sobota, 7 grudzień 2019 14:45

Mecz siatkówki PlusLiga GKS Katowice - AZS Politechnika Warszawska odbędzie się na stadionie Ośrodek Sportowy Szopienice dnia 7 grudzień o godzinie 14:45. Polska siatkówka typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: wtorek, 3 grudzień 2019 17:26.

Logo GKS Katowice

GKS Katowice

FT
2-3
Logo AZS Politechnika Warszawska

AZS Politechnika Warszawska
Mecz zakończony

Typy bukmacherskie z analizami

Typ Kurs Stawka Bukmacher
Powyżej 3.5
(Liczba setów)
1.92 10/10 eWinner
Bonus 1000 zł + 170 zł

Katowice mocne u siebie, zaczęło bodajże 5 meczów 5setowych. Warszawa po meczu w lidze mistrzów, może nie był to najcięższy mecz ale jednak kilka dni temu. Myślę, że Katowice mają papiery na to aby powalczyć. Mają kilku ciekawych graczy jak Szymura, Firlej, Nowakowski czy doświadczony Jarosz.
Warszawa oczywiście faworyt ale Oni lubią tracić przynajmniej seta, tak się stało chociażby z Suwałkami, z Będzinem, z Resovią.
Katowice jeszcze w tym sezonie nie przegrali 0:3 a grali już chociażby z ZAKSA, Radomiem, Olsztynem, Resovią czy ze SKRĄ.
U siebie zdobywali minimum 2 sety. W poprzednim sezonie przegrali 1:3.

Zakład wygrany

Typy z Ligi Typerów

Zakład Typ Typer Stawka Zysk Kurs
Handicap - wygrane sety

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (-2.5)

hryc 10 -10 1.85

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik spotkania siatkówki GKS Katowice - AZS Politechnika Warszawska i walcz o prawdziwe pieniądze w Lidze Typerów! Co miesiąc do wygrania w konkursie typerskim 100 EURO. Typowanie wyników meczy siatkówki.


sobota, 7 grudzień 2019
Wygra mecz GKS Katowice 7.50 VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 1.08
Handicap - wygrane sety GKS Katowice (+2.5) 1.85 VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (-2.5) 1.85
Liczba setów Poniżej 4.5 1.15 Poniżej 3.5 1.79 Powyżej 4.5 5.00 Powyżej 3.5 1.92


Typujesz mecz siatkówki GKS Katowice - AZS Politechnika Warszawska u bukmachera? forBET, Fortuna, TOTALbet?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: siatkówka w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na siatkówkę.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

Jak grać w turniejach pokerowych?
Jak grać w turniejach pokerowych?

Dziś chciałbym Wam przedstawić kilka bardzo cennych porad, które sam wyniosłem z gry dopiero nie dawno. Felieton ten skierowany jest to wielu graczy, zarówno tych, którzy myślą, że wiedzą już o pokerze wszystko, a także do tych, którzy dopiero zaczynają się uczyć odpowiedzialnej gry w pokera....

Yield, czyli jakim jesteś typerem
Yield, czyli jakim jesteś typerem

Typowanie wyników meczów wydaje się z pozoru bardzo proste, obstawić pierwszy lepszy zakład potrafi każdy typer, a wybór bukmachera to żaden problem. Problem zaczyna się, gdy z jakichś nieznanych nam powodów, zamiast wypłacać, przychodzi nam po raz kolejny wpłacić pieniądze do bukmachera....

Czaty bukmacherskie i sportowe – źródło informacji czy zagrożenia?
Czaty bukmacherskie i sportowe – źródło informacji czy zagrożenia?

Obstawianie zakładów bukmacherskich jest zajęciem indywidualnym. Poszukiwanie i gromadzenie informacji, śledzenie statystyk, a niekiedy także oglądanie meczów w domowym zaciszu nie wymaga towarzystwa, a często wręcz przeszkadza w skupieniu koniecznym do prowadzenia efektywnej analizy i wybrania...

Middle bets
Middle bets

Znasz już podstawowe pojęcia bukmacherskie takie jak valuebet, surebet i handicapy azjatyckie. Wiesz, że surebety dają zysk, że najlepiej obstawiać zakłady z value, bo wtedy masz przewagę nad bukmacherem, oraz znasz zasady rozliczania handicapów azjatyckich. Teraz pora poznać bardziej zaawansowany,...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie GKS Katowice - AZS Politechnika Warszawska? Obstawiasz, że wygra GKS Katowice czy może AZS Politechnika Warszawska?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole

Promocje bukmacherskie


STS baner