Źle rozliczony zakład może też wynikać ze zwykłej pomyłki bukmachera.

4. Długi czas oczekiwania na wypłatę

Zdarza się, że bukmacherzy opóźniają wypłatę pieniędzy z konta gracza. Zlecenia wypłaty zostają wstrzymane lub czas ich realizacji bardzo się wydłuża. Czasami opóźnienia wynikają z problemów technicznych, czasami to celowe działanie nieuczciwego bukmachera.

Czas realizacji wypłaty uzależniony jest od sposobu wypłaty, kwoty i faktu, czy jest to pierwsza, czy kolejna wypłata. Należy mieć na uwadze, że zanim wypłata dojdzie do skutku, proces weryfikacji konta u bukmachera musi być pozytywnie ukończony.

Zaznaczmy, że jeśli nasze konto nie jest zablokowane i nie toczy się w jego sprawie dochodzenie, wypłata pieniędzy powinna trwać nie dłużej niż 10 dni roboczych. Wypłaty opóźniane bez powodu tygodniami to pierwszy objaw tego, że bukmacher ma problemy finansowe. W takim wypadku, gdy ostatecznie dojdzie już do wypłaty, z kolejnymi depozytami należy przenieść się do innej firmy.

5. Brak kontaktu

Każdy bukmacher oferuje swoim klientom kilka dróg kontaktu, wśród których wymienić możemy kontakt elektroniczny poprzez e-mail i live chat lub też kontakt telefoniczny. Niestety nie z każdą firmą skontaktujemy się 24 godziny na dobę. Najlepszym sposobem kontaktu jest czat lub telefon, z tym że rozmowa telefoniczna zazwyczaj prowadzona jest w języku angielskim. Na odpowiedź mailową niekiedy przyjdzie nam czekać kilka dni, choć zależne jest to już od danego bukmachera i działania jego supportu. Poza tym wiadomości zwrotne mogą być traktowane jako SPAM.

Ważne jest, przede wszystkim dla początkujących graczy, by support odbywał się w formie czatu „na żywo”, i to w języku polskim, dlatego tak istotne jest, aby na początku przygody z obstawianiem wybrać legalnego bukmachera dla Polaków. Z doświadczenia wiemy, że czat „na żywo” to bardzo skuteczna droga kontaktu z bukmacherem. Przeczytaj poradnik jak skontaktować się z bukmacherem i miej problem kontaktem z głowy.

6. Brak lub anulowanie bonusu powitalnego

Praktycznie każdy bukmacher oferuje bonusy powitalne dla nowych graczy. Promocje startowe to najbardziej efektywne działanie promocyjne w celu ich przyciągnięcia. Przed wpłatą lub rejestracją u bukmachera w celu wykorzystania bonusu należy dokładnie przeczytać regulamin bonusu, a następnie przestrzegać wszystkich zapisów. Są bukmacherzy, którzy celowo w regulaminie ustalają bardzo restrykcyjne zasady korzystania z bonusu powitalnego. Każde, nawet małe odstępstwo od tych zasad traktują jako złamanie zasad regulaminu, co powoduje utratę bonusu.

Przykłady restrykcyjnych zasad, które skutkują utratą bonusu:

 • zlecenie wypłaty przed ukończeniem całkowitego obrotu;
 • obstawienie tego samego zakładu więcej niż jeden raz;
 • obstawienie tego samego meczu więcej niż jeden raz;
 • obstawienie zakładu za kwotę większą niż 50% kwoty otrzymanego bonusu.

Standardowym zakazem przy wykonywaniu obrotu bonusem jest zakaz stawiania zakładów przeciwstawnych.

Należy też pamiętać, że nawet jeśli przysługuje nam bonus, to może nie zostać dopisany do naszego konta. Stanie się tak, jeśli nie będziemy przestrzegać jego regulaminu, na przykład dokonamy depozytu w sposób, który do otrzymania bonusu nas nie kwalifikuje (np. Betclic nie przyznaje bonusów gdy depozyt wykonany jest przez Skrill), bądź zarejestrujemy konto z komputera o adresie IP, z którego dokonano już rejestracji u tego bukmachera.

Często bukmacherzy bronią się przed wyłudzaniem bonusów tego typu zapisami w regulaminie (przykład z Betclic):

Oferty dla wszystkich klientów są ograniczone do jednej na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres e-mail, numer telefonu, ten sam numer formy płatności (np. karta kredytowa lub debetowa, Neteller itp.) i dzielony komputer, np. biblioteka publiczna i miejsce pracy. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty lub wszystkich ofert dla jakiegokolwiek klienta lub grupy klientów według własnego uznania.

7. Anulowanie zakładu / brak wypłaty wygranej

Mimo iż każdy bukmacher posiada cały zespół pracowników dedykowanych do weryfikacji poprawności oferty zakładów, to nigdy nie będzie w stanie wyeliminować całkowicie pomyłek kursowych. Oczywiste błędy w wystawionych kursach zdarzają się bardzo rzadko, występują zarówno w zakładach przedmeczowych jak i zakładach na żywo.

Nie chodzi tutaj o błędne oszacowanie szans zwycięstwa danej drużyny a oczywiste błędy typu „odwrócony wynik” lub „błędnie przypisany gol”. Często zdarza się, że pomyłka nie spowodowana błędem bukmachera a błędem zewnętrznego dostawcy wyników lub kursów, z którego usług korzysta bukmacher.

Każdy bukmacher ma w swoim regulaminie zapisy chroniące go przed tego typu „oczywistymi błędami” w ofercie. Nawet jeżeli typer wychwyci tego typu błąd i obstawi zakład po błędnie zawyżonym kursie to są nikłe szanse na to aby uzyskał wygraną. Bukmacher może anulować zawarty zakład lub w przypadku rozliczenia i wypłaty środków przez gracza zażądać zwrotu pieniędzy.

W tego typu spornej sytuacji pójście do sądu nic nie pomoże, było już w Polsce kilka rozpraw w sprawach błędnych kursów i zawsze sąd przyznawał rację bukmacherowi. W tej sytuacji szkoda czasu i pieniędzy na rozprawy sądowe i lepiej odpuścić.

Wybór dobrego bukmachera, czyli przezorny ubezpieczony

Bez wątpienia komfort gry, wiarygodność i przestrzeganie prawa zależy tu od tego, na jakiego bukmachera zdecydujemy się postawić. Im jest on słabszy, tym więcej z nim problemów, co oczywiście nie dziwi. Wybierając bukmachera, należy brać pod uwagę nie tylko wysokość bonusu powitalnego, ale również jego renomę i wiarygodność.

Z pewnością ważnym czynnikiem będzie tutaj ranking SBR, który jest najważniejszym rankingiem wiarygodności firm bukmacherskich, gdyż tworzony jest na podstawie wypłacalności bukmachera, a więc dotyczy bezpieczeństwa środków na koncie. Poszczególnym firmom przyporządkowane są litery od A do G, będące jednocześnie ich ocenami (A – ocena najlepsza, F – najgorsza, G – bukmacher nieklasyfikowany).

Dla usprawnienia kontaktu warto stawiać na legalne w Polsce firmy bukmacherskie, które zapewniają możliwość kontaktu w języku polskim. Niezależnie jednak od tego, na jaką firmę postawimy, to aby uniknąć problemów, powinniśmy przestrzegać jej regulaminu. W innym wypadku sami prosimy się o kłopoty.

Jak wybrać zaufanego bukmachera?

 • Sprawdz jego wiarygodność w rankingu SBR.
 • Zbadaj opinie na jego temat wśród graczy. Opinie filtruj pod kątem rzetelności i miej na uwadze ludzkie skłonności do wystawiania opinii.
 • Jeśli nie znasz angielskiego, wybierz bukmachera z polskim supportem.
 • Wybierz bukmachera z wiarygodną licencją, np. Gibraltaru, Malty, Wielkiej Brytanii lub legalnego bukmachera z polską licencją.
 • Przy rejestracji konta zapoznaj się z regulaminem bukmachera.
 • W grze stosuj się do regulaminów promocji oraz innych funkcji bukmachera.

Gdzie zgłaszać problemy z bukmacherem?

Struś chowa głowę w piasek
Nie chowaj głowy w piasek. Walcz o swoje!

W walce z nieprawidłowością działań bukmachera nie jesteśmy bezbronni. Istnieją instytucje, firmy, portale, które mogą nam pomóc w rozwiązaniu sporu. Jedną z nich jest wspomniany już SBR. Gdy ma się problem z firmą bukmacherską, należy wypełnić odpowiedni wniosek w języku angielskim, a być może SBR będzie pośredniczył w negocjacjach, co bardzo ułatwi rozpatrzenie problemu na naszą korzyść. Formularz zażaleń SBR.

Także my, a więc portal Spryciarz.com, służymy pomocą w problemach z bukmacherami. Jesteśmy zawsze po stronie typera, co oczywiście nie znaczy, że typer zawsze ma rację. Masz problem z bukmacherem? Zgłoś nam to mailem, a postaramy się pomóc!

Poza tym zawsze pomocy możemy szukać w organie nadzorczym, który wydał licencję danemu bukmacherowi. W tym celu na stronie danej komisji należy znaleźć i wypełnić odpowiedni wniosek (w języku angielskim), dołączając do niego dokumenty pomocne w pozytywnym rozpatrzeniu sprawy, a więc między innymi screeny (kuponu, zlecenia wypłaty itp.) czy interpretacje regulaminu bukmachera.

Zdarza się, że problem może nie być zbyt skomplikowany, a jego rozwiązanie może być na wyciągnięcie ręki. To powinno skierować nas na portale bukmacherskie czy fora, gdzie użytkownicy mogli w przeszłości mieć podobne kłopoty, a teraz służą dobrą radą.

Nagłośnienie sprawy

Istnieją sytuacje, w których bukmacher ewidentnie nie ma racji, a mimo to upiera się przy swoim zdaniu. Gdy kontakt z supportem nie przyniesie efektu, dobrą strategią jest nagłośnienie sprawy z obiektywnym przedstawieniem dowodów świadczących o naszej racji. Świetnym przykładem dobrego rozegrania spornej sytuacji była akcja Tadka. W skrócie: STS nie chciał uznać oficjalnych meczowych statystyk FIFA przy rozliczeniu zakładu, w którym sam podał statystyki FIFA jako źródło danych.

Po miesiącu bezskutecznej walki z bukmacherem i odrzuconej oficjalnej pisemnej reklamacji gracz zdecydował się na opisanie zaistniałej sytuacji na Twitterze i Wykopie. Jaki efekt? Minęły niecałe dwa dni, a STS przyznał się do błędu i rozliczył kupony poprawnie. Zainteresowanych sprawą odsyłamy do Wykopu, gdzie dokładnie opisany jest sporny zakład, oraz do konwersacji na Twitterze.

Aby nagłośnienie sprawy zadziałało na naszą korzyść, muszą zostać spełnione dwa warunki:

 • musimy mieć dowody na poparcie swojego stanowiska;
 • bukmacherowi, z którym się spieramy, musi zależeć na rynku, na którym nagłaśniamy sprawę.

Tadek miał niezbite dowody na słuszność swojego stanowiska, a STS-owi, jako największemu graczowi na polskim rynku, dużo bardziej zaszkodziłaby rysa na wizerunku niż wypłata kilkudziesięciu tysięcy złotych. O swoje trzeba walczyć!

Podsumowanie

Typując zakłady sportowe, musimy być świadomi, że prędzej czy później dosięgnie nas mniejszy lub też większy problem z bukmacherem. Najważniejsze jest to, jak często do tego dochodzi oraz jak sobie poradzimy. W niektórych przypadkach (takich jak np. anulowanie meczu/zakładu) lepiej jest odpuścić i przenieść się do innego bukmachera. Jeśli jednak chodzi o nasze pieniądze i zablokowane wypłaty, powinniśmy walczyć o swoje do samego końca. Jeśli sami sobie nie radzimy i w żaden sposób nie możemy wpłynąć na działania bukmachera, należy się zgłosić do odpowiednich organów, które wymuszą na firmie sprzyjające nam działania.

Aby uniknąć problemów z bukmacherem, przede wszystkim należy wybrać tego odpowiedniego, czyli wiarygodnego, o usługach wysokiej jakości, oraz samemu stosować się do regulaminu. To sprawi, że każdy problem będzie można rozwiązać na swoją korzyść.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.


Komentarze i opinie

 1. Nie polecam nikomu pechowego bukmachera fortuna. Oszuści oszukują na wynikach, oszukują nawet drobnej wypłaty. Zwykła szulerka oszustów w tej fortunie. jak macie możliwość to grajcie wszędzie tylko nie u nich.

  Fortuna strasznie się pogarsza. To jest bukmacher dla pechowców. Zrobią wszystko zęby cię oszukać

  Szulerka zwykła. Byle z dala od Fortuny.

  • Link
 2. Fortuna nie wypłaciła mi kilkaset złotych spotkanie zawarłem o 14 godzinie, a samo spotkanie odbywało się wieczorem. Jak wygrałem kilkaset złotych, okazało się ze fortuna mi nie wypłaci kasy ponieważ oni nie chcieli na to spotkania dać takiego kursu 4.04. Fortuna twierdzi w odpowiedzi na moja reklamacje napisała mi ze maja prawo anulować poprawnie zawarte kupony przedmeczowe, i ze maja prawa nie wypłacać nagród…

  Najlepsze jest to ze na oficjalnej stronie fortuna maja regulamin który nie pokrywa się z regulaminem który widnieje w punktach Fortuna - porównajcie sobie regulamin fortuny na stronie internetowej a regulamin w punkcie stacjonarnym( artykuły 25 i 26 są zupełnie inne od siebie porównując je z regulaminem na internecie a regulaminem w punkcie) fortuna twierdzi ze może anulować wygrane .

  W STS tego nie ma że oszukują w ten sposób. Puki co przeniosłem się do STS. Fortuna to zwykła lichwa. Takie niewypłacanie na beszczela na zawarty poprawnie kupon wiele godzin przed meczem, na jedno spotkanie, jest już zupełna patologia.

  Fortuna bazuje na głupich klientach którym można wmówić każda głupotę. Z dala od tych pechowców, patologii Fortuny.

  • Link
 3. Pechowy bukmacher - napisz o jaki mecz chodzi to sprawdzimy tę przypadek. Jeżeli wystawiony kurs był ewidentną pomyłką bukmachera to niestety ma on prawo anulować zawarte zakłady - tak działa każdy bukmacher STS również.

  • Link
 4. Witam. Mam problem ze sportingbullem. Zamknęli mi konto twierdząc ze złamałem regulamin co jest nieprawda a miałem tam otwarte 3 długoterminowe zakłady mistrzostwo CSKA w Eurolidze za 1000 Lechii za 300 I Ajaxu Amsterdam za 500. pomocy

  • Link
 5. Wojtek. Niestety nie mamy kontaktu ze Sportingbullem. Napisz do nich z pytaniem jaki dokładnie złamałeś punkt z ich regulaminu.

  • Link
 6. NIE POLECAM LV BET , OSZUKANA i OKRADZIONA

  Jestem na początku swojego sporu przed złożeniem reklamacji w związku z anulowaniem moich zakładów w serwisie LV bet.pl. Obstawilam zaklad za otrzymane 10 zł jako bonus powitalny z mnoznikiem x100. Mój zakład wygrał kwotę 7000zl. Następnie postawiłam 4 zakłady po 1000zl z wygranej by spełnić wymóg obrotu depozytu x4 który dokonałam w kwocie 1000zl. Po próbie wypłaty została ona anulowana i środki skonfiskowane. Przeszło 10tys złotych zostało skonfiskowane. Powoluja sie oni na punkt 5 swojego regulaminu ze jeden bonus powitalny przypada na adres zamieszkania, adres IP, email, konto. To jedyna informacja jaka od nich uzyskalam. Oprocz tego ze ich organem nadzorczym i instytucja ktora wydala im licence jest ministerstwa finansow.
  Czy to jest odpowiednia komorka do kontaktu w tej sprawie?

  • Link
 7. Mam problem z bukmacherem Betclic. Postawiłem zakłady na zdarzenie wygrana gości i Over 2.5 wybierając wybór "nie" czyli że nie będzie wygranej gości i Over 2.5 W meczu. Najpierw bukmacher rozliczył kupony jakie przegrane. Po kilku dniach walki pozmieniali zakłady na stronie na "lub" A także zakłady które postawiłem w nich też widnieje lub A stawialem i porobilem oczywiście screeny z moich zakładów. Bukmacher zrobił zwrot nie wiem w ogóle na jakiej podstawie. Na czacie pisali mi że zakłady powinny być rozliczone na moja korzyść. Uważam że zakłady powinny być rozliczone na moja korzyść zamiast zwrotu. Co robić w takiej sytuacji?

  • Link
 8. Betclic jest na polskim rynku dopiero od 3 tygodni, być może mieli jakiś błąd w oprogramowaniu. Jeżeli bukmacher uznał, że zakład przez nich wystawiony był z błędem to niestety na tej podstawie może anulować zakłady i przyznać zwrot. Zwrot powinien być oczywiście przyznany bez względu na to czy zakład okazał się dla typera wygrany czy przegrany.

  Moim zdaniem zakład o treści "Wygrana gości i Over 2,5" powinny być 4 wyniki do obstawienia:
  a) tak, tak
  b) tak, nie
  c) nie, nie
  d) nie, tak

  Bo jeżeli w opcji zakładów było tylko "tak" i "nie" to dla tych dwóch opcji opcja "nie" jest przeważająca. Rozkład jest taki:
  "tak" - wygrywa tylko w 1 opcji a)
  "nie" - wygrywa aż w 3 opcjach b), c), d)

  Stąd domyślam się, że zakład na stronie został zaprezentowany w nieprecyzyjny (błędny) sposób i wszystkie zawarte na niego zostały anulowane. W tej chwili na stronie Betclic widzę jedynie opcje z "lub".

  • Link
 9. Ja natomiast mam problem z STS. Zablokowali mi konto i odmówili wypłaty środków (prawie 2000zl) ponieważ, przy rejestracji nie podałam imienia i nazwiska, a jedynie nr PESEL.
  Na tej podstawie przy przesylaniu zdjecia dowodwu osobistego (przed czym się trochę bronilam, tyle się teraz słyszy o wykorzystywaniu naszych danych osobowych, do różnych, niezgodnych z prawem czynow) stwierdzili , że nie są w stanie mnie zidentyfikować. Jak wy myślicie? Da radę z nimi wygrać?

  • Link
 10. Rejestracja bez imienia i nazwiska? Gra bez pełnej weryfikacji? Środki po obrocie bonusem? Możesz nieco dokładniej opisać swoja przygodę z tym bukmacherem?

  Co do fotki dowodu, to mogłaś wysłać z zamazana częścią danych i zdjęciem. Po prostu widoczne pozostają tylko dane, które są wymagane do weryfikacji konta. Bukmacher sts w takim przypadku nie miałby problemu, podobnie jak fortuna, lvbet, totalbet i milenium.

  Zdjęcia bez choćby 1 malej obróbki chcą za to etoto i totolotek.

  • Link
 11. Założyłam konto normalnie- bez żadnego problemu, wpisując tylko w imię i nazwisko ja ja , podałam za to PESEL. Środki na obrót i stawienie zakładów przelewalam z własnego konta, i nie widzieli w tym problemu, że konto jest bez imienia i nazwiska, dopiero, gdy chciałam wypłacić pieniądze dopatrzyli się problemu.

  • Link
 12. Podałaś wiec nieprawdziwe dane przy rejestracji, a środki na koncie zgromadziłaś w sporym stopniu dzięki promocji (bonus od depozytu). Wystarczyło wpisać poprawnie imię i nazwisko zakładając konto, żeby uniknąć problemów... Bukmacher za pewne dopiero przy 1 wypłacie dokładnie sprawdził twoje konto, chociaż mógł to zrobić wcześniej i zwrócić ci uwagę na nieprawidłowości.

  • Link
 13. żaden bonus. wygrałam kupon, który obstawialam.

  • Link
 14. Złamałaś regulamin, więc racja jest po ich stronie, aczkolwiek możesz spróbować odzyskać sam depozyt. Po prostu napisz, że jesteś początkująca w temacie i z pewnych rzeczy ni zdawałaś sobie sprawy. Zwróć też im uwagę, że mogli wcześnie napisać do ciebie, że błędnie wypełniłaś formularz rejestracyjny.

  • Link
 15. Zawarlem kupon w fortunie. Po modernizacji strony (2 dni nie działała aplikacja) kupon który zawarlem rozliczyli mi po kursie 1.0 a e kupon normalnie rozliczyli. Pisałem do nich to niby kupon zawarty po czasie był? Gdzie szukać pomocy? Jest spora suma

  • Link
 16. Zawarlem kupon w fortunie. Po modernizacji strony (2 dni nie działała aplikacja) kupon który zawarlem rozliczyli mi po kursie 1.0 a e kupon normalnie rozliczyli. Pisałem do nich to niby kupon zawarty po czasie był? Gdzie szukać pomocy? Jest spora suma

  • Link
 17. jaki typ/y, stawka?

  • Link
 18. Wirtualne typy. Stawka za 2 zł ale wygrana 540 tys

  • Link
 19. Adi - podeślij screeny obrazujące co się stało + opis na maila.

  • Link
 20. Witam, zostałem oszukany przez forbet wczoraj był mecz tenisa stołowego TT masters league Rosja pojedynek maxim bokov vs egor ovchinnkov wszędzie podają wynik 1:4 ochnikow a forbet twierdzi że było 4:3 proszę kogoś o pomoc w tej sprawie kupon na 3000 zł

  • Link
 21. Cześć Matrusz, podeślij screeny o które prosiłem w mailu.

  • Link

Skomentuj artykuł Problem z bukmacherem

Przy pisaniu każdego artykułu staramy się w jak najlepszy sposób przekazać wiedzę z danego obszaru zakładów bukmacherskich. Jest to niezwykle trudne zadanie, zachęcamy czytelników do uzupełnienia w komentarzach tematu artykułu "Problem z bukmacherem" swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń artykuł

Ocena 3,38/5 | 52 głosy

Masz pytania do artykułu? Temat nie został opisany dokładnie? Napisz, postaramy się odpowiedzieć. Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się artykuł? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner