Sporty wirtualne

Ocena 2,5/5 | 6 głosów

Sporty wirtualne to w świecie zakładów bukmacherskich substytut gier hazardowych.

O losach rywalizacji w sportach wirtualnych nie decyduje człowiek tylko algorytm, z którym na dłuższą metę nie da się wygrać. Tego typu zdarzenia możliwe są do obstawiania u zagranicznych i polskich bukmacherów. Na czym polega ta " wirtualna zabawa"?

Czym jest sport w klasycznym ujęciu? Realną rywalizacją zawodników lub drużyn w określonej dyscyplinie o ustalonych regułach. Znajomość dyscypliny, umiejętność analizy meczu i wyciąganie wniosków, to elementy, które pozwalają typerom przewidzieć boiskowe wydarzenia i obstawić u bukmachera zakład  z wartością. W sportach wirtualnych jest to niemożliwe, gracz musi działać po omacku i liczyć jedynie na szczęście.

Czym są sporty wirtualne?

Sporty wirtualne - komputerowa symulacja wydarzeń sportowych. Wynik zależny jest od losowego przypadku, co przypomina grę m.in. na "jednorękich bandytach". Rywalizacja toczona jest w komputerowej symulacji pomiędzy wirtualnymi drużynami i zawodnikami. Wirtualna rozgrywka często zwizualizowana jest animacją komputerową. O wyniku rywalizacji drużyn decyduje generator liczb losowych, jakikolwiek czynnik ludzki nie odgrywa żadnej roli. Sportów wirtualnych nie należy mylić ze sportami elektronicznymi, w których gracze rywalizują swoimi umiejętnościami na arenach gier komputerowych.

Sporty wirtualne kuszą szybkimi wygranymi, ponieważ mecze/rywalizacja odbywają się 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Co więcej, w rzeczywistości mecz piłki nożnej trwa 90 minut, a w sportach wirtualnych jedynie 3-4 minuty. Osoby mające słabość do gier hazardowych mogą ulec tej pokusie licząc na dynamiczną grę i szybkie zyski. Nic bardziej zgubnego.

Profesjonalni gracze, którzy minimalizują ryzyko porażki poprzez granie przeanalizowanych typów z value, nigdy nie pozwolą sobie na inwestowanie swojego kapitału w sporty wirtualne. Powód? Tacy gracze nie inwestują w przypadek, a na tym w głównej mierze opierają się sporty wirtualne.

Jak powstaje oferta na sporty wirtualne?

Sporty wirtualne to produkt dostarczany bukmacherom przez zewnętrzne firmy oferujące tego typu oprogramowanie. Bukmacherzy, aby wdrożyć sporty wirtualne do swojej oferty, muszą jedynie zakupić gotowy software (oprogramowanie) i skonfigurować ustawienia np.: ustalić marże na kursy, uruchomić losowy generator statystyk.

Do sportów wirtualnych bukmacher nie potrzebuje oddsmakerów, nie musi obawiać się, że wyjdą jakieś niespodziewane informacje dotyczące drużyn, że typer ma insiderską wiedzę. Wszystkie atuty są po stronie bukmachera.

Oprogramowanie do sportów wirtualnych sprzedają specjalistyczne firmy m.in Betsys, Slotegrator, VSoftCo czy Betconstruct. Firma Betconstruct oferuje swoje oprogramowanie w promocyjnej cenie 20 tys eur (cena regularna to 55 tys eur). Promocja argumentowana jest nadchodzącymi Mistrzostwami Świata w Rosji.

Oferta sportów wirtualnych

Z technicznego punktu widzenia typowanie sportów wirtualnych u bukmachera wiąże się z tymi samymi ruchami, co granie realnych wydarzeń sportowych. By zagrać kupon w sportach wirtualnych, należy wybrać zakład, ustalić stawkę i czekać na rozstrzygnięcie.

Oprogramowanie sportów wirtualnych jest tak skonstruowane, że gracz ma podgląd na mecze aktualnie rozgrywane. Przypomina to oglądanie rywalizacji w ramach gry komputerowej.

Sporty wirtualne to szybka akcja. Mecze toczone są co kilka minut i trwają tyle, co doliczony czas w meczu piłkarskim (kilka minut). Gracz, który przegra zakład, za chwilę ma szansę na kolejny kupon i vice versa - ci, którzy wygrają, mogą kontynuować grę. Dynamika akcji i losowość zdarzeń powoduje, że sporty wirtualne szybko mogą prowadzić do uzależnienia od hazardu i bankructwa.

Dyscypliny dostępne w sportach wirtualnych:

  • piłka nożna
  • tenis
  • koszykówka
  • tenis stołowy, badminton
  • wyścigi konne, psów, trotting
  • wyścigi samochodowe i motocyklowe

Zakłady w sportach wirtualnych

Rodzaje zakładów w wirtualnych wydarzeniach są takie same jak w rzeczywistych meczach. Obstawiać można wyniki spotkań, handicapy azjatyckie, liczbę goli (under/over) czy strzelców goli. Oferta dostępnych rynków jest zwykle uboższa niż w "realu", ale rodzaje zakładów takie same.

W sportach wirtualnych występują faworyci i outsiderzy, tworzone są wirtualne tabele i statytyski. Gracz ma dostęp do historii rozgrywek. Czynniki te determinują, jakie kursy wystawi bukmacher na dany wirtualny mecz.

Oferta bukmachera na sporty wirtualne

Bukmacherzy z ofertą na wirtualne sporty

Jak wspomnieliśmy wyżej wirtualne sporty znajdują się w ofercie zagranicznych i polskich bukmacherów.

Dla bukmacherów im więcej hazardowych gier na stronie, tym lepiej. Oferowane przez nich sporty wirtualne mają przyciągać uwagę i kusić. O ile w klasycznych zakładach gracz może zdobyć przewagę nad bukmacherem znajdując valuebet, o tyle w sportach wirtualnych nie ma na to szans. Z tego typu starcia bukmacher zawsze wyjdzie zwycięsko, dlatego promuje tego typu rozrywkę.

Dla bukmacherów zgodnych z polskim prawem sporty wirtualne to jedyna możliwość oferowania swoim użytkownikom losowej rozrywki hazardowej. Zgodnie z obowiązującą w Polsce ustawą bukmacherzy nie mogą oferować w internecie gier kasynowych. Sporty wirtualne umożliwiają obejście tego zakazu. Sporty wirtualne z nazwy są sportami, w rzeczywistości jest to zwykła gra losowa.

W zależności od oferty bukmachera w ramach sportów wirtualnych codziennie odbywa się około 3 tysiące wydarzeń, co miesięcznie daje 100 tysięcy wirtualnych zdarzeń.

Podsumowanie

Sporty wirtualne to gra stricte hazardowa, a my na serwisie spryciarz.com promujemy analityczne podejście do zakładów bukmacherskich. Stawiając pieniądze w grach losowych (a takimi są sporty wirtualne) zdajemy się wyłącznie na łut szczęścia, który czasami pojawia się, a czasami nie.  

W sportach wirtualnych bukmacher zawsze ma nad graczem przewagę, dzięki tej przewadze i swojej marży w dłuższym terminie typer zawsze będzie na pozycji przegranej. Sporty wirtualne służą głównie portfelom bukmacherów, dlatego są tak mocno przez nich promowane.

Dbając o budżet czytelników stanowczo odradzamy obstawianie sportów wirtualnych. Sporty wirtualne mogą prowadzić do szybkiej utraty kapitału lub bankructwa. Jedyną akceptowalną formą typowania sportów wirtualnych jest gra za niskie stawki w celach wyłącznie rozrywkowych.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.

Skomentuj artykuł Sporty wirtualne

Przy pisaniu każdego artykułu staramy się w jak najlepszy sposób przekazać wiedzę z danego obszaru zakładów bukmacherskich. Jest to niezwykle trudne zadanie, zachęcamy czytelników do uzupełnienia w komentarzach tematu artykułu "Sporty wirtualne" swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń artykuł

Ocena 2,5/5 | 6 głosów

Masz pytania do artykułu? Temat nie został opisany dokładnie? Napisz, postaramy się odpowiedzieć. Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się artykuł? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole

Artykuły

Przeczytaj też pozostałe artykuły z kategorii pordnika typera Dyscypliny sportowe:

Nie znalazłeś poradnika bukmacherskiego, którego szukasz? Napisz nam o tym, jeżeli przygotujemy go to otrzymasz 10 PLN.