Rankingi bukmacherów

Dobry lepszy najlepszy
Typuj u najlepszych bukmacherów.

W 2022 roku w internecie funkcjonuje bardzo dużo firm bukmacherskich, jak to zwykle bywa, jedne są lepsze inne gorsze. Typerom, szczególnie tym mniej zaawansowanym, trudno porównać ze sobą bukmacherów tak aby wyłapać najważniejsze aspekty i wybrać tego lepszego.

Trudność jest tym większa, że w jednym elemencie bukmacher może być lepszy a w innym gorszy. Czy lepszy jest wysoki bonus startowy czy mniejszy ale z lepszymi warunkami obrotu? Czy ważniejsza jest szeroka oferta zakładów czy bezpieczeństwo i wiarygodność? Jaką wagę przywiązywać do kursów?

Korzystając z wiedzy i wieloletniego doświadczenia w typowaniu zakładów bukmacherskich oraz specjalnie przeprowadzonych testów stworzyliśmy rankingi bukmacherów aby ułatwić typerom wybór dobrego bukmachera.

Pierwszy ranking, "Najlepsi bukmacherzy" to uniwersalny ranking zawierający najbardziej polecane firmy bukmacherskie. Bukmacherzy w tym rankingu zostali pogrupowani w zależności od doświadczenia typera. Pozostałe rankingi skupiają się na wybranym ważnym elemencie zakładów bukmacherskich takim jak wysokość kursów, wiarygodność i rzetelność, przyjazność dla Polskich graczy.


Ranking Top 10
Ranking bukmacherów

Ranking najlepszych bukmacherów internetowych prezentowany z podziałem na poziom zaawansowania typera. Ranking uwzględnia wszystkie najważniejsze kryteria ocen.

Polscy fani piłki nożnej
Ranking bonusów powitalnych

Ranking najlepszych bonusów powitalnych dla graczy w Polsce. Rozpoczynając przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich wybierz bukmachera z najlepszym bonusem powitalnym.

Wykres słupkowy marży bukmachera
Bukmacherzy według marży

Wysokość marży bukmachera jest niezwykla istotna gdyż przekłada się ona bezpośrednio na wysokość kursów bukmacherskich i wygranych. Zobacz ranking bukmacherów pod względem wysokości marży.

Fortuna baner
Fortuna baner