sobota, 7 grudzień 2019 14:45

Mecz siatkówki PlusLiga GKS Katowice - AZS Politechnika Warszawska odbędzie się na stadionie Ośrodek Sportowy Szopienice dnia 7 grudzień o godzinie 14:45. Polska siatkówka typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: wtorek, 3 grudzień 2019 17:26.

Logo GKS Katowice

GKS Katowice

? - ?
Logo AZS Politechnika Warszawska

AZS Politechnika Warszawska

Typy z Ligi Typerów

W tej chwili w konkursie dla typerów nie ma jeszcze typów na mecz GKS Katowice - AZS Politechnika Warszawska w PlusLiga, badź pierwszy!

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik spotkania siatkówki GKS Katowice - AZS Politechnika Warszawska i walcz o prawdziwe pieniądze w Lidze Typerów! Co miesiąc do wygrania w konkursie typerskim 100 EURO. Typowanie wyników meczy siatkówki.


sobota, 7 grudzień 2019
Wygra mecz GKS Katowice 7.50 VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 1.08
Handicap - wygrane sety GKS Katowice (+2.5) 1.85 VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (-2.5) 1.85


Typujesz mecz siatkówki GKS Katowice - AZS Politechnika Warszawska u bukmachera? forBET, Fortuna, TOTALbet?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: siatkówka w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na siatkówkę.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

Jak grać w turniejach pokerowych?
Jak grać w turniejach pokerowych?

Dziś chciałbym Wam przedstawić kilka bardzo cennych porad, które sam wyniosłem z gry dopiero nie dawno. Felieton ten skierowany jest to wielu graczy, zarówno tych, którzy myślą, że wiedzą już o pokerze wszystko, a także do tych, którzy dopiero zaczynają się uczyć odpowiedzialnej gry w pokera. Do...

Yield, czyli jakim jesteś typerem
Yield, czyli jakim jesteś typerem

Typowanie wyników meczów wydaje się z pozoru bardzo proste, obstawić pierwszy lepszy zakład potrafi każdy typer, a wybór bukmachera to żaden problem. Problem zaczyna się, gdy z jakichś nieznanych nam powodów, zamiast wypłacać, przychodzi nam po raz kolejny wpłacić pieniądze do bukmachera. Prawda...

Czaty bukmacherskie i sportowe – źródło informacji czy zagrożenia?
Czaty bukmacherskie i sportowe – źródło informacji czy zagrożenia?

Obstawianie zakładów bukmacherskich jest zajęciem indywidualnym. Poszukiwanie i gromadzenie informacji, śledzenie statystyk, a niekiedy także oglądanie meczów w domowym zaciszu nie wymaga towarzystwa, a często wręcz przeszkadza w skupieniu koniecznym do prowadzenia efektywnej analizy i wybrania...

Middle bets
Middle bets

Znasz już podstawowe pojęcia bukmacherskie takie jak valuebet, surebet i handicapy azjatyckie. Wiesz, że surebety dają zysk, że najlepiej obstawiać zakłady z value, bo wtedy masz przewagę nad bukmacherem, oraz znasz zasady rozliczania handicapów azjatyckich. Teraz pora poznać bardziej zaawansowany,...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie GKS Katowice - AZS Politechnika Warszawska? Obstawiasz, że wygra GKS Katowice czy może AZS Politechnika Warszawska?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole

Promocje bukmacherskie