Rankingi bukmacherów

W internecie funkcjonuje bardzo dużo firm bukmacherskich, jak to zwykle bywa, jedne są lepsze inne gorsze. Typerom, szczególnie tym mniej zaawansowanym, trudno porównać ze sobą bukmacherów tak aby wyłapać najważniejsze aspekty i wybrać tego lepszego.

Trudność jest tym większa, że w jednym elemencie bukmacher może być lepszy a w innym gorszy. Czy lepszy jest wysoki bonus startowy czy mniejszy ale z lepszymi warunkami obrotu? Czy ważniejsza jest szeroka oferta zakładów czy bezpieczeństwo i wiarygodność? Jaką wagę przywiązywać do kursów?

Korzystając z wiedzy i wieloletniego doświadczenia w typowaniu zakładów bukmacherskich oraz specjalnie przeprowadzonych testów stworzyliśmy rankingi bukmacherów aby ułatwić typerom wybór dobrego bukmachera.

Pierwszy ranking, "Najlepsi bukmacherzy" to uniwersalny ranking zawierający najbardziej polecane firmy bukmacherskie. Bukmacherzy w tym rankingu zostali pogrupowani w zależności od doświadczenia typera. Pozostałe rankingi skupiają się na wybranym ważnym elemencie zakładów bukmacherskich takim jak wysokość kursów, wiarygodność i rzetelność, przyjazność dla Polskich graczy.


Dobry lepszy najlepszy
Typuj u najlepszych bukmacherów.
Ranking Top 10
Najlepsi bukmacherzy

Ranking najlepszych bukmacherów internetowych prezentowany z podziałem na poziom zaawansowania typera. Ranking uwzględnia wszystkie najważniejsze kryteria ocen.

Wykres słupkowy marży bukmachera
Bukmacherzy według marży

Wysokość marży bukmachera jest niezwykla istotna gdyż przekłada się ona bezpośrednio na wysokość kursów bukmacherskich i wygranych. Zobacz ranking bukmacherów pod względem wysokości marży.